reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Dziewczyny przepraszam że się nie odezwałam jak obiecałam, ale b. źle się czułam. Nie wiem co się działo, ledwo się do domu doczłapałam, przewracałam się o większe kamienie a w domu do łóżka doszlam już po ścianie. Myślałam że lada moment zemdleję. Nie miałam jak zmierzyć ciśnienia, a jak m. wrócił z pracy to było już ciut lepiej. Teraz jest już w sumie dobrze.
Wyniki prawie dobrze. Dziwi mnie cukier bo naczczo wyszedł mi wyższy niż po 2 godz. ale oba w granicach normy no i w moczu mam dużo leukocytów, a nie wiem coto znaczy. Narazie się nie stresuję, poczekam do wizyty.
Jutro będę dopiero mniej więcej o tej porze bo m. mi lapka zabiera do pracy, a potem mam gina.
 
reklama
Lysa_d, za wcześnie się poddałaś ;) Na stronie 684 o takich żylakach pisze agniesiaa81r . Spróbuj się z nią skontaktować, może była już z tym u lekarza.
 
Emi, ja także się leczę domowymi sposobami..w zeszłym tygodniu dopadł mnie katar (a właściwie zaraziła mnie moja córcia)..Trzy dni z rana i wieczorem piłam "miksturę": pół wyciśniętej cytryny, łyżka miodu rozpuszczone w szklance wody i minęło mi przeziębienie:-)
Kota, czyli coraz większe szanse (jeśli się zdecydujesz na Rybnik), że rodzimy razem?;-) Super, że po wizycie wszystko ok, no i Kubuś ładnie sobie rośnie:tak:..
Lysa, fajne menu - fasolka z Inką:-D..ja zjadłam właśnie rybę opiekaną z chlebem i popijałam rozpuszczoną multiwitaminą;-)
Sosnowiczanka, ja tez mam problem ze spaniem..kręcę się zawsze w łóżku dobrą godzinę i obojetnie na której stronie leżę, to i tak mała mnie kopie, a właściwie dźga:tak:..
Ok, zmykam się kąpać i nyny..jutro jadę z chorobowym do pracy i poklachac z dziewczynami (jak mi Marysia da;-))..
 
Sosnowiczanka ja nie mam tej specjalnej poduchy ale mam jedna dodatkowa taka zwykla pod glowe jakiej sie uzywa. Jedna strone ukladam pod brzychem jak spie na boku a druga wkladam miedzy uda i tak spie ;-) jak sie obracam topoducha wedruje ze mna. Wydaje mi sie ze te bananowe nie sa zbyt miekkie i sie az tak dobrze nie dopasowuja do brzuszka. Mozesz tez sprobowac pol siedzacej pozycji, tylko upewnij sie, ze masz dobre wspare lub dodatkowa poduche pod kregoslup
 
Sosnowiczanka ja mam ten kojec, ale przerzuciłam się na taką jeszcze wyższą poduszkę i wkładam ją pod udo. Zawsze spałam na plecach i teraz taka namiastkę sobie urządzam, że jak leże na lewym boku to pociągam nogę do góry i żeby się na brzuch nie przekręcić wkładam właśnie poduchę.
 
kota cieszę się że wszystko w porządku z Twoim Kubusiem, i w końcu idziesz na zwolnienie :-)

No i po długich namysłach wybrałam sobie świadkową na ślub wybór padł na koleżankę nie będę się prosić rodziny :-)
A moja Kruszynka mnie właśnie kopie po żebrach zaczyna swoje wieczorne gimnastyki :-)
 
Agapa, kurcze, chyba Twój organizm ewidentnie domaga się odpoczynku! biedna, mam nadzieję, że już się lepiej czujesz, bądź ostrożna i wypocznij jak tylko będziesz miała chwilę. Trzymaj się kochana!!


ja śpiąc na boku wsuwam pod brzuch kawałek kołdry albo jaśka. a jak mnie bolą więzadła to dodatkowo między nogi idzie duża poducha. ale faktycznie, coraz ciężej jest znaleźć dogodną pozycję do snu, każda jest wygodna ale tylko przez chwilę, nie wiem, jak my będziemy spały w 9 miesiącu!
 
Ja już mam problemy z ułożeniem się w łóżku ciągle się kręcę i jakbym się nie położyła to jest mi nie wygodnie =/ a ja podobnie jak kota wsuwam kołdrę pod brzuszek a między nogi często poduchę.

A czy Wy też tak macie że jak leżycie za długo na plecach to brakuje Wam oddechu nieraz ?? Ja ostatnio leżałam i wpatrywałam się w brzuszek i jakoś tak mi się strasznie ciężko oddychało że musiałam się przekręcić na bok.
A co do innych dolegliwości które mi ostatnio dokuczają to strasznie mi nogi cierpną w łydkach jak leże i śpię i troszkę niżej niż w biodrach czuję jakby mnie coś nie wiem jak to określić rozpychało ciągnęło i to zazwyczaj jak śpię że aż mnie przebudza =/
 
reklama
Agabeta - Witaj :) fajnie tak jak u nas 3 dzieciatko , ciekawe jakiej płci :)

Kota... super, ze wszystko Ok no i wolne w końcu :)
teraz zauwazyłam, że Ty z Wodzisławia jesteś mam tam rodzinkę
w sobote nawet będe obok bo w Syrynii

Sosnowiczanka ja mam taka poduszke -rogal i jestem bardzo zadowolona, w kazdej ciazy takiej uzywam, potem fajnie sie karmi maluszka i może sobie leżec w takiej podusi także u nas sie przydała i sprawdziła na długo. Mam dokładnie te poduche co pokazałas na aukcji biała ze wzorkiem fioletowym

Łysa te poduszki sa rózne tzn. wypełnienie akurat ta jest miękka własnie i świetnie sie dopasowuje mozna prawie na bruchu z nia spać :)
w poprzendiej ciazy maz mi kupił z takim wypełnieniem jakby steropianowym była mniej wygodna rzeczywiście ale ta jest super i polecam

Żabcia ja mam przepuklinę między kręgowa nie moge sac na plecach wcale :( tylko na brzuchu co teraz nie mozliwe i na bokach, mam spacjalna poduszke taki jakby spłaszczony wałek, którą musze wrzucac pod lędźwie kiedy musze leżec na plecach np po cesarce 12h leżenia to masakra da mnie
 
Do góry