reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
Gratulacje dla Michasia! oby dobrze się gryzło :D
inka: szczęściara z Ciebie :) u nas dalej pobudki o 6 rano;p
nikuss: to super, że sprawa załatwiona pomyślnie! u nas też na szczęscie obeszło się bez kazania, a liczylismy na takowel bo mamy samą cywilke tylko. ale jakoś nas to ominęło
ewka: brak seksu to największa kara:-D:-D
maleństwo, mła: bo na zdjęciach jasne tak kiepsko wychodzą:) jeszcze troche i bedziecie plotły warkoczyki- czego jako mama chłopa- szczerze zazdroszcze ;D
żabcia:podpisuje się pod dziewczynami- lepiej nie czekać i jechać do lekarza

chłopaki śpią po obiedzie, a ja mam chwile, żeby zajrzeć na forum. Dzisiaj do Gliwic przyjeżdza jakiś stary znojomy M. więc wieczór spędzę z Mikim sama- ale ostatnio zrobił się taki mamicycek, że i tak Tato by tutaj dużo nie pomógł. Szczytem było jak myłam zęby, a mały poszedł za mną do łazienki, podciągnął się na mojej nodze i stął tak zanosząc się placzem, że nie chce go wziać na ręce...:dry:
 
Ostatnia edycja:
Mła nikuss haha u Karoli tez mega długo nei było widac wlosow mimo ze były! A teraz haha irokez pełną parą ... tylko szkoda że go się okiełznać nie da;p :) ale tez jest bardzo jasną blondyneczką dlatego to tak wyglądało:)

aaaa mojej niuni widać już pod dziąsełkiem 2 dolne dwójki, wiec nic dziwne ze od 3 nocy coś popłakuje przez sen chwilkę, ale poki co obywa sie bez lekow itp :)

weekend spędzamy rodzinnie:) dzis domek i o dziwo odespałam z Karolą !! (teraz w południe) a zaraz idzziemy na działkę a jutro chyba park chorzowski bo ponoc cos się tam dzieje, no i basen z dzieciakami:)


ojjjj ktoś ryczyyy w łózeczku:) zmykam

Zabciu faktycznie nie ładna ta wysypka, daj znac co to! chyba lekarz tu będzie bardzo wskazany.
ankubator no Karolcia tez taka przylepa mamusi jest ostatnio, ale zwaliłam na zabki a moze to taki etap:) Kamil chyba tak miał ok. 9-10 mies.
 
Krzyyś dziękuje za życzenia - kurcze 9 miesięcy temu równo o tej godzinie wchodziłam już na fotel z partymi i za 20 minut Krzyś wyskoczył- powiem Wam ze dalej to we mnie zyje i co miesiąc sobie to przypominam i robi mi się ciepło na serduszku.

Byliśmy dzisiaj na spacerku i Krzyś padł - już 3 godziny śpi a ja dzisiaj ide z dziewczynami na miasto! 1 raz od kiedy zaszłam w ciążę!

Od 2 dni u nas też jest gorzej - płacz jeśli nie wezmę go na ręce, lęk separacyjny to teraz czy już był jakiś czas temu a ja nie zauważyłam?
 
czesc dziewczyny

Przepraszam z całego serca, że się w ogóle nie odzywam, ale totalny brak czasu. Staram się codziennie do Was zaglądać i czytać, ale na odpisywanie brakuje czasu.

Remont idzie pełną parą. Niby wszystko idzie do przodu, ale wątpię, że wprowadzimy się we wrześniu, przypuszczam, że w październiku będzie przeprowadzka.

Karolinka z dnia na dzień potrafi coś nowego. O tym, że sama siedzi, to już nie będę wspominać, ale potrafi pomachać rączką, jak ktoś mówi jej papa, trzymana za rączki kroczy pewnie do przodu.
Kolejnych ząbków na razie brak.
I muszę się pochwalić, że moja mała Królewna zaczyna robić siku do nocniczka. Nie chodzi o to, że jest bez pampersa cały dzień, ale siedząc już kilka razy na "tronie" zrobiła siku:-):-)

Spóźnione życzenia dla Wszystkich solenizantów.

nikuss- cieszę się, że sprawa z chrztem rozwiązała się.:-)
żabcia- mój kuzyn ostatnio miał ospę i były podobne krostki, ale dziewczyny dobrze radzą, najlepiej zasięgnąć rady u specjalisty;-)
 
Dzieki dziewczyny :)
Jutro jedziemy na gielde, to popatrzymy po dzieciecych stoiskach:) Jak ostatnio bylam to obilo mi sie o oczy kilka takich kiecek a'la balowych, wiec moze cos znajde, a jak nie to bede pisac:)

U nas włosów tez coraz wiecej i rosna w irokeza :rofl2: juz jak Lena wstaje ze spania to ma poczochrane boki i tyly:p widac, ze bedzie miala wloski krecone, i sianko po mnie:sorry2: ale sie zadba, to beda ładne:)
 
Żabcia odezwij się!!! Jak Maciuś??
2701 jesteś usprawiedliwiona :-)
Mój Syn to uparciuch, nie chce spać a ja już nie mam siły go usypiać!!

