reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Hej dziewczyny.
Ja mam problem taki, najem sie czuje sie pelna a za godzine czuje sie jalbym nic nie jadla caly dzien... Ogolnie to patrzac na jedzenie mdli czesto zwlaszcza jesli chodzi o sniadanie...ale nie wymiotuje no i te bekanie... Wogole czuje sie taka blee na nic nie mam ochoty bez energii wogole

hej czarana:-)
ja mam podobnie:tak: najem sie a po godz czuje glod i to taki dziwny ze az zaczyna mdlic jak szybko czegos nie zjem. a jak zjem to czuje sie jak napompowana od srodka hahah
 
reklama
Ulenka no wlasnie np wczoraj wracalam autem tak mi bylo nie dobrze ze myslalam ze nie dojade do domu zajechalismy na pizze zjadlam i przeszlo wiec trzeba mkec jedzenie w zanadrzu heh zawsze!

Fimka jak juz tak wzdeta jestem jak balon i bekam to biore espumisaan pomaga ale biore tylko w takich skrajnych przypadkach :p
 
reklama
Hej :-) dołączam do bekających ;-) u mnie sie pojawiły jeszcze wymioty :-( męczące to :l aktualnie siedzę w poczekalni i sie stresuje, tak bym chciała zobaczyć serduszko :-)
 
Do góry