reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Violett jestem od 7:30 do 13:30 ale jeśli będziecie jechać później to mogę gdzieś wyjść na spacer :)

Mła u nas też dziala "kto to idzie" :D

Mój M do końca tygodnia na zwolnieniu, ale nic mu nie jest, u niego w pracy nie ma klimy i słabo mu sie z gorąca zrobiło.

Dzięki za wsparcie z tym barkiem :) refundację wiem na pewno że mogę zalatwic we wrześniu ale staram sie cos szybciej załatwić
 
reklama
Net-ka, gryzonie bywają uparte. Do mojej wcześniejszej pracy zawsze jesienią próbowały wprowadzić się myszy. Raz im zapodali jakąś różową trutkę, to skończyło się na tym, że myszy dalej hasały tylko zostawiały różowe gówienka :D

Na pasteryzowaniu też się nie znam i jakoś mnie nie pociąga. Pewnie dlatego, że jestem niecierpliwa i lubię szybki efekt ;)
Ale gdybyś Milva miała ochotę na pyszną ukraińską sałatkę ze śledzi i buraczków (szuba ukraińska), to mogę podesłać przepis. Papayka potwierdziła, że rzeczywiście jest to tradycyjna sałatka znana na całej Ukrainie :)

Freiya, trzymam kciuki za refundację!

Izi, działasz błyskawicznie. Też bym chciała 3 lata z dzieckiem :)
 
dobry wieczór
u nas dzień jakoś minął i w sumie nie ma co narzekać bo w porównaniu z ostatnimi to było o niebo lepiej.
dziś Młody zaczął już raczkować na całego bo do tej pory to robił parę kroczków i kładł się na ziemię i się czołgał bo to wychodziło mu zdecydowanie lepiej i szybciej. no ale dziś już tylko raczki :-) a wystarczyło go puścić na ziemię bez skarpetek i w bodach :-) nie ślizgał się tak jak dotychczas i postanowił już przejść LEVEL wyżej ;-)

wizytę u dermatologa opisałam w odpowiednim wątku! no i czuję się jakbym wychowywała dziecko w latach 90. :-) czyt. powrót do pieluch tetrowych :-) więc zmieniamy ubranko co 30 min, czasem rzadziej, czasem częściej :-) nie mam żadnych majteczek ceratowych więc jak tylko coś się pojawi w pieluszce to od razu mój Synek robi mokry ślad na podłodze... jak ślimak (tak mi się jakoś to od razu skojarzyło) :-)
no ale jakoś musimy wytrzymać!

Freyia dzielna kobieta z Ciebie, bardzo mi się to spodobało, że tak walczyłaś o karmienie i takie poświęcenie!!
Violett mój M też robi pranie, rozwiesza, ściąga ale niestety nie prasuje :-( i tu bardzo ubolewam :-) no ale jeszcze zajmuje się zmywarką, wyrzucaniem śmieci... szkoda tylko, że nie gotuje i nie szanuje mojej pracy, bo za to to bym go zabiła! a najgorzej wkurza mnie, że zawsze wiesza ciuchy w jadalni, na krzesłach!!

a ja dziś od sąsiadki dostałam zapas weków na zimę :-) no i śliwki, i póki co je wydrelowałam i nie wiem co dalej... może powidła ?? a może kompot?? a może po prostu ciacho drożdżowe??

mój Syn chyba już usnął :-) więc mam wolny wieczór!!!
 
Inka ciasto drozdzowe. I przesilj kawałek :) Narobilas apetytu:)

Moje dziecko juz spi:szok:. Ale nie mial dzis drzemki popoludniowej. Po 19 zaczął trzec oczka wiec go wykąpalam, nakarmilam i szybciutko usnął:) Oby czesciej szedl spa o tej porze :)))
 
Hahaha to mój M właśnie w tej chwili robi pranie małej - okazało się, że pierwszy raz. Przyszedł zapytać ile się leje płynu ;p Powiedziałam, że dziecko ma 8 m-cy, więc jak on nie wie, to ja też nie wiem. I co teraz? ;p Poszedł czytać instrukcję na opakowaniu o_O
Nigdy jeszcze nic jej nie wyprasował, ale czasem wiesza pranie. Siku przebiera bez problemu, kupę tylko jak mnie nie ma ;) Nie obcina paznokci, ale myje jej za to głowę i czasem karmi.

Inka, śliwki możesz też zamrozić - będziesz miała w zimie do ciasta, albo na kompot :)
 
hej:)

Wiem, ze temat juz był, ale nie moge odsuzkac a mam pytanie co zabrac na basen dla małej i jakie najlepiej pampersy kupic?

Mój prania nie robił nigdy w zyciu, ze sprzataniem cos posprzata, ale to jak dostanie rozkaz:p
 
Ja również robię przetwory ale..... alkoholowe :) wiśniówka i brzoskwiniówka już się robi a gruszkówkę we wrześniu będę robić:)
inka Twój też umie wyprać i powiesić? no ja się zastrzelę! co to ja za niedorajdę wzięłam za męża ;(;:)sad:
 
co do pomocy M. przy dziecku, bo ogólnie nie narzekam, wiadomo, że miewa gorsze dni pełne niechciejstwa, ale generalnie robi wszystko oprócz obcinania paznokci, a tego nie wymagam, sama sobie z małym daję radę, a M. od samego początku zmienia pampki z kupą, czy bez, opróżnia nocnik i go myje, pierze, rozwiesza, składa do komody, kąpie, ubiera, przebiera itd.
 
Nikuss ja używam pampersow z rossmana tych niebieskich i są ok. Weź ręcznik, patyczki do uszu, balsam, cos do picia, jedzenia, czapke/opaske i jakaś zabawkę/piłkę i jeśli chcesz tam kąpać to plyn do mycia, a dla siebie to już wiesz.dla Córki tez pampersa na przebranie, chusteczki w razie W i krem do pupy :-)

Pyszczku Moj M potrafi, tylko czasem mu się nie chce!! On woli męskie zajęcia typu koszenie trawy, mycie auta i przede wszystkim jedzenie :-) a najlepiej, dużo, dobrze i popic piwkiem :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dobry wieczor,
tylko wpadam na chwile, bo jestem padnieta... Maly nie mial litosci....
Dziekujemy za zyczenia. Jutro mam nadzieje nadrobic te kilka stron.... Oby to nie byla plonna nadzieja.....
Dobrej nocy!
 
Do góry