reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Venus- u nas pewnie tez bedzie tak z tym diabełkiem:)

Lena wsumie w Kosciele była grzeczna, ale pozniej zachcialo jej sie skakac:p

My niestety kapiemy w malej wanience, bo w domu mamy prysznic;/ ale Lena ma zabwaki w wodzie i sie bawi. Mam nadzieje, ze doczekamy sie wanny, albo chociaz tego głebokiego prysznica z wanna;p

Mmamy fajny kombinezon z coccodrillo, spodnie z kurtka, ale własnie na 80, boje sie ze moze byc maly...
 
reklama
Wszystkim starszaczkom, życzę powodzenia w przedszkolu i szkole..:tak:
Wczoraj spędziliśmy znowu rodzinny dzień.. M. był w domu cały czas. Byliśmy na spacerku i nawet we trójkę urządziliśmy sobie popołudniową drzemkę. Fajny dzień.. Adaś w nocy nawet ładnie spal, wstaliśmy dopiero niedawno i M. szykuje się do pracy a ja muszę zrobić młodemu kaszkę i pomysleć co robić cały dzień. Moja siostra po stracie swojej suni MISI ma nowego szczeniaczka. Byli wczoraj w schronisku i wzięli dwumiesięczną Lolę.. Aż chciałabym pojechać tam z młodym- on jest zakochany w psach, a niestety ja mam w domu starego , schorowanego psa i on już nie chce się bawić, wręcz nie pozwalamy Adasiowi za bardzo go zaczepiać zeby może mu czegoś nie zrobił.
Dobra zmykam robić amciu, bo zaczyna mi tu rozrubę w pokoju...:szok:
 
Nikuss, skakanie to i tak nienajgorzej, bo Lenka mogłaby dać koncert w kościele ;) Miśka ostatnio upodobała sobie śpiewanie po supermarketach. Niby teściowa kiedyś mówiła, że dziecko dało jej w sklepie popis wokalny, ale jakoś nad tym nie myślałam. Wczoraj natomiast nie wiedziałam sama co jej zrobić, żeby przestała piszczeć i pokrzykiwać na cały regulator :D I to nie była awantura, bo siedziała swobodnie, wygodnie oparta w wózku, tylko po prostu tak sobie pokrzywkiwała :D
 
Mła- Lenie tez sie zdarza "śpiewac" albo drzec sie na cały głos tatatataaaaaaaaaa i tak w kółko:) Miałam nadzieje, na to, zeby w Kosciele mi nie odwaliła takiego popisu;p ale za to synek mojej siostry ciagle udawał, ze kaszle i to bardzo głośno udwał haha
 
haha, śpiewy w supermarkecie- skąd ja to znam:-D Bartek jeszcze robi coś takiego, że np trzymam go na rękach , cos oglądam na półce i jak ktos stoi koło nas np, albo przechodzi, to on mu zagląda w twarz , potrafi się tak śmiesznie wychylić - niektórzy się śmieją , inni nie bardzo wiedza co zrobić:-D

Freiya, Venus- mamy kulę -hulę, stolik ed, pchacz, 2 ślimaki grające z fp z klockami, żółwia co liczy, telefony itp....i wszystko jest na max 5 minut ehhh- a może to tak ma być ?:-p Myślałam o tym szczeniaczku, ale Bartek w ogóle się maskotkami nie interesuje za bardzo...
 
Buziaczki i dużo,dużo zdrówka dla Oskarka !
MamaO- co tam u Was słychać ?
Milva- moja lubi wszelkie klocki i kule vtech. Polecam - Aktywne klocki Fisher Price | Dobre dla Dziecka

Kasia pluska sie już w wannie. Ja w tym czasie zwykle robie jakąś ręczną przepiórkę. Dno wanny jest z powłoką antypoślizgową, więc tylko lukam na moją rybkę i sobie gadamy. Na koniec robimy myju, myju. Włoski kiedyś myłam codziennie a teraz co 2-3 dni a Wy jak często myjecie główki maluchom ? Po kąpieli kładę ją na pralke, na przewijak i jak dam coś do rączek to leży całkiem grzecznie. W ogóle nie woła mama tylko tatatata ! Nawet jak sie skarży to jest ABBA i kiedyś myślałam że chodzi jej o ten szwedzki zespół a abba to znaczy również ojcze :-D
 
Kupinosia ja myję głowę wtedy jak uznam że trzeba, jak widac to po włoskach, zwykle co 4-5 dni. W łazience niestety miejsca na ubieranie nie mam więc jest zawijka w ręcznik i do pokoju, w zimę tez jakoś będziemy przelatywać.

Milva Emilka w ogole nie lubi miśków, maskotek itp ale za to jest bardzo muzykalna, jak słyszy muzyczkę to dupka jej tańczy i dlatego lubi tego pieska, wciska mu łapkę i podskakuje na tyłku do piosenki. Ale wiadomo, że każde dziecko lubi inne zabawki, jedno kocha szczeniaczka a drugie rzuci w kąt.
 
Kupinosia, super masz z Kasią i z tym że sama się grzecznie bawi (pod okiem oczywiście). Moja to by od razu przekręciła się na brzuch i dała nura głową pod wodę, bo ją interesują wszystkie miejsca, gdzie jej nie ma :D Włosy ma wiadomo jakie, więc nie używamy szamponu, za to M je myje małej codziennie przy kąpaniu (używamy płynu do mycia Emolium i taką wodą myje). Miśka codziennie szaleje, wstaje upada, wstaje upada itd., że jej się ta łepetynka poci i muszę myć, bo jestem zapachowcem ;)))

Milva, moje dziecko ciągle w ruchu. Najdłużej wysiedzi w skoczku, albo na huśtawce uwieszonej u drzwi, ale bawi się wszystkim i wszystko interesuje ją tylko kilka minut ;)
 
Czesc kochane, dzis pierwszy dzien Bena od rana w przedszkoly :-( siedze i rycze bo tesknie :-( Zadzwonilam zaptac sie jak sie ma, to powiedzieli ze mial 30 minut drzemki, wypil troche mleka ale placze dosyc czesto a jest tak na razie 2,5h :-( nie wiem co robic, siedze i jem z nerwow. Zuzia super, troche plakala jak ja zostawialismy bo nowe twarze, jak zobaczyla znajoma przedszkolanke to juz byl luz.

W pracy mnie wkurzaja, napisalam maila ze moge teraz przyjac na spotkanie w kazdy poniedzialek, wtorek lub srode, to dostalam maila z powrotem ze mam przyjsc w piatek i dac znac czy mi pasuja....noz kurde jakby mi pasowalo to nie pisalabym jakie dni moge przyjsc, idioci!

Z Zuzia nie bylo tak ciezko jak jest mi sie rozstac z Benem :-(
 
reklama
dzień dobry
co do kąpieli to my wciąż używamy wanienki na stelażu i póki Młody się mieści jest ok. tym bardziej, że cała kąpiel na siedząco. głowę myjemy codziennie i spłukiwanie nie jest straszne, może to zasługa zajęć na basenie bo tam to jedna z form oswajania z wodą i nurkowanie też nie straszne.

zabawek edukacyjnych Młody ma mało bo praktycznie tylko u babci laptopa, książeczkę FP i dinozaura a'la szczeniaczek uczniaczek. chciałabym coś kupić ale nie wiem co i póki co uważnie czytam Wasze uwagi i w końcu na coś się zdecyduję.

zaraz zbieram się do miasta poszukać jakieś kurtki dla Młodego bo coraz zimniej się robi a nie chciałabym go przeziębić.

miłego dnia
 
Do góry