reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
U mnie mąż, rodzice, teściowa, przyjaciółki, no i w pracy - lekarka posłała mnie na L4 (po lipcowym poronieniu powiedziała, że lepiej uważać)..no i Wy:-)
 
Witajcie:)
sergeevna gratulacje:) moje krechy też takie były:)
becia gratuluję i trzymam kciuki:)
u mnie straszne mdłości i często robi mi się słabo, dla mnie to coś nowego bo pierwsza ciąża bez żadnych kompletnie objawów.
Większość z was już widziała swoje fasolki a ja jeszcze tyle muszę poczekać, mój lekarz jest na urlopie, do innego nie pójdę bo są beznadziejni, a położna twierdzi, że nie ma sensu wcześniej bo nic się nie dzieje, a do 4 maja jest tyle czasu:(
u mnie wie kilka osób, powiem po wizycie u gina.
 
a u nas wie najblizsza rodzinka:) rodzice, tescie, brat meza i moja siostra. Reszta dowie sie za jakis czas:):-)
Ja ostatnio mam starszne mdlosci, masakra...:-( i od wczoraj non stop bym jadla sledzie...
 
Witam u mnie narazie wie mąż, siostra i przyjaciółka a rodzicom powiem po badaniu USG (22 kwietnia). Objawy jakie mam to senność, duży apetyt no i codziennie musze zjeść pomarańcza :-)
 
dziewczynki widzialam serduszko:tak: wszystko ok :-)
Super!!

Dziewczyny, a może założymy wątek Poznajmy się ? Wydaje mi się, że fajnie byłoby wiedzieć o sobie nawzajem ciutkę więcej, niż to wynika z głównego wątku - nie wiem: imię, wiek, może zawód, miejscowość..co Wy na to?
 
Ostatnia edycja:
Super!!

Dziewczyny, a może założymy wątek Poznajmy się ? Wydaje mi się, że fajnie byłoby wiedzieć o sobie nawzajem ciutkę więcej, niż to wynika z głównego wątku - nie wiem: imię, wiek, może zawód, miejscowość..co Wy na to?

jestem za...:-)

widzę, że też masz swojego aniołka w niebie...odszedł w podobnym czasie co mój...:-( długo staraliście się o następną fasolkę?
 
reklama
jestem za...:-)

widzę, że też masz swojego aniołka w niebie...odszedł w podobnym czasie co mój...:-( długo staraliście się o następną fasolkę?
W sumie dałam sobie 3 miesiące na regenerację i do dzieła..:-) trochę podietkowałam, żeby nie myśleć wyłącznie o staraniach i w końcu wyszło:-)..a Wy?
 
Do góry