reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Colorado ja jestem mega niezdara ;) A zwłaszcza jak jestem zdenerwowana lub zmęczona/niewyspana czyli ostatnio non stop ;) Mój rekord życiowy to jak miałam chyba 17lat zbiłam na raz stos 9 talerzy :D

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
No, ale przy zmęczeniu i niedospaniu to norma, że koordynacja nie taka [emoji9]

Ale to nawet fajnie jak tak tłuczesz, można wymieniać na nowe ładne [emoji16] my mamy tyyyyle kubków różnych, często na prezent dostajemy, każdy z innej parafii, no i one nie chcę się nam tłuc, nawet mąż je oszczędza [emoji23]

8une3e3kck8m6mea.png
 
reklama
Ja mam tak od dziecka ;) Hihi! Rozsypuję, rozlewam i rozbijam ;) Ja też dostaję ale to zwykle długo u mnie nie przetrwa...

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Ale mi smaka narobiłyście na te oponki i faworki [emoji39] będą mi się ciastka śnić jak nic [emoji23] zastawy bardzo ładne, też uwielbiam łupy z podróży. A co do kubków to też mieliśmy masę z różnych okazji ale kiedyś spakowała wszystkie i zaniosłam do pracy i kupiłam 12 takich samych w biedronce. A raczej kompletowaliśmy w 4 biedronkach [emoji23] talerze mam z Ikei i też już mogłyby umrzeć, bo chętnie bym wymieniła. Kupowanie rzeczy do domu sprawia mi chyba większą przyjemność niż dla siebie :)

Ja o dziwo znów miałam dobry dzień jedzeniowo poza kromką białego chleba z masłem [emoji6]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wykończyłam swoje talerze z Ikei [emoji14] W zeszłym roku na urodziny dostałam komplet obiadowy Day by Day Gust z BRW a na imienieny z tej samej serii kawowy i powiem Wam że jestem bardzo zadowolona,są wytrzymale :) Ka a jakie kubeczki? Bo ja też Biedronkowe;) I podobnie jak Ty wolę zakupy do domu niz dla siebie;)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ka super że sie dobrze trzymasz:) Ja dziś miałam tak koszmarny dzień a właściwie wszyscy bo Kuba wrzeszczał jak obdzierany ze skóry...Ma szlaban na komputer za pyskowanie i złe zachowanie a on "żyć nie umie bez komputera" także tak... Dominik biedny nie spał od 10 do 21 bo starszy brat hałasował. Generalnie meksyk! Zjadłam na śniadanie kanapkę z Bieluchem i zielonym ogórkiem. Na obiad kubek wczorajszej zupy i potem nic konkretnego bo na zmianę z noszeniem małego smażyłam oponki... Zjadłam trzy. Nie jestem z siebie dzisiaj zadowolona. Nie pamiętam nawet czy coś piłam poza zimną kawą...

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zuza piękne oponki [emoji4]

Colorado na mnie już ceramika bolesławiecka wrażenia nie robi. A nawet powiem, że mam jej czasem dość, bo ja innej zastawy nie posiadam [emoji23]
Moi rodzice całe życie w ceramice pracowali to przez ten czas nazbierali sporo na moje wiano.
Także u mnie nawet koty mają ceramiczne miseczki [emoji16]

Wczoraj miałam ciężki dzień, bo po pracy pojechałam od razu do młodej na zabawę i siedziałam tam 2 godziny. Po powrocie do domu głowa mi pękała.

I tak bilans dnia.
2 bułki z serem żółtym, zupa pomidorowa, faworek i 2 parówki.
Czasu nie miałam na jedzenie. Dzisiaj pewnie nadrobię [emoji6]

zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
 
Zuza, ja mam takie duże fioletowe bez żadnych wzorków. Bo talerze z Ikei też fiolet tylko ciemniejszy :) a teraz bym wszytko chciała białe :) a co do wczoraj to przy takim dniu jak miałaś, to nic sobie nie wyrzucaj. I tak świetnie sobie i Tybi reszta radzicie z malymi dziećmi i jeszcze uważacie co jecie.

Ja głupia weszłam na wagę i ani drgnęła os soboty :( ale podejrzewam że to przez rzadkie wizyty w toalecie, więc dziś chyba zawitam do apteki...

Miłych pączków Kochane, dziś się nie dietujemy :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też sobie pozwolilam wczoraj na 3 oponki. Mama przyniosła i nie mogłam odmówić. Co tradycja to tradycja. Za to dzisiaj już postnie.

Zuza ja od roku nie używam kostek rosolowych. Robię mocniejszy wywar warzywny i czasami daje lubczyk czy natkę pietruszki. Ostatnio w sklepie zielarskim kupiłam sobie przyprawę do ryb i do drobiu, same naturalne składniki i bardzo są smaczne. Widziałam że z tej serii są m. in. przyprawy do zup czy rosołu. Jak znajdę na Internecie to wstawię link.
No i mam
Link do: Podlaska przyprawa DO ROSOŁU 50g - Dary Natury "przyprawy bez chemii" Ziołowy Zakątek
 
Do góry