reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Maxwell, wypowiem się jako zwykła użytkowniczka, jestem za :)

A komplementy są zasłużone! :)


Dziewczynki, wysłałam rano smsa do Salsik z gratulacjami. Pozdrawia Was serdecznie! :) Jest bardzo zagoniona, bo M. pracuje z dala od domu i wszystko jest na jej głowie, mimo że może liczyć na teściów. Dziewczynki rosną zdrowo i są śliczne (widziałam!) :)
Niestety chyba w złą godzinę napisałam o tym naczyniaczku. Okazało się, że urósł i potrzebna jest interwencja medyczna. Wierzymy, że wszystko pójdzie szybko i już niedługo usłyszymy, że problem został rozwiązany :) Salsik znalazła specjalistę, który zajął się małą.
Milva, jeśli chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej bezpośrednio od Salsik, zapytam czy mogę podać jej numer. Nie wszystkie przypadki są takie same, i pewnie u Ciebie sprawa potoczy się gładko, ale domyślam się że teraz będziesz się martwiła.
A ja nie chcę, żebyś się martwiła :* :)



Co do ostatnich fotek:
Gosia, piękne artystyczne zdjęcia, a Oskarek tak patrzy cudnie, że aż chciałoby się wytłumaczym mu cały ten zakręcony świat :)
Łysa, Ben będzie kupował ludzi tym uśmiechem! Mi osobiście mięknie serducho :D
Milva, śliczny tandem i miło zobaczyć kolejną piękną mamusię :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
wiem,że mnie zlinczujecie ale ja jestem przeciwna komentowaniu zdjęć w tamtym wątku. :zawstydzona/y:
postaram się wytłumaczyć:
teraz mamy szanse oglądania fotek jedna pod drugą i jak tylko podświetli się wątek od razu wiadomo że nowa fotka się pojawiła, a gdy zaczniemy komentować zdjęcia, a jest nas sporo to wątek trochę się zaśmieci, i pod fotką nagle pojawi sie mnóstwo komentarzy, które zajmą np kilka str i trzeba będzie sporo szukać nowo dodanych fotek.
to tylko moje zdanie i jak bywa w demokracji większość wygrywa! i pogodzę się z Waszym wyborem :tak:

mam nadzieję, że nikt się nie obrazi, uniesie- po prostu wyraziłam swoją opinię...
 
Ostatnia edycja:
Inka oczywiście, że masz prawo do swojego zdania i nikt Cię nie zlinczuje :tak:GT również tego nie zrobi:-pPo prostu, Trzeba znaleźć złoty środek.Co wy na to, aby stworzyć osobny wątek w którym te zdjęcia będziemy komentować?? Np. "Nasze ochy i achy nad naszymi pociechami" Oczywiście to tylko propozycja ;-)

Gosia, do Twojego Oskarka to ja mam od samego początku słabaość:-) Na prawdę śliczny chłopiec i już widać, ze niezły przystojniaczek z niego będzie:tak:
 
Ostatnia edycja:
a ja jestem podobnego zdania jak inka, komentarze owszem ale nie w tym samym miejscu, super sie teraz oglada fotki jedna pod druga a tak zrobi sie mały misz masz
 
Zupełnie na marginesie... Kota, wiesz że za tydzień jest Światowy Dzień Kota? XD
 
kota udało się męża w chustę zaplątałam:-D biedaczek z pracy przyszedł a ja go w noszenie wrobiłam a nie umie odwiązać więc mam chwilkę
dzięki wielkie za instrukcje już wiem dlaczego niedostałam instrukcji ja mam chustę innej firmy ale taką samą:-D:-Dledwie starczyło chusty;-)



a i dziewczyny dzięki za komplementy w stronę moich dzieciaków:-)



DSC03042.jpg
 
Ostatnia edycja:
Mła - byłabym bardzo wdzięczna za zapytanie Salsik o kontakt do niej- jeżeli jej ciężko wisieć na telefonie , to może mail?
Dziękuję.

Bartek od 17.30 do 19 dał popis:angry:aż mama przyszła tak się darł...na kolkę to nie yglądało więc nie wiem...teraz śpi na mnie i znowu moje plany ustalenia godzin poszły sobie w siną dal...:rofl2:
Chodzą za mną faworki...chyba zrobię w sobotę...

Gosia- mężczyzna w chuście i dzidzia-suuuperowy widok:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry