reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Ja pracuję w firmie produkującej przyprawy [emoji16] także raczej ich używam. Składy są całkiem przyzwoite, bez glutaminianu i innych ulepszaczy, chociaż już sól i cukier mają.
Kostek czasem używam, najczęściej Winiary. Choć przymierzam się do zrobienia swoich.

zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
 
reklama
Edysiek, no jak się ma tyle tej ceramiki to pewnie spowszedniała :). Tak jak mi nasza, nie mamy jakiejś fikuśnej, ale każdy na nią zwraca uwagę. Mamy kwadratowe miski, mój tata je uwielbia, bo jak już z rosołu makaron wyje to rogiem tej miski może wypić samą zupę [emoji23][emoji23]
Także każdy znajdzie coś dla siebie :)

Koty u mnie też mają ceramiczne miski, ale takie z zoologicznego [emoji4]

Zuza, tak jak Ka pisze, świetnie sobie radzisz [emoji9] podobnie Edysiek i Mimi :) nie zawsze uda się idealnie trzymać planu. Nie chcę nawet myśleć, jak będzie moje późniejsze jedzenie wyglądać [emoji23]

Ka, fajny pomysł z pozbyciem się kubków! Nie chcecie w pracy jeszcze 20 kubków? [emoji23]

U mnie już 1,3 kg na plusie, 3 dni bez toalety. Mój błonnik już nie pomaga [emoji22]

No i rozchorzało mnie jeszcze. Chrypa, gardło i suchy kaszel. Już przygotowałam cebulę z cukrem (o zgrozo!) na syrop :/. Chyba wczoraj u lekarza ktoś mnie zaraził [emoji22]

8une3e3kck8m6mea.png
 
Colorado, u nas wszystkie kubki mile widziane [emoji16] ja dziś idę do apteki po jakiś specyfik, to może coś Ci podpowiem...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ka, też Cię jakieś paskudztwo dopadło?

Byłam właśnie w aptece, dostałam tabletki do ssania pre-na-len, z maliną i propolisem. Powiedziała, że w ciąży to niewiele jest do polecenia. Zrobiłam sobie też syrop z cebuli, będę tak śmierdzieć, że na Helu będą mnie czuć [emoji23]
Do tego piję szałwię, bo zawsze na gardło mi bardzo pomaga, no i w planie mam mleko z miodem i masłem...

Ja też mam 3 pączki na liczniku, ani jednego więcej nie wciągnę, bo zamuliły mnie już do reszty :)

Mimi, ja mam nadzieję, że Pyrka oszczędzi trochę na moim tyciu [emoji16] niech moje zapasy podjada [emoji16]

Dobrze, że tłusty czwartek jest tylko raz w roku [emoji23]

8une3e3kck8m6mea.png
 
reklama
Do góry