reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Milva - u mnie jest identycznie z malym,:tak:ja nie wiem kiedy te nasze dzieciaczki zaczna dłużej spac:-p

A moje dziecie od 8 rano pospało i wlasnie sie obudzilo:baffled:cos ma krótki sen..Juz mam umowiona wizyte u fryzjerki na poniedzialek:tak:bo mam odrosty ma 5cm:szok::-Dtrzeba wrócic do normalnosci:).
 
reklama
szybko się witam i melduję :)
Maxwell, dziś Kuba CHYBA już ok, wieczorem zasnął mi na brzuchu podczas kangurowania i nockę też przespał ładnie, jak zwykle z 1 pobudką na cycka.

no i podobnie jak u części z Was, mały coraz mniej śpi w dzień! szkoda, że nie można go jakoś zająć zabawą, bo szybko się wszystkim nudzi i zaczyna kwękać, no ale za o cudnie mnie rozpoznaje i strzela do mnie takie urocze uśmiechy, że aż mi łzy wzruszenie lecą po policzkach! szczególnie jak podchodzę do łóżeczka w nocy żeby go wziąć do karmienia, jest przekochany!
 
Masz rację Kota!!!
Uśmiechy rozmiękczają serce na całego, Bartek też w nocy się uśmiecha jak mnie zobaczy-od razu mi lepiej i zapominam o niewyspaniu:tak: Ale fakt, że ciężki teraz okres trochę z tym zajeciem dla małych.
 
Kota,milva mimo ze moje dziecię nieco młodsze to tez mamy okres niespania w dzień :) na szczęście czasem udaje mi się do odłożyć do bujaczka i mam wolne ręce przez 15-20min,No ale to rzadko! Ostatnio tez wyciagnelam mate i kladlam go na chwile! Zainteresowania zabawkami jeszcze brak ale chociaż inna pozycja niż w bujaczku! Bo zauważyłam ze najbardziej denerwuje go monotonia-czyli leczenie w jednej pozycji zbyt długo!
I ratuje się tez "muzyka bobasa" bo Moj Ksieciuno naprawdę to lubi i cieszy się niesamowicie jak tego słucha!
Co do usmiechow to serce mi mieknie!
Dzis pobudka o 4 i do 6 zero snu,ale tez zero placzu tylko gadanie i posylanie mamie cudownych usmiechow! I jak tu się zloscic??

Izi aż tak cieżko oduczyc dziecko smoka? Dobrze ze Moj nie lubi i mam nadzieje ze nie polubi!
Maxwell masz racje,skonsultuj Martusie bo czasem ci nasi lekarze mylą się,niestety kosztem naszych malenstw!

Milego dnia
 
Kota dobrze, że Kuba sie uspokoił :)
wiesz co mój Kubat jak szaleje i nie chce sie uspokoic a ja musze coś zrobic ląduje w chuście i tez poczatkowo stawia opór ale się uspokaja czasami po 5-10 min dopiero

Asko dla takich widoków warto pomieszkać w tych śniegach :p

Co do CHrztów, slubów itd.... sami sobie wszystko sponsorowaliśmy, uważam, że rodzice absolutnie nie maja takiego obowiązku, jeśli chcą pomóc to fajnie - ale wymagac nie wypada, w końcu to my załozyliśmy rodzinę i to my jesteśmy za nia odpowiedzialni.

Dziewczyny jak wy widzicie w nocy te uśmiechy dzieci :-D:-D:-D:-D:-D ja to jestem taka zaspana, że biore Kube dostawiam do cyca, czesto zasypiam nad nim :p i odkładam do łózeczka :p

Mój Kuba przez chorobę się do częstego karmienia przyzwyczaił i 2 dni go juz męczę i karmie co 3h i działa to również w nocy musze przyznac, że jak budził sie co 1,5h to dzisiaj przespał 3,5 potem 3h a potem 2 no rewelacja :)


Kupinosia zazdraszczam Ci takiego spiocha !!!!!
 
dziewczyny! nie uwierzycie! wiecie co zrobiła moja tesciowa?! dała mojemu dziecku czekolade!!! dwu miesiecznemu dziecku- podkreslam! ale bedzie jazda dzisiaj po poludniu....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Do góry