reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
Milva: lustro to nic! piękny usmiech złapany i cudne zdjecie razem!

Łysa: Ale Twoja Zuzia jest slodka! no po prostu cudo! No i z Bena też przystojniak

Salasik: jak to leci!!! Wszystkiego naj!!!
maxwell: rudy super! fajnie wygląda taki miedziany odcień! ja też farbowałam sie na rudo- od miedzi po marchewkę :-D zresztą raz nawet fiolet sie przez moja głowe przewinął wiec może do wiekszej ilości rzeczy sie nie przyznam :-D:-D
Phelania: jaaacie! mój też się czesto smieje przez sen, a ja myslałam, że mu sie po prostu sni cos przyjemnego;-)

co do komentowania zdjęć... ja też chyba wolę żeby komentować je tutaj- łatwiej się wtedy przegląda galerie :) jest w niej coś fajnego jak te zdjęcia się "nie gubią" - ale tak jak i Inka- zgodze się z większością;-)


Wreszcie w domu i chocbym miała zamarznąć, albo sprzedać nerkę gdy przyjdzie rachunek za prąd to za nic, ale to za nic nie wrócę do Teściowej! Niedzielne obiadki- ok, ale tydzień razem to stanowczo za dużo :baffled: zresztą Mały sie tak "rozregulował" przez Teściowke, że aż sie zdziwilam, ze zasnął bez problemów:rofl2:

a i musze sie pochwalić- zamowiłam wreszie chustę ;D ciesze sie jak dziecko i jakbym mogła to bym w oknie czekała na listonosza ;D
 
widziałyście rekord w Indach 11-cioraczki:szok::szok::szok:
wielodzietni.org - khe, khe.... J-E-D-E-N-A-Ś-C-I-O-R-A-C-Z-K-I!!!
jak one się zmieściły nie mam pojęcia u mnie jedno w mega brzuchu miałam a 11:angry::angry::angry: to dla mnie nie pojęte
11 butelek 11 łóżeczek 11 kompieli przecież to sie nie ogarnie choć by się chciało bo jak nakarmisz 11to musisz znowu od początku przecież to obowiązków nie ma końcam MASAKRA
 
Byłam dziś z Emilką na kontroli wagi bo ostatnio nam w tydzień przybrała tylko 130g, ale okazało się, że jest ok, waży 5520 czyli w 9 dni przybrała 390g. Przy okazji zapytałam pediatrę bo zrobił jej się na górnej wardze taki pęcherzyk, bałam się, że to zimno, ale nie boli jej bo je ładnie, smoka ciągnie i jak lekarz jej dotknął patyczkiem to nie zareagowała więc mamy nic z tym nie robić.

Jutro przyjeżdża do nas na weekend kuzynka, którą będziemy prosić na chrzestną :)
 
Gosia Pisalas ze bylas u neurologa... Nie mogę sie doszukac, dlaczego?

Ja tez sie wybieram z Alankiem bo troche sie martwie. Mianowicie moje dziecko caly czas chcialoby lezec na prawej stronie twarzy (chociaz jak poloze go na lewej i przyblokuję poduszką to nawet nie protestuje)i tak troche jakby mu sie ta str splaszczyla i cos jakby guz na czole po tej stronie zrobil, cholera nawet nie wiem jak to nazwac. Bylam dzis u pediatry bo zaczelo mnie to niepokoic, szukalam w googlach i zaczelam troche schizowac. Pani doktor stwierdzila ze mam dziecko klasc na drugiej stronie i w ciagu dwoch miesiecy to sie wyrowna. Ale ja troche przewrazliwiona jestem i wyciaglam skierowanie do neurologa, usg chce zrobic.
Ma moze ktoras z was podobny problem?
 
11 dzieci zwariowałabym na bank !!!

Dziewczyny ja wiąże chuste tylko w kieszonkę , musze tez inne spróbowac w końcu wiązania, to mam opanowane i szybko mi sie robi

Ankubator dobrze, że w domu jesteście będziesz spokojniejsza....

Freyia a ta "kropelka na ustach to na środku górnej wargi? moje dzieci tez miały to tak wyglądało jakby "odmoczone" jakby długo w wodzie te warge trzymały i tez samo zeszło i sie tak skórka jakby delikatnie złuszczyła


Sosnowiczanka moja Milenka miała asymetrie główki, i tez najchetniej leżała na jednej stronie - rehabilitant zalecał nam podkładac 1kg cukru :-D:-D:-D żeby nie przekręcała głowy no i stymulowanie na druga strone tzn wieszanie zabawek, przestawiane łózeczka itp. wyrównało sie i córka nie ma żadnej asymetrii.
 
Sosnowiczanka u nas dosłownie to samo główka jest lekko spłaszczona i też ma swoją ulubioną stronę , neurolog powiedział że źle to nie wygląda ale jutro mamy usg mięśnia szyjnego i usg przezcięmiączkowe więc mam nadzieje że będzie ok bo lekarz na usg bioderek zaczął moim Oskarem machać raz w jedną raz w drugą i stwierdził że odruch nieprawidlowy i podejrzewa krencz czyli przykurcz mięśnia szyjnego jutro się okarze czy trzeba rechabilitować czy samo dojdzie właśnie układają c dziecko na drugiej stronie często na brzuchu aby ćwiczył mięśnia. A do tego jak u was z ciągnięciem główki bo u nas mały ma wiotką główkę nie chce ciągnać do góry przy ciągnięciu za rączki do siadu mój pediatra powiedział że już powinien to robić za to aga pisała że u niej lekarz powiedział że w 3-4 m-cu dopiero więc sama już nie wiem:baffled:

asia ja też w kieszonkę najlepiej mi idzie wiązanie i maluszek najlepiej mi się w nim podoba
 
Ostatnia edycja:
Freyia a ta "kropelka na ustach to na środku górnej wargi? moje dzieci tez miały to tak wyglądało jakby "odmoczone" jakby długo w wodzie te warge trzymały i tez samo zeszło i sie tak skórka jakby delikatnie złuszczyła
.

Oskarek tez co jakiś czas ma coś takiego i wydaje mi się, że to własnie od smoka bądź piersi :tak:rz

Czekam na chustę, oczywiście korzystając z Waszego sprzedawcy :-) Ciekawe jak będę sobie z nią radzić :)
 
Czesc dziewczyny:)
Ja sie zastanawiam nad ta chusta,ale kurde z drugiej strony nie chce non stop łazic z mala na brzuchu:(
jeszcze sie troche pomecze,musze ja jakos oduczyc tego..

Co prawda wina to jest troche moja bo jak PAtryk spi a ona placze to ja ja na rece szybkozeby ona go nie obudzila no i tak w kolko;/
Jutro przyjezdza kuzyn z Angli i przywiezie w koncu buciki peppy dla Patrysia bo innych nie chce!!a ostatnio mial z peppa i mu sioe popsuly i lazi co chwile i wola "bbbepppa':)az w koncu musielismy zamowic mu dwie pary w razie W:)
A w sobote imprezka 2 latka Malego:):)i zostajemy do niedzieli bo urodzinki Tesciowa Patryczkowi robi sama zaproponowala(oni maja wiecej miejsca) to czemu nie:)

Wniedzieele wracamy ale zostawiamy PAtryczka do czwartku,a ja dojade we wtorek bo Ma wyjezdza:(


Dobranoc..
 
reklama
Do góry