reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Drogie mamusie :)
Jestem ogromnie wdzięczna każdej z Was, która znajduje na to chwilę na wypełnienie ankiety (dostępna w działce ankiet). Jestem położną całym sercem i u kresu studiów psychologicznych, bez waszej pomocy nie udało by się ich pozytywnie ukończyć.

Gorące dzięki wszystkim mamom, które już wypełniły ! Każda ankieta jest na wagę złota! <3
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mam pilne i ważne pytanie do dziewczyn po cc. Jak goi wam się rana. U mnie przebiegało to bezproblemowo aż do wczorajszego rana. Kiedy to rana w jednym miejscu ba odcinku 1, 5 cm się lekko rozsklepila i zaczęła lecieć z niej krew, której jak stoję nie mogę zatamowac. ..jak leze to jest w porządku i nic nie leci, wystarczy wstać i płynie krew. Oczywiście dzwonilam do lekarza głównie po to by zapytać jak że zdjęciem szwow i wspomniałam o krwawienie na co powiedzial.ze się zdarza... jak jest u was? Bo mi nie wydaje się to normalne. Oczywiście pryska ranę octeniseptem.
 
Martia ja miałam dwa razy cc Ale takiej sytuacji jak Ty nie miałam. Poleciała mi krewka przy ściąganiu szwów ale zanim dojechalam do domu to już było po wszystkim :)
 
Eh. To już nie wiem co robic, a zaczęło się od tego, że końcówki nici przykleily się do cięcia i wydaje mi się ze się w nie lekko wrosly, i jak wstalam to wyszły spowrotem z rany i się zaczęło... teraz chwilowo nie krwawie, założyłam opatrunek i będę obserwowac
 
Opatrunek zrobiłam jedynie w miejscu z którego leci krew. Reszta goi się . To już 7 dni po cc... w normalnej sytuacji miałabym juz dziś ściągane szwy, ale ze względu na święta będzie to robione w poniedzialek, bo nie wyobrażam sobie teraz :/ wydaje mi się ze krew znalazła sobie ujście w tym miejscu bo akurat nad tym był wcześniej saczek ....
 
Saczęk miałam przez pierwszą dobę w szpitalu. Później go ściągnięto. Pewnie podjechał abym na izbę ale nie chce panikowac, boje się ze mnie zostawia a nie mam z kim małego zostawic
 
reklama
Martia nie mogą na siłę Cię przyjąć tym bardziej ze wiedzą że w domu masz maluszka.

Jopal naprawdę drenażu u Ciebie nie zakładali ani razu? Mi za każdym razem zakładali.
 
Do góry