reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Witajcie,

ja też jestem w gronie tych, które od 7 w pracy :-)

żabcia - życzę Ci zdrówka, mi na przeziębienie pomaga sposób mojej mamy: do szklaneczki wycisnąć sok z 1 cytryny, do tego 1-2 łyżeczki miodu, wymieszać aż się rozpuści i szybko wypić przed snem i pod kołdrę. Można też rano po sniadanku sobie takiego szocika wypić. Bardzo rozgrzewa.

Za mną bezsenna noc, nie dość, że burza a takimi jasnymi błyskawicami, że chwilami myślałam, że ktoś po prostu zaświecił nam światło w pokoju, to jeszcze non stop musiałam biegać na sikanie :dry:
Znów mam też te charakterystyczne pobolewnia poprzedzające powiększenie sie brzuszka, już je rozpoznaje, takie leciuteńkie, kłujące ciągnięcia skóry przy pępku. Albo pępek chce mi pęknąć :-D

spać mi się chce okropnie. pogoda znów raczej jesienna..
 
reklama
Dzień dobry,

ale tu ruch od rana, a właściwie od nocy :)))
U mnie weekend pod znakiem opieki nad M. Dzisiaj rano już mi sprzedał taką zjebę (przepraszam za wyrażenie, ale inaczej się nie da), że stwierdziłam, że chyba miał za dużo szczęścia w tym wypadku, bo nadal nie docenia innych ludzi. A poszło o jedną nie wypraną koszulkę. Ale o tym, że przez 3 ostatnie dni padałam przez niego na pysk to już zapomniał. Ach brak słów...

Zabieram się zaraz za robotę, pogoda ładna, więc może umyję sobie z jedno okno i wysprzątam balkon.


Nastazja jutro to Ty zaczynasz 25 tydzień i kończysz 24. :-)

no dokladnie mamcia napisala:):):)
ja jak bylam w pierwszej ciazy to tez tak myslalam ze jak jest 24 i 2 dni to jest 24;/

Dziewczyny moja gin liczy zawsze pełne zakończone tygodnie. Czyli jak na USG mi wyszło np. 21 tydzień 2 dzień to mówiła, że mamy 21 tydzień. Nie wnikam. Dla mnie liczy się termin, w którym i tak pewnie nie urodzę :))) Zresztą ja mam termin wyliczony tylko z USG, a ostatnio mi powiedziała, że dzidzia jest większa niż wynikałoby to z tygodni i to o ok. 2 tygodnie. :szok:

Pozdrawiam Was dziewczynki i dzidzie w brzuszkach też :)
 
becia84 23 tydzien i 4 dni to nic innego jak skonczony 23 tydzien, a obecnie jestes w trakcie 24 tygodnia, bo 23,4 to więcej niż 23 :) Jedni lekarze operują skończonymi tygodniami, a inni tymi który aktualnie leci.
 
Hej dziewczynki!

Co tam słychać? jak zdrówko? u mnie kiepsko. Gardło mam obwalone od 3dni już nie wiem co mam robić:-(, piję herbatkę z cytrynką i wczoraj wzięłam tabletki do ssania bo już nie wyrabiam, a w dodatku dostałam lekkiego kaszlu, nie wiem czy iść do lekarza czy kurować się domowymi sposobami bo i tak żadnych leków brać w ciąży nie można więc strata czasu na poczekalni. Co radzicie? co brać, czego unikać, jak szybko się wykurować by się nie pogarszało?:-) przyznam się, że ostatnio wcinałam lody mam nadzieję, że to nie przez lody:-D pozdrawiam:*
 
becia84 nie forsuj się zbytnio :) Mnie dzisiaj też rozpiera energia, więc od rana zrobiłam takie zakupy, ze potem bolał mnie brzuch od dźwigania:zawstydzona/y:

