reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

reklama
a ogladalas juz kiedys te zdj? moze nie masz jeszcze dostepu ,to wtedy Jagoda lub Magda Ci zalatwia,tylko musisz do jednej lub drugiej napisac
 
Witam się i ja
Oj czytałam was przez cały dzień ale już nie pamiętam co miałam napisać ten upał mnie wykończy teraz moim najlepszym przyjacielem jest wiatrak.

Ula ja w pierwszej ciąży miałam podobnie do ciebie też załatwiałam się z krwią i to przez zatwardzenia według gin nawet jak załatwiałam sie normalnie ta krew występowała przeszło mi kilka tygodni po porodzie
 
Mnie biust nie urosl za bardzo tylko nabrzmial - ale tutaj sie ciesze bo mam i tak duzy. I w normalne biustonosze sie jeszcze mieszcze.
Ja sie dzisiaj urlopuje, kosmetyczka z rana, pazurki zrobione, pozniej z mezem do Krakowa wybrac wozek - mamy model juz, a na olx znalazlam za pol ceny jeszcze na gwarancji:-) wiec na weekendzie pewnie pojedziemy obejrzec. Co prawda,nie wytrzyma gwarancja, ale cena naprawde swietna. I jeszcze sie okazalo ze znalazlam sklep dla siebie (tzn dla dziecka) gdzie wiekszosc rzeczy mi sie podoba. Maz mi obiecal, ze po polowkowym za tydzien pojedziemy kupic cos:-)
A teraz leze w salonie, pije lemoniade i uwazam ze moge sobie czesciej robic takie dni. Co do upalu - ja uwielbiam takie temperatury, a za to nienawidze zimy... Jedynie troche mi nogi puchna ale leze z nogami na poduchach i jest boskooooo.....

Annula - super psiak, przypomnialo mi sie jak moj byl maly i mimo spacerow co 15 minut i tak potrafil sie zsikac w mieszkaniu. Ale przez pierwszy tydzien bylo najgorzej pozniej juz bylo mniej tego. Glowa do gory - super test przed grudniem:-)
 
Dziewczyny ale dziś niespodzianka. Na echo serduszka byliśmy zapisani na 6 sierpnia, a dziś pani dr do mnie dzwoni, czy możemy przełożyć badanie na 12 sierpnia bo ona wyjeżdża, a ja że nie bo też wyjeżdżam, no to zaproponowała badanie dziś :) i pojechaliśmy.
Przed badaniem serduszka zbadała od nowa całego Kubusia, chłopaczkowi przytyło się przez te 12 dni z 350g na 532g :) teraz przynajmniej wiadomo dlaczego i ja tyle utyłam :D Tak czy inaczej wszystko wyszło tak jak wtedy w normie, malutki okazał się teraz starszy o 4 dni. Przez minutkę pani dr włączyła też 3d i widzieliśmy buźkę i łapki na buzi. Echo serduszka wyszło dobrze, jest ta milimetrowa zmiana w lewej komorze ale to nie jest wada serca i nie ma wpływu na jego pracę, wszystko jest w najlepszym porządku i nie trzeba tego kontrolować. Uuuffff
A i pani dr powiedziała że dzidziol leży sobie główką w dół i po prawej mam jego dupcie a nóżki na żołądku :)
 
Ostatnia edycja:
Makrofag to swietna wiadomosc:-) najwazniejsze ze dzidzia zdrowa:tak:

czarna taka latte sama bym sobie teraz wypila. mniam udanej wizyty.
Agrafka jestes juz? bom ciekawa co u Twego malenstwa no i czy w koncu wiesz kto zamieszkuje w brzuszku:-)
 
Makrofag no to gratuluje udanej wizyty :)

Mnie od jakiegos czasu do kawy specjalnie nie ciagnie choc wczesniej akurat tego potrzebowalam aby rozpoczac dzien ale teraz mrozona kawa albo cappuccino I to karmelowe latte zawsze z przyjemnoscia wypije :)
 
przed ciaza to ja pilam 5-6kaw dziennie ,gdy zaszlam w ciaze momentalnie kawa przestala smakowac,wrecz mnie odpychalo od jej zapachu. teraz od jakiś 2tyg pije 1 na rano i mi starcza,nie czuje potzreby aby wiecej jej pic.
 
reklama
Do góry