reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Aspirynko, cudownie się czyta takie radosne posty :-)
cieszę się, że wszystko w porządku! super!

ja póki co marzę o usłyszeniu serduszka mojego maleństwa, ale jeszcze muszę poczekać, następna wizyta 26 kwietnia :tak:
 
reklama
aspirynko super wiesci :-) Gratulacje za piekne serduszko :tak: Wyczytalam ze seduszko zaczyna bic okolo 21 dnia po zaplodnieniu,wiec nic sie nie martw :-)
A u mnie mdlosci przez duze M ...yhy..:dry:
 
Mój synek przechodzi właśnie "bunt dwulatka" Piszczy,wrzeszczy jak chce coś wymusić... Od dawna już bardzo ładnie,mówi,śpiewa,tańczy...ale nadal chodził w pampersie i ssał "smoka" i tak oto pozbyliśmy się "smoczydła" 25 marca. Później pozbyliśmy się pampersa:tak:Od jakichś dwóch tygodni mój synek załatwia swoje potrzeby wreszcie do nocniczka. Pampka zakładam mu już tylko na noc:tak::-) jestem z niego takaaa dumna:tak:

Zachcianek nie mam...nie mdli mnie...siusiam często...i robie króciutkie drzemki dosłownie po 5 min-bo przy rozbrykanym dwulatku nie da rady dłużej;-) A jak mnie złapie to muszę przymknąć oko inaczej zasnę na stojąco....:-D
Biorę luteinę (pod język) dwa razy dziennie i tak ma być chyba do 12 tc...jeszcze nie wiem dokładnie-na wizycie się dowiem:tak:
Majeczka, jak ja Ci zazdroszczę;-) Nie umiem sobie wyobrazić, jak moja Marysia przestanie muldać smoka..z papkami mam zamiar ją oduczać(a właściwie nauczac na nocnik), za jakieś 2 miesiące, jak już będzie ładnie cieplutko - wtedy schowamy dywany i niech się dzieje, co chce..
czesc ciężaróweczki ja juz po wizycie, no wszystko super dzidzia ma sie swietnie bije serduszko i ma 3,5 mm tak sie balam a juz wszystko po zadnych witamin lekarz nie kazal tylko asmag na rozlunienie macicy przed porodem no i kwas foliowy do 12 tyg nastepna wizyta za mce teraz badania i czekamy ,,,,kto z was kolejny?
Aspirynka, super wiadomość!!!Gratulacje:-)

A moja córcia już położona nyny..wieczór dla nas;-)
 
Hej kochane mamuśki!
aspirynko super wieści! Nie przejmuj się tym co piszą bo to raczej chodzi o to że gdy dzidzia ma 6 mm to serduszko już raczej musi być jest przyjęta górna granica, dolnej nie ma im szybciej widać tym lepiej, mojej fasolce jak byłam na wizycie w 6tc tętno było widoczne przy wzroście 2 mm

majeczko
wiem co czujesz czasami to nerwy siadają, moja mała ma 16 m-cy i ostatnio jakies adhd dostała nie buntuje się ale tak wariuje że wczoraj jak skoczyła z łóżka (przy czym się jej nóżka podwinęła i spadła na główkę ze stojąca na podłogę :-() myślałam że trzeba będzie jechać do szpitala sprawdzić czy wstrząsu nie ma ale nic jej się nie działo (nie wymiotowała, nie miała zmienionego temperamentu) więc nie panikowałam ale płakałam chyba z godzinę a mała dalej w dupę dawała, dzisiaj jakąś zabawką przecięła kącik oka :szok:, ale nawet nie płakała, potem język rozcięła i fikołków przez wózek jej się zachciało ale udało mi się ją złapać. I tak mam już od 1,5 tyg nie wiem co w nią wstąpiło ale mam nadzieję że niedługo się uspokoi bo nerwowo wysiadam.
Co do smoka to u nas będzie ciężko ale na razie jej nie odbieram frajdy ;) A pampersiki też w użyciu, noc to norma ale przez dzień to nawet łądnie mi woła "sisi" i 1 pampek starcza. Ale moja mała już jak miała 9 m-cy to kupke robiła tylko do nocnika a jak pogoda się poprawi to mocno postanawiam też oduczyć całkowicie siku do pampka.

Chciałam zapytać jeszcze bo pisałaś że bierzesz luteinę pod język, ja mam dopochwowo nie wiesz czy to ta sama tabletka? Bo nie ukrywam że ginka nie mówiła mi że tak można a byłoby to to bardziej komfortowe.
 
Ostatnia edycja:
jak zobaczylam to mi sie lezka zakrecila w oku pro familja super lekarz tez swietny tylko czytam teraz ze serduszko zaczyna bic jak dzidzis ma okol 6 mm a moj ma 3,5 czy to nie za malo?

Kochana nie czytaj tyle bo zwariujesz i w depresję wpadniesz. Ja coś podobnego przeszłam w 3 ciąży.

