reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

W sumie dałam sobie 3 miesiące na regenerację i do dzieła..:-) trochę podietkowałam, żeby nie myśleć wyłącznie o staraniach i w końcu wyszło:-)..a Wy?

no to widze, ze bardzo podobnie, ja malam zabiego 25 sierpnia, odczekalismy dwa @ i w październiku zaczelismy, troche nam to zajelo, bo udalo sie dopiero w 6-ty,m cyklu. a bierzesz moze duphaston czy luteine? mi lekarka zapisala duphaston 2x1
 
reklama
Dziękuję bardzo, Grudnióweczki, za wsparcie... ale ze mnie to taki głupol - niedowiarek... :zawstydzona/y: Już tyle razy płakałam przez @, że chyba najbardziej pewna będę po wizycie u lekarza ;-) A właśnie, jutro dzwonię do Polski, trzymajcie kciuki, bo będę próbowała umówić się na wizytę na Wielki Piątek :tak:

becia84 Twoja historia jest niesamowita... Wzruszyłam się, jak ją przeczytałam... :zawstydzona/y: Ale to tylko dowód na to, że nie ma NIC NIEMOŻLIWEGO! :-D Jeszcze raz gratulacje :-)
majeczka ja teraz też z tych, co ryczą na reklamach ;-) :laugh2: Pamiętam, jak parę dni po owu mój G. czymś mi podpadł, to była taka pierdółka a oberwało mu się że ho! ;-) Wtedy pomyślałam, że coś nie tak - może objaw? Ale nie chciałam się nakręcać... Dzień później powtórka, tyle że z mamcią moją - też o coś drobnego się obraziłam przez telefon... :sorry: Ale to dziwne jest... :laugh2: ;-)
Na szczęście dali się przeprosić oboje ;-) A o ciąży wiedzą Rodzice moi i rodzeństwo, moje dwie przyjaciółki i kolega z pracy mojego G. i na razie to tyle ;-) A reszcie planujemy powiedzieć na Wielkanoc, już po wizycie u gina i po usg :tak: Czyli rodzicom G. dalszej rodzinie nas obu (dziadkowie i kuzynostwo) no i naszym przyjaciołom w Polsce :tak:
czarnykot gratuluję serduszka na usg!!! :-) Wzruszona?... :-)
 
no to widze, ze bardzo podobnie, ja malam zabiego 25 sierpnia, odczekalismy dwa @ i w październiku zaczelismy, troche nam to zajelo, bo udalo sie dopiero w 6-ty,m cyklu. a bierzesz moze duphaston czy luteine? mi lekarka zapisala duphaston 2x1
Nie, na razie nic mi nie zapisała, ale kazała się oszczędzać, w miarę możliwości nie nosić córci, no i wysłała mnie na chorobowe..
 
a_gala, maxwell80 ja też w tamtym roku poroniłam 29 października, wg mojej ginki to był 8 tc czyli podobnie jak wy, zaczeliśmy starania po 3 @, teraz wspomagająco dostałam luteinę. maxwell80 a my mamy córcie w prawie takim samym wieku.
 
a_gala, maxwell80 ja też w tamtym roku poroniłam 29 października, wg mojej ginki to był 8 tc czyli podobnie jak wy, zaczeliśmy starania po 3 @, teraz wspomagająco dostałam luteinę. maxwell80 a my mamy córcie w prawie takim samym wieku.
O faktycznie, nie zwróciłam uwagi:-) Z którego dokładnie masz córcię? Marysia jest z 25 listopada..
 
Martynka z 10 grudnia :)
Tu jest jej aktualne zdjęcie z kolegą- robiłyśmy z koleżanką sesję wielkanocną :)
 

Załączniki

  • SDC12679.jpg
    SDC12679.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 47
reklama
Witajcie:)
sergeevna gratulacje:) moje krechy też takie były:)
becia gratuluję i trzymam kciuki:)
u mnie straszne mdłości i często robi mi się słabo, dla mnie to coś nowego bo pierwsza ciąża bez żadnych kompletnie objawów.
Większość z was już widziała swoje fasolki a ja jeszcze tyle muszę poczekać, mój lekarz jest na urlopie, do innego nie pójdę bo są beznadziejni, a położna twierdzi, że nie ma sensu wcześniej bo nic się nie dzieje, a do 4 maja jest tyle czasu:(
u mnie wie kilka osób, powiem po wizycie u gina.

Też muszę poczekać na usg...umówiłam się na 20 kwietnia:-) Doczekamy się wszystkie:tak:

dziewczynki widzialam serduszko:tak: wszystko ok :-)

Ogromne Gratulacje:-)Cieszę się razem z Tobą:tak:

ja jutro rano mam wizyte, cos czuje, ze tez mnie wysle na L4 i nakaze duzo odpoczynku...

I dobrze przyda Ci się troszeczkę poleniuchować;-)
 
Do góry