reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Olushia - ja też mam te dresy i jestem zadowolona :-)

Ula- ja pisałam nawet do Misi wiadomość ale bez odpowiedzi.. Też się martwię :-(

Ja idę jutro na to badanie tak więc trzymajcie kciuki :-)
 
reklama
Makrofag- ja na ostatniej wizycie już dostałam niezły opiernicz od ginki i od tego czasu jestem "na diecie". Przytyłam od początku ciąży 8 kilo. Teraz jem 5 małych posiłków dziennie, walczę z zachciankami i więcej się ruszam. Zobaczymy czy coś z tego będzie, pokaże to waga u gin za 3 tygodnie.
 
Witajcie :)
Jesteśmy w domu, co piszę z ogromną radością! Podróż była strasznie męcząca, jechaliśmy okrężną trasą, by zrobić zakupy w Rzganiu. To taka miejscowość pod Łodzią, gdzie są olbrzymie hale z ponad 2500 sklepów (!!) Zarówno polscy producenci jak i chińskie / tureckie cuda. Niestety, praktycznie nic nie było dla mnie (liczyłam na kolekcję jesienną, za to mąż kupił sobie kilka koszulek i mnóstwo skarpet ;) Oczywiście wszystkiego nie obeszliśmy. W tym części outletowej z markowymi butikami; to na inną okazję :p
Wrocław powitał nas burzą i przyjemnym chłodem. Ja odpoczywam z nogami na złożonym rogalu, a Małe burczy mi w podbrzuszu :D Więcej ruchów, tak jak Wy czujecie już kopniaki, ja jeszcze nie potrafię poznać. Pewnie przez nadmiar tłuszczyku...

Dziewczyny, macie jakąś skuteczną metodę na opuchnięte stopy? Może jakąś maść polecicie? Ledwo kapcie wciskam popołudniami, a w sobotę idziemy na wesele i jestem w kropce...

Pozdrawiam serdecznie i zabieram się za Waszą produkcję postów :tak:
 
Makrofag- ja na ostatniej wizycie już dostałam niezły opiernicz od ginki i od tego czasu jestem "na diecie". Przytyłam od początku ciąży 8 kilo. Teraz jem 5 małych posiłków dziennie, walczę z zachciankami i więcej się ruszam. Zobaczymy czy coś z tego będzie, pokaże to waga u gin za 3 tygodnie.

boze ja dokladnie tyle samo, az apetyt stracilam od tego wazenia.... ciekawe jak bedziemy wygladaly pod koniec ciazy.... az boje sie myslec!
 
ja na ost wizycie mialam 4kg w+,teraz pewnie juz bedzie wiecej bo z jedzeniem nie umiem sie oszczedzac:-D
Zanag niestety nie znam zadnych sposobow na opuchniete stopy,ale na zmeczone tak,wkladam nozki do miski pelnej wody ze sola i wtedy z takiej kapieli moje nozki wychodza jak nowe:tak:
Anula dawaj zdj psiaka,daj nam sie pocieszyc tez:-)
Anncka masz moje kciku na jutro:-)

A mi odbilo i robie pizze,zaraz bedzie gotowa,ale pachnie......:-D
 
Wrocław powitał nas burzą i przyjemnym chłodem. Ja odpoczywam z nogami na złożonym rogalu, a Małe burczy mi w podbrzuszu :D Więcej ruchów, tak jak Wy czujecie już kopniaki, ja jeszcze nie potrafię poznać. Pewnie przez nadmiar tłuszczyku...

Dziewczyny, macie jakąś skuteczną metodę na opuchnięte stopy? Może jakąś maść polecicie? Ledwo kapcie wciskam popołudniami, a w sobotę idziemy na wesele i jestem w kropce...

Pozdrawiam serdecznie i zabieram się za Waszą produkcję postów :tak:

Kubuś zaczął mnie kopać dopiero w 19tc i to jedenmalutki kopniak na dzień tylko jak leżałam po posiłku i długo prosiłam, rozbestwił się dopiero w 20 tc, a teraz to z każdym dniem jest lepszy. Dziś pierwszy raz zdarzyło się tak ze jak wstałam o 3 nad ranem siku to potem nie mogłam zasnąć bo tak szalał przez kolejną godzinę :O że całkowicie się rozbudziłam, Kuba poszedł spać o 5 a ja już mogłam spokojnie wstawać bo sen jakoś odszedł na dobre.. :) Dziś w nocy pierwszy raz boksował mnie na prawde mocno, a za dnia pierwszy raz poczułam go na stojąco. Do tej pory zawsze w pozycji leżącej bądź długo siedzącej :) Tak się zastanawiam - może to Kuba tyje a nie ja i stad ta moja kosmiczna waga...?

Na opuchnięte stopy chyba zimno dobrze robi, może chłodny prysznic a potem nogi do góry?
 
Ostatnia edycja:
Ja na spuchniete stopy a raczej takie zmęczone stosuje żel chlodzacy. Kupiłam w rosmanie tej ich marki, kosztuje tyle co nic a jestem zadowolona :-)

Ja mam wizytę w czwartek i też boję się tego co zobaczę na wadze :p
 
Ja na spuchniete stopy a raczej takie zmęczone stosuje żel chlodzacy. Kupiłam w rosmanie tej ich marki, kosztuje tyle co nic a jestem zadowolona :-)

Ja mam wizytę w czwartek i też boję się tego co zobaczę na wadze :p

ja się nie bałam bo w życiu bym nie pomyślała ze zobacze to co zobaczyłam!! nie zdawałam sobie sprawy, nie czuję się gruba, może uda mi trochę przytyły no i brzuchol jest ale większych zmian nie obserwuję, szok poprostu szok
 
reklama
Dzięki dziewczyny, jak zwykle niezawodne. :*
Po 30 min leżenia z uniesionymi nogami, 1 stopa zaczyna przypominać moją ;) Czyli lenistwo działa!
Na wszelki wypadek w sobotę nie będę się niczym trudnić, to może wytrzymam wesele w baletkach. Na wszelki weźmiemy do bagażnika klapki ;)

Co do wagi... ile za dużo mi przybyło ;) sprawdzę jutro rano. Na wakacjach się nie ważyłam, ale conieco na pewno weszło w boczki :/ Codziennie był lód lub inna słodkość, w domu staram się pilnować i jeść owoce. Ale w cycki też poszło!! Stanik znów do wymiany...
 
Do góry