reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2011

asienka wielkie gratulacje dla Michasia :-)

Ale mnie mój M wkur....... wstał i prosto do garów i tekst że nie dobre to jest że jakoś śmierdzi itd. rozumie ma mu prawo coś nie smakować no ale żeby tak walić mi prosto w twarz :-( powiedziałam że jak mu nie smakuję to gotuję sam bo ja się więcej garów nie ruszę i już. Wiele razy mi coś co M ugotuję nie smakuję no ale jem bo wiem że to przykrość ktoś się stara a ja powiem że be. W ogóle wstał chyba lewą nogą obudził się o 10,30 i jeszcze fochy że w sypialni brudno że w pokoiku itd. więc się wkur poszłam posprzątałam to przyniósł na górę małego i do mnie usrał się przebierz go. Wyżaliłam się wrrrrr :-(
 
reklama
Asieńka, super, gratulacje dla Michasia..i...mylisz się, nie jest ostatni - Marta ma w d..e siedzenie na tyłku;-) Ja ją sadzam, a ona po paru sekundach bach i już na brzuszku..ewentualnie na stopach siedzi, ale jej na to staram sie nie pozwalać..
Żabcia, dobrze mu powiedziałaś!!!Oj, jakby mi tak powiedział mój, to już bym w życiu nie gotowała;-):-)
 
KOTA ja teściowej nie ma a do teścia nie dzwonię i nie mam zamiaru dzwonić, dziwny człowiek z niego. Mam do niego ogromny żal, że olał syna i na wesele nie przyjechał

PHELANIA zdrówka.

NETKA ale spoko teściów.

MAXXEL mi poprzedniej nocki Kacperek zrobił niespodziankę, jak o 22 na śpiocha dostał cyca tak spał do 5 rano, a ja przy nim jak zabita bo nawet podobno strasznej burzy nie słyszałam.
A dziś 3 razy za to się budził ale do 7.30 spaliśmy, Mela dłużej.
Mój bezzębny.

A propo Amelki, dziś rano się ubieram, stoję przed lustrem i mówię ale mam wielki brzuch a ona podlatuje, kładzie ręce na moim brzuch i mówi:TY MASZ DZIDZIUSIA W BRZUSZKU-ha ha ha rozwaliła mnie.
Zresztą ostanio jakoś przy grillu siedzimy, toczy się jakaś rozmowa między starszymi a ona mówi:MAMO JA KOCHAM KACPERKA ALE CHCĘ MIEĆ JESZCZE MALUTKĄ SIOSTRZYCZKĘ.

Samych słodkości dla wczorajszych i dzisiejszych solenizantów.

MILVA wyłaź z doła...Ja wiem, że upały są ale żeby od razu do podziemi schodzić
tongue.gif
laugh.gif
A tak na poważnie to nie łam się . Będzie dobrze
sleep.gif
.

PYSZCZEK mój Kacperek też jeszcze nie siedzi.

ŻABCIA wcale się nie dziwię, że Cię nerwy poniosły.
 
ja tez nocka kitowa jakos spac nie moglam a jeszcze sie strachu najadlam bo spimy z mala a tu slysze jakies piosenki leca z 2 pokoju patrze a mi sie sam komputer wlaczyl(laptop ktory jest zadko uzywany) moze mam jakiegos duszka w domu ktory lubi sluchac muzyki he he:D

maxwelll moja tez siedzi jak sie ja posadzi takto ma w dupie woli na brzuchu pelzac bo moze dostac sie tam gdzie chce:p
zabcia wcale ci sie nie dziwie ja bym walnela garem i wiecej niew gotowala :D
pyszczek gratuluje zabka:)
dorotar no to Amelka ma niezle zyczenie:p
asienka gratulacje
 
Ostatnia edycja:
M poszedł do pracy a obiad zjadł po tym jak sobie nalał do niego ketchupu widocznie moje spagethi było za mało pomidorowe heh no cóż ale liczy się to że zrozumiał swój błąd że sprawił mi przykrość i powiedział że nie chodzi o to że ja źle gotuję tylko o to że mięso za bardzo czuć bo ten sos jakiś inny bo dałam ze słoika i podprawiłam (ale mi smakowało).

Maciulek śpi właśnie padł ja zaraz biorę się za prostowanie włosów i szykowanie na spacerek i wizytę w banku po kasę na mieszkanie.

dorotar co odpowiedziałaś Amelci na prośbę o siostrzyczkę ?? :-)
 
Nikus wszystkiego dobrego dla Lenki:) W sprawie materaca nie pomoge bo nie wiem...

Pyszczek
gratulujemy Zęba :)))

Asienka GRATULUJEMY :))) Michaś, zdolniacha nasz mały :)

Zabcia
bo ci faceci nasi to wogole wyczucia nie mają... Jakis miesiąc temu mowie wieczorem do M zeby posiedzial z Alanem ktory nie chcial isc spac bo pojde do kuchni zrobic mu kanapki na jutro do roboty to co mi powiedzial? Ze w d***e ma moje kanapki :wściekła/y:. No to mu powiedzialam ze dzien wczesniej zrobilam mu ostatnie kanapki w zyciu. I jak dotąd slowa dotrzymuję, M w czasie pracy idzie do tesco i kupuje sobie sniadanie bo inaczej bylby glodny, no ale skoro w d**** mial moje kanapki to niech ma dalej.

Ja juz po pracy, troche sie ochlodzilo i dobrze, bo te upaly to nie do wytrzymania byly. Zaraz zmykamy na spacerek:)
 
reklama
Mam pytanie do dziewczyn które jeździły z maluszkami w dłuższe podróże samochodem tzn ok 4godziny..,jak przygotować dziecko na taka podróż, czy jakoś specjalnie rozplanowywałyscie podróż. Obawiam sie że mi sie dziecko obudzi i będzie płakało w drodze i stresowac się wszyscy będziemy...Z góry dziękuję za odp. bowiem jestem w trakcie pakowania się i wiem czy dam radę odpisać.
 
Do góry