reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Witam
Ja też z tych co się dobrze czują,ale jeszcze wszystko przede mną :-D
Później wam wszystko minie,a mi się zacznie :szok::-D

Witam nowe mamy.

U nas słonko wyszło i aż chce się życ.W planie sprzątanie chaty :tak:
Jutro jedziemy na urodzinki do Antka koleżanki i trzeba jakiś prezent wyszukac ;-)

Moje dzieci już wiedzą o dzidziusiu.Bardzo się ucieszyli,a Antek już w całej szkole rozpowiedział :zawstydzona/y::baffled:
 
reklama
Agnieszko - Moje plamienie nie jest jeszcze takie niepokojące ...jak tutaj czytałam. Nie plamie czystą czerwoną krwią...
tylko kolor jest delikatny brązowy... wczoraj minimalnie czerwony.
Jest tego naprawde minimalna ilość.
Mówiłam już na 2 wizycie ginekologowi powiedział ,że tak może być ... a teraz ponoć najwięcej się dzieje
8 tydzień .
Więc może faktycznie tak musi być dziś wstałam i znowu kompletnie nic ... na wszelki wypadek wziełam luteine
i chyba będę ją zażywać .
I mam nadzieje ,że będzie wszystko ok .
Wizyte mam dopero 25 maja ... więc wtedy wszystko sie okaże


anineczka- Uf... dobrze ,że się ucieszyły bo powstaje też zazdrość między dziecmi .
No ja np. nie zbyt fajnie się czuje... niech to mija.
Wogóle to Gratuluję ! na kiedy termin ?
 
olluchna Jeśli masz plamienia lepiej zmykaj do gina żeby się upewnić czy wszystko ok... Jeśli chodzi o kremy słyszałam, że dobry jest mustella czy coś takiego, ale dopiero dziś jakiś kupię, a narazie smaruję się oliwką :) Jeśli chodzi o imię dla dziecka to na razie nie mam pojęcia :D Ja w przeciwieństwie do Ciebie wstaje rano i nie mogę dalej już spać nie mam twardego snu i raczej nie zasnęłabym w ciągu dnia, ale nie mogę nic jeść no i też mam zaparcia... A Ty myślałaś już nad imionami? I ile masz lat jeśli mogę spytać? :)
 
olluchna myślę,że może zazdrośc będzie jak się dziecko urodzi,nie wiem.Może trochę u młodszego,ale u starszego nie przewiduję zazdrości.
Zobaczymy :-D
Termin na 26 grudnia ;-)
Co do imion dziewczyny już podawały swoje typy kilka stron wstecz.Ja dla chłopca nie mam żadnego,dla dziewczynki to może Michell,Madelein.Nie wiem,wiem,że na drugie będzie Alice ;-)
 
Witam nowe grudniowe mamuski :)
Olluchna ja uwazam ze powinnas jak najszybciej isc do ginekologa bo plamienie nie jest dobra oznaka i trzeba skontrolować. Wiem z doswiadczenia poprzedniej ciazy niestety :-(
U mnie dalej mdłosci i zaparcia... rany kiedy to sie skonczy bo sie wykoncze.
Dziewczyny chodzicie prywatnie czy panstwowo do gin? Ja chodze prywatnie ale zastanawiam sie tez nad wizyta panstwowo zeby wszystkie badania miec za darmo bo moj gin za wizyte sama kasuje 180 zł ale niewiem jak to do konca zrobic bo nie chcialabym zeby malenstwo bylo narazone na podwojne robienie usg. Czy ktoras z Was chodzi panstwowo i prywatnie?
 
Magda06- Jak wspominałam wcześniej mówiłam ,że wizyte mam 25... wiec powiem drugi raz . Nie jest to dla mnie takie nie pokojące narazie , wzięłam luteine dzisiaj. Dzisiaj rano nic...
i ponoć to u niektórych normalne delikatne plamienie. Ja nie mówie o czerwonej krwi cieknącej non stop... bo wtedy to już naprawde nie za ciekawie.
Ja smaruje się Gerberem ,ale czy coś to da wogóle... kurdę nie lubie zbytnio oliwki ,a niby najlepsza.
Imiona- Zupełnie nie ... no oprócz ; Majki .
Ile lat aż głupio... mówiłam chyba najmłodsza na forum ; 18 L


anineczka : Tak wiem ... coś czytałam o imionach lecz tyle tych stron... O bardzo fajne imiona takie inne.
A zazdrość raczej będzie.



agness1: Jeżeli pojawią się one jeszcze to pojdę napewno ! ... wspominałam mam wizyte 25... może do tego czasu nie bd wogóle oznak.
Ja prywatnie i jestem zadowolona !
 
Olluchna wszystkie dziewczyny radzą kontrolę u gina bo do 25 to szmat czasu. A kilka dziewczyn, które tu z nami są/były niestety miały problem z plamieniami, z tego co czytałam - też krew im nie ciekła non stop, a zakończenie nie było pozytywne.
Warto by było żebyś jednak poczytała wątek jeśli chcesz korzystać z doświadczenia dziewczyn które służą nam tu swoją radą, no i przy okazji tematy nie będą się powtarzać :)
 
becia84- Owszem zgadzam się czytałam wszystko...dlatego się podłamałam ...
i oczywiście mówiłam to ginek... i tak jak pisałam
w poście to odpowiedział.
Brałam też luteine... zobaczymy czy to wszystko pomoże miejmy nadzieje ,że bd ok .
 
reklama
Do góry