Maję przed chwilką położyłam spać to mogę sobie spokojnie poczytać. Fajnie że jest nas coraz więcej.
Majeczko ja ci dam dane po wizycie:-)

Sergi - 3
Majeczka - 6

Kopiuję bo już zostało w tyle. Chyba nic nie pominęłam
 
Ostatnia edycja:
Sergi - 3
Majeczka - 6

Kopiuję bo już zostało w tyle. Chyba nic nie pominęłam

A ja myślę, niezależnie od tego głosowania, że moderatorów powinno być dwoje ;-) Gdyby był tylko jeden i na przykład wyjechał gdzieś na wakacje, święta, do rodziny, to wątek zostaje bez opieki, a tak, zawsze drugi trzyma rękę na pulsie :tak: Łatwiej też wspólnie zadbać o bezpieczeństwo, pomóc w razie pilnej sprawy bo praktycznie zawsze ktoś by tu był ;-)
 
Hej kochane mamuśki!
aspirynko super wieści! Nie przejmuj się tym co piszą bo to raczej chodzi o to że gdy dzidzia ma 6 mm to serduszko już raczej musi być jest przyjęta górna granica, dolnej nie ma im szybciej widać tym lepiej, mojej fasolce jak byłam na wizycie w 6tc tętno było widoczne przy wzroście 2 mm

majeczko wiem co czujesz czasami to nerwy siadają, moja mała ma 16 m-cy i ostatnio jakies adhd dostała nie buntuje się ale tak wariuje że wczoraj jak skoczyła z łóżka (przy czym się jej nóżka podwinęła i spadła na główkę ze stojąca na podłogę :-() myślałam że trzeba będzie jechać do szpitala sprawdzić czy wstrząsu nie ma ale nic jej się nie działo (nie wymiotowała, nie miała zmienionego temperamentu) więc nie panikowałam ale płakałam chyba z godzinę a mała dalej w dupę dawała, dzisiaj jakąś zabawką przecięła kącik oka :szok:, ale nawet nie płakała, potem język rozcięła i fikołków przez wózek jej się zachciało ale udało mi się ją złapać. I tak mam już od 1,5 tyg nie wiem co w nią wstąpiło ale mam nadzieję że niedługo się uspokoi bo nerwowo wysiadam.
Co do smoka to u nas będzie ciężko ale na razie jej nie odbieram frajdy ;) A pampersiki też w użyciu, noc to norma ale przez dzień to nawet łądnie mi woła "sisi" i 1 pampek starcza. Ale moja mała już jak miała 9 m-cy to kupke robiła tylko do nocnika a jak pogoda się poprawi to mocno postanawiam też oduczyć całkowicie siku do pampka.

Chciałam zapytać jeszcze bo pisałaś że bierzesz luteinę pod język, ja mam dopochwowo nie wiesz czy to ta sama tabletka? Bo nie ukrywam że ginka nie mówiła mi że tak można a byłoby to to bardziej komfortowe.

Kochana malutka to żywe złoto. Tak to jest,że w tym wieku próbują wszystkiego dotknąć,zważyć,zmierzyć...Mój tez miał taki okres,że był guz na guzie. Teraz już wie czym i co może sobie zrobić i dwa razy pomyśli...choć niestety nie zawsze:-D
Co do luteiny to na opakowaniu mam napisane,że jest to PROGESTERONUM 50MG czyli tyle zawiera jedna tab. Może glubulki są z większoną dawką? Nie mam pojęcia czym to się różni... Na opakowaniu mam informacje,że należy ją stosować nieprzerwalnie po zajściu w ciążę do ok 18-20 tc
Boję się troszkę...pierwsze dzieciątko poroniłam:-(Potem był mój synek a,potem znowu dwie kreseczki i przyszło krwawienie...

Kochana nie czytaj tyle bo zwariujesz i w depresję wpadniesz. Ja coś podobnego przeszłam w 3 ciąży.

Maję przed chwilką położyłam spać to mogę sobie spokojnie poczytać. Fajnie że jest nas coraz więcej.
Majeczko ja ci dam dane po wizycie:-)

Sergi - 3
Majeczka - 6
Kopiuję bo już zostało w tyle. Chyba nic nie pominęłam

Oki czekam:tak:

A ja myślę, niezależnie od tego głosowania, że moderatorów powinno być dwoje ;-) Gdyby był tylko jeden i na przykład wyjechał gdzieś na wakacje, święta, do rodziny, to wątek zostaje bez opieki, a tak, zawsze drugi trzyma rękę na pulsie :tak: Łatwiej też wspólnie zadbać o bezpieczeństwo, pomóc w razie pilnej sprawy bo praktycznie zawsze ktoś by tu był ;-)

Myślę,że to bardzo dobry pomysł na dwóch Moderatorów:tak:
To co piszemy do Administrator?
Serg i ja-tak?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć, witam się z samego rana z herbatką :-)

Dzisiaj obudziłam się o 4:17! :szok: Wyspana i wypoczęta, po kilku zaledwie godzinach snu :szok: :-) Poczytałam gazetkę, zjadłam śniadanko i melduję się na posterunku ;-)

Majeczka cześć Kochana :-) a Tobie jak minęła nocka? Widzę, że też już z samego rana jesteś :laugh2:

Czekam jeszcze tylko na zdanie Dziewczyn, jeśli nie mają nic przeciwko - piszemy do Administratora ;-)
 
Do góry