reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
sama jadła batonika a potem taka rozciamkana smoczek mazała... chocbym miała zamarznac to dzisiaj wieczorem do domu jedziemy ;/ dzieki dziewczyny ze wy tez nie uwazacie tego za normalne ;* bo juz miłam wrazenie ze robie afere o nic ;(
 
MAXEEL oj tak ciociunię mamy cudowną. A najlepsze jest to, że praktycznie można powiedzieć obca osoba, tzn nie jesteśmy spokrewnione. To moja najlepsza przyjaciółka a zarazem chrzestna Amelki. Cudowna osoba.

IZI aż strach czytac o takich rzeczach, Qzwa co to się dzieje na tym świecie

Dziewczyna a moje dziecko jakieś inne bo dużo śpi w dzień a i w nocy śpi tylko na jedzonko się wybudza. Ale nie narzekam.

A uśmieszkami też mnie rozbraja takie słodkie są

ANKUBATOR CI ZA BABA Z TEJ TEŚCIOWEJ, BUHAHA CZEKOLADĘ:-D:-D:-D:-D
No własnie ona mu dała do zjedzenia do buziaka czy w papierku do rączki, jak to>???

Wow pogoda się poprawia, dziś na zakupkach byłam powoli się obkupuję na chrzciny, takie rzeczy jak puszki, majone co może 3 tyg poleżeć, co bym na raz nie musiała kupę kasy wydać.
 
Ankubator nie byłoby mnie u tej baby już w domu i jeszcze bym jej dała do słuchu!!! Może niech mu jeszcze tego obiecanego kapuśniaczku zrobi! :angry:

Asko,
spoko, nie poczułam się urażona, po prostu mówię, że gdybyśmy mieli urządzać wszystko sami to byłaby tylko msza w kościele i nic więcej, żadnych gości, obiadów, ślubów itp. A rodzice M nawet jak braliśmy ślub cywilny to wiedząc, że koszty szły w tysiące dołożyli się moim rodzicom... 200zł. Dlatego stosunek do nich nasz i moich rodziców jest oczywisty. A oni po raz kolejny już chcą sie tylko gościć za cudze pieniądze.

A moja teściowa jest na nas obrażona śmiertelnie za to, że kazałam jej usunąć zdjęcia Emilki z internetu. I jest problem bo M potrzebuje akt chrztu, a przecież nie pojedzie po niego 250km, a mama obrażona i problem, żeby to załatwić. Będziemy dzwonić do babci.
 
ankubator- nie spuszczaj małego z oczu, ona jest niebezpieczna ! współczuje
dorotar- moja też tylko je i śpi nawet w dzień, ale Ola była taka sama...nie farbowałaś przypadkiem małej włosów ? bo jakieś ciemniejsze teraz ma

Kasia też coraz częściej sie uśmiecha tylko mi przed oczami od razu staje mała Madzia
 
Cześć z rana
biggrin.gif

Dzisiaj odbieram moją córcią od dziadków po mini feriach (była u nich od niedzieli)..już się stęskniłam na maxa, a ona ponoć ani razu nas nie wspominała
shocked.gif
unhappy.gif
Pewnie będzie afera, jak ją weźmiemy
laugh.gif

Dzisiaj idę do mojego pediatry z Martą..chcę zobaczyć, co inny lekarz powie na temat tej jej skazy białkowej. Bo ja mam wrażenie, że to nie koniecznie musiało być to. Wszystkie objawy zniknęły - chyba, że to mleko bebilon pepti wyhamował oznaki?
baffled5wh.gif
biggrin.gif
A przy okazji chcę, żeby doktorka pooglądała jej te wędzidełko podjęzykowe..
A_gala, u Was Viburcol bez recepty? U nas we wszystkich aptekach chcą receptę, mimo, że to homeopatyk:szok:
Kota, jak humorek Kuby dzisiaj? Dalej fochy? Czy juz lepiej?
Asia_79 - u nas jako prezenty na chrzciny to zawsze kasa..i jako przyjmujący, że tak to ujmę, i jako dający:tak:
Asko_ - widok z Twoich okien bajka!!Zazdroszczę kochana..;-):-)
Freiya- powodzenia z tym chrzestnym i teściową:tak:
Dorotar, zazdroszczę zdolnej cioci - zdjęcia Amelki boskie!!
Mamcia2-ja Ci nie pomogę, bo jeszcze nie miałam na razie..ale syfy mi się tez strasznie wysypały, normalnie jak u nastolatki:szok:, a tu już prawie 32..
Izi85 - a jak u Was z odpieluchowywaniem Patryka? Czy zaczęłaś od smoka?..ja na razie smoka nie ruszam Marysi, ma go tylko do spania, więc nie jest najgorzej..

