reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2011

reklama
Cześć dziewczyny
U mnie to samo, dalej w dwupaku i nic na mnie nie działa...tylko, że ja mam jeszcze prawie tydzień do terminu a wy się biedne męczycie po terminach.
Ja to się boję wywoływania porodu, nawet masażu szyjki nie chciałabym doczekać ale jak tydzień po terminie się nie ruszy to położna może mi zrobić. Oby się ruszyło bo też ledwo łażę...:-(
 
dobry wieczór
widzę, że pełna desperacja u niektórych no ale się nie dziwię bo ja też chciałabym mieć już wszystko za sobą a tu jakby nie patrzeć jeszcze ponad 2tyg...

ja właśnie robię karteczki świąteczne a wieczorem może zmęczę M i jakoś spróbujemy podziałać na tego naszego synka :-p
wciąż mam nadzieję, że jakieś mamusie dziś urodzą- szczególnie te biedne już "przeterminowane", także trzymam za Was kciuki i życzę owocnej nocy!!
 
A no szok desperacja pomału u każdej z nas tyle ,że wy macie jeszcze czas co niektóre.

Mnie przeszło jak zwykle... a szkoda gadać.

Chyba mojego też zaciągne jeszcze w wyro ? !
bo nie wiem co...

Tak się stawia wypina ,ale do wyjścia daleko maluchowi chyba hm... :>


fajną datę mamy za godzinkę : 12.12.2011
której się poszczęści
 
Olluchna ja bym była chętna, synek ur. sie 05.05.10 wiec teraz do pary by było tymbardziej ze moj brat ma synow ur. 07,07 i 10.10 hihi :)

ja byłam dziś po 21 na IP bo od 2 dni mała ledwo co nogą od czasu do czasu się wypchała i miałam małe obawy czy coś sie nei dzieje, leżałam, piłam zimne, jadłam słodkie niiiiiccc, ale teraz tak myślę że to przez to że od czwartku ciągle coś wkuchni piekłam szykowałam do tego inne obowiązki i mała w weekend odpoczywała.
Polożna posłuchała tętna małej ja również, powiedziała że równe, miarowe prawidłowe leżałam raptem 2 min. podziękowałam za sprawdzenie i wróciłam spacerkiem do domku na drugą stronę ulicy;p
No iii jak 2 dni sie martwiłam i w końcu polazłam na Ip, tak teraz mała wojuje, już mnie nerki bolą.

zmykam do lozka bo mężul jeszcze jest z nami:) jedzie do domku koło 4 rano bo po 10 ma sprawę w sądzie, wlasciwie cała jego rodzinka, z naszego powództwa przeciwko ubezpieczalni.. zobaczymy co z tego wyniknie 3majcie kciuki, choc juz wiem ze na 1 sprawie sie nei skonczy.
 
Mi pewni sie nie poszczesi bo troche zostalo do terminiu:)

Kochane mam pytanko gdzie moge kupic chusteczki pampers z pudelkiem??:)
szukam szukami nie ma w tych marketach:(


ide nynki dobranoc Mamuski!!
I czekamy na info:)
 
Olluchna ja bym była chętna, synek ur. sie 05.05.10 wiec teraz do pary by było tymbardziej ze moj brat ma synow ur. 07,07 i 10.10 hihi :)

ja byłam dziś po 21 na IP bo od 2 dni mała ledwo co nogą od czasu do czasu się wypchała i miałam małe obawy czy coś sie nei dzieje, leżałam, piłam zimne, jadłam słodkie niiiiiccc, ale teraz tak myślę że to przez to że od czwartku ciągle coś wkuchni piekłam szykowałam do tego inne obowiązki i mała w weekend odpoczywała.
Polożna posłuchała tętna małej ja również, powiedziała że równe, miarowe prawidłowe leżałam raptem 2 min. podziękowałam za sprawdzenie i wróciłam spacerkiem do domku na drugą stronę ulicy;p
No iii jak 2 dni sie martwiłam i w końcu polazłam na Ip, tak teraz mała wojuje, już mnie nerki bolą.

zmykam do lozka bo mężul jeszcze jest z nami:) jedzie do domku koło 4 rano bo po 10 ma sprawę w sądzie, wlasciwie cała jego rodzinka, z naszego powództwa przeciwko ubezpieczalni.. zobaczymy co z tego wyniknie 3majcie kciuki, choc juz wiem ze na 1 sprawie sie nei skonczy.



Ja kochana byłabym bardzo chętna ,ale nie da rady !


Pampers- nie mam pojęcia ? ja mam z nivea z pudełkiem, a bratowa ma z jonson ,ale są takie smierdzące jakby .




a nie robię sobie nadziei ... DOBRANOC
 
Ostatnia edycja:
reklama
olluchna ja z johnsona uzywalam i mi sie nie sprawdzily;/
teraz tylko pampersa... dla Paqtryczka zielone a dla Malej biale,ale szukam pudeleczka i nigdzie nie ma;/

DObranoc..
 
Do góry