reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Dagne kochana moze Ci pomoga a moze nie...w kazdym szpitalu chyba inaczej podchodza. Sprobowac mozesz, jedz i zobaczysz co powiedza:tak:
 
reklama
Olluchna: niestety- co prawda miałam nadzieję, że mnei puszczą na noc do domu, ale zostawili i potem to już samo polecialo :)

O matko, ale dzisiaj ładnie dzieciaki poszly! Pełnia działa:D rewelacja!

mamcia2: ja powoli sie szykuje, bo w nastepny tygodniu szczepienia wiec chcąc nie chcąc pierwszy spacer musi byc :) na razie mam zamiar werandowac malego, a ubiorę go chyba w bodziaka, skarpety, pajacyk cieply potem w ciepły kombinezon i kocykiem przykryje, tym bardziej, że u nas ostatnio sloneczko ladnie grzeje i tej zimy w ogóle nie widać :) no i czapa oczywiście :D
 
Hej Kochane;*

Na samym początku chce podziękować Frei za dodanie wiadomości odemnie- dziękuje kochana:)
i wam za trzymanie kciukow i gratulacje:)

Nie będę teraz opisywała porodu powiem tylko że było ciężko, bardzo bolało ale P okazał się nie zastąpiony:) Bardzo się cieszę że był ze mną przez te najgorsze skurcze.

Synek jest Śliczny kochany grzeczny. Od razu załapal do czego służy cycus mój mały ssak;)

Ogólnie cczujemy się dobrze. Mój mały synek śpi właśnie więc weszłam do was:) No a ja pomimo ciężkiego porodu czuje się też bardzo dobrze:)

Inka mój Fabian urodził się w 37 tyg ciąży:)

Super że pełnia tak podziałała:) Teraz tylko brakuje dziewczynki do grona tych nowonarodzonych chłopców:)

Teraz do szczęścia potrzebuje tylko powrotu do domu bo bardzo ciężko mi bez Mariki tutaj:(

Trzymam kciuki za Was dziewczynki;*
 
Olluchna: niestety- co prawda miałam nadzieję, że mnei puszczą na noc do domu, ale zostawili i potem to już samo polecialo :)

O matko, ale dzisiaj ładnie dzieciaki poszly! Pełnia działa:D rewelacja!

mamcia2: ja powoli sie szykuje, bo w nastepny tygodniu szczepienia wiec chcąc nie chcąc pierwszy spacer musi byc :) na razie mam zamiar werandowac malego, a ubiorę go chyba w bodziaka, skarpety, pajacyk cieply potem w ciepły kombinezon i kocykiem przykryje, tym bardziej, że u nas ostatnio sloneczko ladnie grzeje i tej zimy w ogóle nie widać :) no i czapa oczywiście :D

Aaaaa i dobrze masz już to za sobą !

Ciekawe kiedy ja pojadę coraz częstsze boleści / skurcze stawiania... w każdym bądź razie wkońcu się spakowałam.

A dziś pełni nie ma ? hehe

 
Ale was się tutaj rozpakowało ostatnio...a u nas nadal cisza...pełnia była wczoraj a ja nadal w dwupaku...termin na 6.12....jak nic się nie ruszy to w środę lub czwartek na wywołanie...brr wolałabym żeby młoda się ruszyła, bo pewnie spędzę urodziny w szpitalu..::no::no:
 
reklama
ciao dziewczyny.. a myślałam, że tylko ja się ostałam też miałam termin na 06.12 i do tej pory cichosza.. :wściekła/y: a tak nie chciałam przechodzić bo to najgorsze co może być takie wyczekiwanie.
Lekarz kazał mi sie wstawić do szpitala w środę na wywołanie

Pije herbatki z liści malin, sprzątam jak głupia :) az mąż smieje sie ze bedzie mnie zapylał bo nie pamieta takiego błysku w domu :), jem ananasy, łaże po sklepach i co ??? jedynie ból pleców z tego mam a mój syncio w najlepsze fika sobie w brzuszku....
 
Do góry