reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
ja do lekarza chodzę prywatnie, jest mi po prostu wygodniej umówić się na dany dzień i na daną godzinę, za wizytę płacę 100 zł, a jak muszę być częściej, to płaciłam połowę ceny, uważam, że to bardzo rozsądne podejście do tematu :tak:

olluchna, idź lepiej zobaczyć, czy naprawdę wszystko jest, oby tak było, ale lepiej się upewnić i być spokojną.

kurcze, ale nam przybywa grudniowych mam :-) super! będzie dużo kochanych małych prezencików pod choinką w tym roku hehe
 
Też mam plamienia od jakiegoś 1,5 tygodnia. Od razu jak się pojawiły poszłam do gina. Kazał zwiększyć dawkę Luteiny dwukrotnie, ale nic to nie pomogło. Wczoraj plamienia stały się bardziej intensywne w sensie że więcej ich ale kolor cały czas ten sam ( kawa z mlekiem) znowu się przestraszyłam i pobiegłam do innego gina na usg. Okazało się, że z fasolką wszystko OK ma już 1,5 cm urosła przez te 1,5 tygodnia o 1 cm. Nadal nie wiem skąd te plamienia gin kazał leżeć i się oszczędzać, bo złotego środka nie ma. Dziś mam kolejną wizytę u swojego gina który prowadzi mnie od samego początku zobaczymy co powie?

Czuje się od tygodnia fatalnie całymi dniami mnie mdli ale już tak że mam wszystko na końcu języka i walczę żeby nie spotkać się z kibelkiem, bo nie chcę wymiotować lekami które jem. Non stop pobolewa mnie głowa i nie mam na nic siły. Oby dotrwać do końca I trymestru.
 
mamcia2- To Ty cały tydzień plamiłaś... ? to ja np. wczoraj wieczorem troszenke... minimalnie...
i może jeszcze z 2 tyg temu to samo... nie żeby dzien w dzień .
Napisz co ci powiedział twój ginekolog.
Oszczedzać to ja robię.. lecz dużo się denerwuje.
Ps. Na kiedy termin Ci ustalił ?


A mam grudniowych przybywa i przybywa...
 
Plamie cały czas od 1,5 tygodnia, ale w usg jest wszystko ok dzidzia się rozwija i nie wiadomo skąd plamienia. Termin mam na 16 grudnia.
 
mamcia2- Kurczę to długo nie no to ja aż tak nie mam...
no dziwne to jest ja też przecież bylam ostatnio i miałam wszystko ok.
Mi dała i na 11 i na 14 więc podobnie
 
hej dziewczyny ja dzis poszłam do swojego gina po l4 i kurcze wzioł mnie zbadał...
stwierdził ze mam jakis stan zapalny bardzo sie boje musze wykupic dzis takie tableki dopochwowe masakra a w dodatku dostałam skierwanie na badanie prenatalne bo obraz USG nie był czytelny maskara jakas ja juz wyobrazam sobie niewiadomo co i strasznie sie martwie ... no ale jakos to musi byc ...
ogólnie to po za tym całkiem niezle brzuchol nam rosnie apety tez
pozdrofkaaaa
 
Ja właśnie wróciłam z konferencji glodna jak nie wiem co, teraz szybko obiad i zaraz lecę po moja Myszkę do przedszkola-mam nadzieje ze już wrócili z wycieczki.
Dzisiaj samopoczucie lepsze...
 
reklama
milva- nie mój niechodzi chociaz jak usłyszał dzis ze cos nie tak z moim dzidziusiem to odrazu przyjechał wczesniej zebym sama nie siedziała i nie martwiła sie;( fajnie z jego strony
 
Do góry