żabcia podobno pomaga syrop z cebuli... zdrówka życzę:tak:

mamusie pracujące wytrwałości ;-)
 
hej Mamuśki :)

przez weekend nie pisałam bo właściwie nie miałam czasu ale czytałam Was na bieżąco.
wczoraj mieliśmy wizytę znajomych i zasiedzieliśmy się prawie do 2, później mój M poszedł spać do salonu, bo trochę z kolegą popili i nie chciał na mnie chuchać bo wie, że nienawidzę tego. no i poza tym pierwszy raz powiedział do swojego Synka po imieniu a nie jak zawsze złośliwie Walduś.
a Aleksy kopał mnie do 3 w nocy i dopiero wtedy zasnęłam jak się uspokoił. myślę, że Mały miał czkawkę bo brzuch mi skakał jak oszalały, i co jakiś czas dostawałam mocniejsze uderzenie. jedno z nich było tak mocne, że aż brzuch mega podskoczył :-D uczucie cudowne!

dziś mamy z M rocznicę i zaraz muszę skoczyć po jakiś prezent dla niego a później coś wymyślić, może zrobię jakąś kolacyjkę dobrą albo gdzieś pojedziemy.

miłego dnia
 
becia84 23 tydzien i 4 dni to nic innego jak skonczony 23 tydzien, a obecnie jestes w trakcie 24 tygodnia, bo 23,4 to więcej niż 23 :) Jedni lekarze operują skończonymi tygodniami, a inni tymi który aktualnie leci.

No to by się zgadzało :) Tak czy inaczej jak ten czas leci! Muszę wkońcu się wybrać na jakieś zakupy i zacząć dzidzie zaopatrzać, bo potem się nie ogarne.

Kota ja też wczoraj miałam takie wrażenie, że brzusio rośnie. Czułam takie rozpychanie od środka. Tak jakbym cały czas była na maksa najedzona i brzuch miałoby mi za chwilę rozsadzić.
Ale to już czas na powiększanie, bo ja w sumie i tak nie mam dużego brzusia jak na 6 miesiąc.

Dorcia88 za wiele chyba nie pomogę, ale jak ja byłam chora w 15 tygodniu to lekarz gin. pozwoliła mi possać Septolete (ale to najsłabsze), no i miodek przede wszystkim np. do herbatki z cytrynką. W jakiejś gazetce mignął mi też syrop dla dzieci i kobiet w ciąży, ale musiałabyś kogoś wysłać do apteki, żeby zapytać. No i poza tym leżeć i grzać się w wyrku. Dużo zdrowia życzę, kuruj się.
 
hej :*

Ja znowu tylko na chwilke, bo mam urwanie głowy. Mariczka sie rozchorowala. Wczoraj goraczka caly dzien, w nocy tez a dzis od rana wymiotowanie i rozwolnienie. Bylismy u lekarza. To jakis wirus. Wiec mam pelne rece roboty bo ciagle musze ja przebierac z pampersa i ubranka calego, jak spi to tez pilnuje zeby czasem przez sen nie zwymiotowala a jak nie spi to jest marudna strasznie.

Odezwe sie jak Mariczka wyzdrowieje.

Dziekuje za zaproszenie do grupy:*
MIłego dnia brzuchatki :)
 
reklama
Wiem wiem, pozostałe umyłam przed deszczami i tylko to jedno mam takie zabrudzone. Okno pikuś, najgorzej balkon, bo ma 26 m i te wszystkie plamy na kaflach mnie wykańczają. Ale spokojnie, jak nie dam rady to sie zrobi innym razem.

Muszę Wam powiedzieć, że coraz wyżej czuje maluszka. Ogólnie czasem kopie już zdecydowanie nad pępkiem, a wczoraj czułam jakby ktoś mi coś włożył nieco pod żebrami (niewiele brakowało do żeber), dziwne uczucie. Wogóle wczoraj szalało to moje maleństwo niesamowicie i właśnie a to u góry a to zdecydowanie na bokach. Pierwszy raz tak czułam. Wcześniej z reguły poniżej pępka lub ciut nad, ale wszystko w obrębie dłoni powiedzmy. Wczoraj mamuśce z brzucha salę gimnastyczną zrobił naprawdę :)))
 
Do góry