reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Witam po weekendzie :-)
jeżeli chodzi chrzestnych to zastanowimy się po porodzie, ale mały problem będzie. W sumie nie myślałam jeszcze o tym.
Kasiakulek dobrze, że kupiłaś wózek - masz już z głowy :-)
Miłego dnia życzę :-)
 
reklama
witam się i ja:tak:
kasiakulek gratuluje zakupu przynajmniej jedno z glowy:tak: moje maleństwo będzie miało wozek po rodzeństwie wiec tego problemu nie mam:-)

co do chrzestnych to już tez mamy wybranych ale dowiedzą się po porodzie:-)

kamilka ja tez mam stracha jeśli chodzi o porod:-( fakt ze już miałam 2 cc sprawia ze teraz raczej tez będą mnie ciac i jak sobie przypomnę ten bol 2 lata temu to mnie przerasta:-(
slyszala może ktoras o przypadku porodu sn po 2 cc?:-)
 
Witam, poród to dla mnie coś strasznego, jest to piękne przeżycie Ale ja się strasznie boję. Miałam mieć wskazania do cc ale lekarz powiedział że sn lepiej... Marzył mi się poród w wodzie Ale szpital który ma taką możliwość znajduje się ponad 1,5 h od mojego domu..
Gocha - moja siostra rodzila po cesarkach naturalnie - ona nie była przygotowana na ból więc źle to zniosła. Ale teraz mówi że jak by miała znowu rodzic to sn bo jest to bardziej wiążące przeżycie niż cc (przynajmniej według niej).
 
Gocha Niestety nie słyszałam ale wydaje mi się ze jak już będzie za późno na cc to tylko sn :p
Misia Najważniejsze to dobre nastawienie :D zobaczysz będzie dobrze narazie nie ma panikować jeszcze dużo czasu ;)
Kasiakulka My też wózek i ubranka mamy po Nikolce tak więc tylko kombinezony kupiłam. Trafiła się okazja i zapłaciłam 11 zł za 2 :) Jeszcze tylko ciepłą czapeczkę na zimę macie już jakieś upatrzone??
Są wieści od Magdy?? :)
 
Ja dla mojego synka mam już praktycznie wszystko. I zapłaciłam za całą wyprawkę około 100 zł. Bo większość dostałam (wózek, ubranka, łóżeczko, kosz Mojżesza) teraz tylko zostaje wyprawka dla mnie do szpitala :)
 
ja tez do szpitala jeszcze nic nie mam:-) a i zastanawiam się jak to zrobić żeby akcja porodowa zaczela się ok 38 tyg i pojechać na porodowke na takim etapie ze już ciac nie da rady;-) wole pocierpieć te kilkanaście godzin niż 2 tygodnie:tak:
 
Witam wszystkich;)
Misiia możesz mi napisać jakie masz objawy tej rwy i czy zalecenia lekarza to leżenie? Bo jutro mam wizytę i chyba też mam tą rwę ale nie wyobrażam sobie już leżenia w łóżku
Gocha na szkole rodzenia położna mówiła, żeby od 37 tygodnia skakać na piłce to podobno przyśpiesza poród
 
Gabi - u mnie to ból w okolicach ledzwi, krzyża który promieniuje przez całe nogi, nie mogę chodzić wyprostowana bo mnie bardzo boli, jak leze na plecach Nie mogę podnieść wyprostowanej nogi powyżej kąta 45 stopni bo mam wrażenie jakby rozrywalo mi ścięgna pod kolanem i w plecach. A wstać z łóżka to tylko jak przewrocie się na bok i rękoma się odpycham od materaca... :( zalecenie jest takie żeby leżeć, wygrzewac plecy, nie przeciazac się. A jeżeli ból będzie powyżej 3 tygodni to mam przyjechać do szpitala bo wtedy jest możliwość ze dysk mi wypadł..
Bo nie zgodzilam się na zrobienie badania obrazowego typu rezonans itd bo nie ma ani potwierdzenia ani zaprzeczenia ze to szkodzi dziecku..
 
Miisia jaki był odstęp między porodami u Twojej siostry? Rodziła w Polsce? Przepraszam, że tyle pytam ale ja też po 2 CC i mój lekarz (to już 2) twierdzi, że to bezwzgledne wskazanie do cięcia i to przed terminem, żeby nie dopuścić do akcji skurczowej.
 
reklama
Do góry