reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Witajcie, Mysza watek ucichł bo dziewczyny przeniosły się na zamknięty. A ja jakoś nie umiem się tam wbić. Współczuję Ci i przykro mi z powodu suni.

Cypryda fajnie zę udalo się załatwić kościelne sakramenty. Czasami księża okazują się być ludzmi.
Co do chrzestnych to my na pewno po porodzie. Tylko mamy dylemat bo musimy dwie pary wymyślić: /
Będę prala w plynie lovella Ale chce też spróbować dzidziusia. Zawsze ciuszki prane pierwszy raz piore w zwykłym proszku z podwójnym plukaniem a później w dzieciowym. Prasuje z dwóch stron.

My wczoraj robiliśmy grilla i wieczorem dopadła mnie kolka. I ten ból pleców. Czasami nie daje rady. Dziś obiad u teściów, dobrze bo nie muszę nic robić.

Aaa i Ulenka chyba się nie obrazi jak tu napisze zę będzie miala dziewczynke ;)

Kasiakulka fajnie zę kupiłas wozek. I cena była atrakcyjna.
 
reklama
Cześć ,
annte dziękuje za wytlumaczenie :)
jopal a sa jakieś zasady dostania sie na wątek zamknięty ?
Mam prośbę o dopisanie na liście terminów grudniowych bo w sumie jestem od dawna i jakoś nie miałam okazji sie dopisać mój termin to 26.12 dziewczynka Anastazja

Ja mam obiad z wczoraj miałam wene na barszcz ukraiński i zostało mi z 2/3 garnka mojemu synkowi nie podchodzi pije sama "wodę" z zupy , do tego upieklam wczoraj szynkę myszkę pierwszy raz ja robiłam bardzo smaczna wyszła
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny a mam jeszcze pytanie mam straszne uczulenie na grzyby i plesnie dla mnie teraz jest najgorszy alergiczny okres oprócz sterydu do nosa nic nie używam lekarz twierdzi ze nie ma nic bezpiecznego z leków antyhistaminowych a w sumie w nec.ie czytałam ze np ceteryzyna czyli zyrtec ma kat B w ciazy
ja sie dusze od wpływającej ciagle wydzieliny z zatok czy któraś z was używa czegoś na alergie ??
 
Mysza/ja tez mam alergie prawie na wszystko, ale odpukac jakos w drugiej ciazy mi sie wyciszyla i mecze sie troche z katarem i swedzocym nosem uszami i podniebieniem ale daje rade bez lekow, i tez niestety slysze od kazdego lekarza ze w ciazy nie ma nic bezpiecznego. W pierwszej ciazy uzywlam jakis kropli homeopatcznych ale guzik pomagaly,
 
cypryda ja w płynie do prania lovela będę prała ubranka, jeśli chodzi o chrzestmych to już wiemy kto będzie ale nikomu jeszcze nie mowilismy dopiero jak się Jula urodzi.
 
reklama
Do góry