reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Phelania moj Mikus zachowuje sie tak od 1 tygodnia zycia-kolki. Placz, spanie po 10 min, nawet nie moge wyjsc do toalety...Modle sie zeby to sie skonczylo bo brakuje mi cierpliwosci i niestety macierzynstwo dla mnie to koszmar:szok: Zakladam ze bedzie lepiej i to mnie trzyma...
Ankubator zastanawia mnie co Twoja tesciowa ma w glowie, nitke łaczaca uszy?brak slow:-(Jak potem zostawic dziecko pod opieka takiej osobie...
lysa daj koniecznie znac jak te kapsulki
 
reklama
dziewczyny, Kuba też miał taką "kropelkę" na środku górnej wargi, troszkę się łuszczyła, ale od kilku tygodni "kropelki" brak, sama zniknęła.

oficjalnie chcę się też pochwalić, że Kubin przespał dziś całą noc! zjadł kolację przed 22, a wstał dopiero o 5.15! Oczywiście o 3 ja się obudziłam z pełnymi cyckami i czekam przy jego łóżeczku, ale on sobie smacznie spał. Posiedziałam pół godziny, nie wstał, więc na cycki tetra (bo wiedziałam, że zaczną "przeciekać" :-D) i poszłam spać.

i pozazdrościłam Maxwell nowego samochodu, pomarudziłam troszkę M. na mojego non-stop psującego się Peugeota i CHYBA kupimy w sobotę autko dla mnie, większe i wygodniejsze. M. jedzie z moim szwagrem i kolegą-lakiernikiem obejrzeć furkę do Krakowa i jeśli będzie ok, to będę miała cudowny prezencik! trzymajcie kciuki, żeby samochód był w porządku :tak::-)

ludzie, jestem tak wyspana, że szok, nie wiem, co ze sobą zrobić haha
 
FREYIA ten pęcherzy jak pisze MAMA OSKARKA raczej od piersi lub butli, mój mały tez tak miał i potem mu skórka sama z tego schodziła, teraz się tak nie pojawia ale Amelkę karmiłam 20miesięcy często jej się takie coś robiło.

Właśnie dostaliśmy telefon, że będziemy mieć gościa, może w końcu ludzie zaczną nas odwiedzać.
A małemu w nocy tak się ulala, że aż nosem poszło. Ogólnie ciężka noc, pobudek dużo, jeszcze Amelka ciągle czegoś płakała strasznie przez sen. Biedna.
 
ooooo nie!!! zakazuję wpisywania postów o przespanych nocach!!!:angry::-D

Kota- super!! Pochwal się potem autkiem.

Też by nam sie przydał większy samochód, ale na razie marzenia...no i sama nie wiem czy umiałabym jeździć kombi, bo na taki bedziemy sie musieli przerzucić abyśmy my w 3 i 2 duże psy się pomieścili;-)
 
ten pęcherzyk na ustach to odcisk od ssania piersi Lenka tez taki miała i przed pęknięciem ją bolało bo płakała przy ssaniu. Z ulewaniem tez mieliśmy problem i stosowałam taki zagęszczacz który miała wypijać przed posiłkiem zalecony przez lekarkę, ale miałam wrażenie że ją wtedy bardziej brzuszek boli i przestałam to stosować. A ulewała obficie. Teraz nie wiem sama dlaczego, prawie zupełnie przestała ulewać, nic specjalnego sie nie zmieniło w mojej diecie. Za to jak juz pisałam-kupy robi bardzo rzadko a wcześńiej po każdym posiłku.
 
Fraiya- moja też ma takie coś na górnej wardze
kota- trzymam kciuki za nowa brykę
Gosia- :-D ale męża załatwiłaś z tą chustą :-D a z tą 11tką to chyba fotomontaż, bo jak niby, kobieta to nie suka, jak one sie pomieściły :szok:
sosnowiczanka- ten sam problem miałam ze starszą córką i główka faktycznie sie spłaszczyła jednostronnie ale z czasem unormowała. Tylko teściowa jest innego zdania :dry:Trzeba pilnować i przekładać dzieciątko. Kasiunia też ma tendencje do jednej strony ale już sie tak nie lituję nad nią tylko kładę raz tak- raz tak i na brzuszek, plecki

Nie będę wkurzać Milvy i nie napiszę jaka była noc u nas :-)
Patrzę że macie podobny gust dziewczyny, bo te wszystkie chusty w tych samych kolorkach ;-)
 
Moja Lidka też miała taki pęcherzyk na górnej wardze od jak tylko wyskoczyła z brzuszka. Jak ją tylko zobaczyłam, to się zmartwiłam co ona ma na tej wardze? Dziwiłam się co to za "odcisk", ale to chyba właśnie od ssania. Potem kilka razy zeszła jej tam skórka a obecnie ten "guziczek" zniknął :)

Moje dziecie od wczoraj cały czas marudzi, a ja chyba dostałam @, ale taki, że co 2 godziny muszę zmieniać podpaskę, nawet w nocy, bo mnie zalewa, do tego brzuch boli. Nie mam siły na to marudne dziecko. Chyba ma jakiś skok, bo non stop skrzeczy.
 
Wiatam z rana, u nas nocka dzis piekna, Alanek spal od 22 do 5 rano :-D jestem wyspana jak chyba nigdy.

Wyslalam mamę zeby zapisala mi syna do neurologa i wiecie co? Nie zapisala bo w tym polroczu nie ma juz miejsc i mamy jechac zapisac Alanka dopiero w polowie marca!!!!!! No ku**a ja nie wiem po co czlowiek skladki ubezpieczeniowe oplaca!!! Musze poszukac jakiegos specjalisty prywatnie bo nie zamierzam czekac az maly bedzie mial rok zeby do lekarza z nim isc.
 
reklama
Do góry