Probowalam i niestety raz zrobil kupe na nocnik 4 dni temu i na tym koniec:(
I odpuscilam bo nie chce go zniechecac do nocnika,mowi ze jest zimny:(
No to na razie przestalam..
A co do smoka to maasakra,zostawiam mu bo sie wystraszylam ze jeszcze mi sie zatai i bedzie problem:(

Kota,milva mimo ze moje dziecię nieco młodsze to tez mamy okres niespania w dzień :) na szczęście czasem udaje mi się do odłożyć do bujaczka i mam wolne ręce przez 15-20min,No ale to rzadko! Ostatnio tez wyciagnelam mate i kladlam go na chwile! Zainteresowania zabawkami jeszcze brak ale chociaż inna pozycja niż w bujaczku! Bo zauważyłam ze najbardziej denerwuje go monotonia-czyli leczenie w jednej pozycji zbyt długo!
I ratuje się tez "muzyka bobasa" bo Moj Ksieciuno naprawdę to lubi i cieszy się niesamowicie jak tego słucha!
Co do usmiechow to serce mi mieknie!
Dzis pobudka o 4 i do 6 zero snu,ale tez zero placzu tylko gadanie i posylanie mamie cudownych usmiechow! I jak tu się zloscic??

Izi aż tak cieżko oduczyc dziecko smoka? Dobrze ze Moj nie lubi i mam nadzieje ze nie polubi!
Maxwell masz racje,skonsultuj Martusie bo czasem ci nasi lekarze mylą się,niestety kosztem naszych malenstw!

Milego dnia
Ja nawet nie myslalam ze to takie skomplikowane;/
Moja tez na razie nie lubi no ale zasypi tylko na cycu:(
I nic i nikt jej nie uspokoi tylko piers:(:(
dziewczyny! nie uwierzycie! wiecie co zrobiła moja tesciowa?! dała mojemu dziecku czekolade!!! dwu miesiecznemu dziecku- podkreslam! ale bedzie jazda dzisiaj po poludniu....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Ja *******e,Kobieto uciekaj stamtąd!!!!
Wspolczuje,uwazam ze to nie jest normane zachowanie dorosłej osoby:(
 
Ankubator, ja się zastanawiam, czy ona swoim dzieciom też od urodzenia takie smakołyki serwowała... :no:


jak już o teściowych, to moja po chrzcinach, podczas kolacji w restauracji chciała mi zrobić zdjęcie, jak karmiłam małego schowana w kącie, który specjalnie dla mnie i dziecka urządziła właścicielka knajpki. gdyby M. nie zauważył, że ona kroczy w moim kierunku z aparatem, to pewnie miałabym sexy sesję z cyckiem na wierzchu. I zdziwiona spytała M. dlaczego nie może mi zrobić zdjęcia? bo mały się będzie denerwował?? :/
 
Ostatnia edycja:
Ło jacie Ankubator no to nieźle. Brak pomyślunku....

Kobitki mam pytanie: ile z Was zdecydowało sie szczepić na pneumokoki??

Muszę zrobić cosik ze sobą przed chrztem. Dobrze, że mężolek ma tacierzyńksi od następnego tyg wiec muszę sie umówić do fryca:-) Babcia zabrała Kami wiec siedzimy z Zu w domciu. Moja też je i śpi i nie narzekam:-D
W nocy była mega koopa a tu brak prądu i normalnie panika że w ciemnościach nie dam rady:rofl2: I jak zaczęłam walczyć z przewijaniem to załączyli światełko:-p
 
reklama
Kota No ja mam takie zdjęcie niestety bo jak moja T była u nas jak Emi miała tydzien i robiła jej zdjęcia komórką to zaatakowała i mnie z cyckiem a ja nie zdążyłam zareagować. :angry:

Dobrze, ze mam córkę, nigdy nie będę tą zła teściową tylko kochaną mamusią jak się kiedys urodzi Emilce dziecko :rofl2::-D

Ewka ja najpierw chciałam szczepić tylko obowiązkowe ale jednak zdecydowałam się też na pneumo i to jak najszybciej czyli od następnej dawki 6w1 07.03.
 
Ostatnia edycja:
Do góry