reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Marrta - ja też przed pierwszym porodem obawiałam się czy aby nie przeoczę. Ale powiem ci - nie da się przeoczyć ;)
śliwka węgierka - gratulacje. Jak się czujecie? w domu już jesteście?

Ja od poniedziałku na l4, myślałam, że coś uda się odsapnąć, ale jak na złość Julka się rozchorowała, więc lekko nie jest. Uziemiona jest co najmniej do poniedziałku, więc tylko wieczory zostają, żeby się coś przed porodem ogarniać.
 
reklama
sliwka - gratulacje! rzeczywiście kluseczka z twojego synka! dużo zdrówka!

lazy_buterfly - szkoda, że nie odpoczniesz na L4 póki co. Zdrówka dla córki!
 
Dziewczyny ogromne gratulacje dla wszystkich rozpakowanych mam :)!!

Mnie znów trochę nie było , nie mam czasu i weny chyba na pisanie ale co jakiś czas podglądam forum , fajnie że już tyle jest dzieciaczków grudniowych ,
u nas choroba pogania chorobę już nie nadążam po kropce najpierw synek przynosi coś z przedszkola a ja to pózniej łapie i tak od miesiąca aktualnie przerabiamy zapalenie zatok ehh...

Malutka już wazy z ostatniego usg 2900 rozwarcie 0,5 i troszkę skrócona szyjka wiec mam nadzieje ze przed świetami się rozpakuje choć lekarz rozważa ewentualność CC przez przepuklinę pachwinowa czy któraś z was nabyła takiej przypadłości może w ciąży ??
 
reklama
Mysza ja nie mialam, ale moja kolezanka miala, tylko, ze nie pachwinowa a pepkowa. Lekarz jej mowil, ze miala ja cale zycie najwidoczniej a.dopiero w xiazy pod naporem dzidziola wyszla na.wierzch. Rodzila naturalnie dwojke dzieci i do tej pory nic nie.robila z.ta przepuchlina.bo chirurg kazal nie.ruszac.
Ale nie wiem jak to sie ma do pachwinowej :(
 
Do góry