Jutro oddajemy Młodego wieczorem rodzicom M a my idziemy na imprezę-koncerty Lato z radiem :-) pierwsze nasze wyjście!!! Ale oczywiście na noc go nie zostanie! M pyta dlaczego- a ja...twierdze ze za wcześnie :-) bo mama na to niegotowa :-)
 
No i witam Was.
U mnie wczoraj po pracy zostaliśmy do mojego kuzyna za płotu zaproszeni na grilla wszyscy łacznie z mamą, pojedliśmy, posiedzieliśmy, mąż mi się trochę narypał i wygoniłam go spać na noc do siostry pokoju by nam wódką nie zionął (siostry oczywiście nie ma, he he).
Kacperek od kilku nocek jakoś nie spokojnie śpi, już tak ładnie spał budził się dwa góra trzy raz na cyca pojadł i spał dalej a teraz marudzi w nocy budzi się nawet pięć razy, kwęka, pociągnie pierś, płacze zasypiać dobrze nie może, chyba też mu kolejne zęby dokuczają.
Dziś rano o 6.40 się zbudziłam a o 6.55 wyjechałam z domku bo na zakupki przed pracą, a praca od 9. Dziś dużo zapisów było a po 11 nam światła brakło.
Moja szefowa ma światło na kartę i wczoraj dała kasę swojej matce by kupiła kartę a tej nie chciało się podjechać tam gdzie to kupić można, a dziś rano awaria w eletrowni była i kart nie można było kupić, wnerwiła się dziewczyna nieźle, jej facet przywiózł agregat ze staraży ale nie pociągnął suszarek i suma sumarum pożyczaliśmy prąd od sąsiada za płotu-he he.
Gości u mnie w domu mieli, Amelki chcrzestny przyjechała do matki swojej a mieszka ponad 400km od nas w Wałbrzychu i nas odwiedzili, Amelka się poryczała, że się go boi.
Ale przyszli jeszcze później jak ja wróciłam z pracy i już ok było nawet na koniec wujek jej buziaka ukradł. Amela fajnie z synkiem jego się bawiła.
Teraz dzieciaki śpią a ja postanowiłam Was odwiedzić ale nadrobie Was jutro bo już padam na twarz dzisiaj, miłej nocki.
 
reklama
Hejka

Mala spi więc wpadłam na chwile

Wszystkiego najlepszego Pyszczku dla Krzysia na te 9 miesiecy.

Sergi spożnione życzenia dla Gabrysi

Jak ten czas leci moja Olcia tez za 2 dni konczy 9 miesiecy. Dzisiaj w nocy przebila nam sie 2 górna jedynka narescie- mala od 3 budzila sie z placzem co godzine- pierwszy raz od czasow kolek ja nosilismy z mezem na rekach na zmiane tak bidulka plakala nie mogla sie uspokoic. A widze ze jeszcze dwójki ida wrrrr.

Sosnowiczanka
-dzieki za linka do tej odżywki
Zabcia-mam nadzieje ze to nie ospa jednak u Maciusia

A ja chodze wkurzona dzis jakos-wiem dlaczego no ale cóz-wracam po 2 miesiacach do domu do Warszawy i juz na samą mysl robi mi sie niedobrze-bo znowu bedziemy sie kisic cale dni w tym bloku a tu Olcia ma przestrzen jezioro za oknem itp. Moj mąż mowi ze juz mnie nie pusci na tak dlugo z jednej strony go rozumiem bo odwiedzil nas 2 razy-z Warszawy do rodzicow mamy 400km a on czasami pracuje cale dnie i noce wiec nie mial jak i tesnil za nami ale z drugiej strony Olcia tu miala raj.
A wkurzona jestem bo teraz mamy jechac do teściow, nie mam ochoty kurcze...
Nawet juz nie mam sily tłumaczyc mojemu M dlaczego nie chce.

Milego wieczorku
 
Do góry