reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Witam

Nooo można dopisac od listy kolejnego chłopca :-D:-):-)
Młody waży całe 283gramy i ma 13cm.Zdrów jak ryba.Uwielbia trzymac łapki przy buźce :-)
Niestety łożysko dalej jest na przedniej ścianie,nawet widziałam jak grubą fałde młody ma nad sobą,bo i brzuch,tłuszcz,mięśnie i łożysko,dlatego czuję go tylko po bokach najbardziej.

Majeczko,asko Gratuluję córeczek :-):-)

Serg bravo,bardzo dobrze,że się nie poddajesz!

martuszka bardzo prawdopodobne,że to to! Super!

inka85 no duży chłopak się szykuje,odpoczywaj sobie w tym szpitalu :tak::tak:

Nastazja poprawy nastroju życzę,głowa do góry! :-)


ewka oby remont minął błyskawicznie!

agniesia81r słodka Juleczka,dzielnie sobie radzi.Oby wszystko szybko wróciło do normy :tak::tak:


Lecę karkóweczkę wstawic do piekarnika :tak:
 
reklama
hej dziewczynki :-)

melduję się do Was z oddziału ginekologicznego szpitala w Lubaniu.
od rana walczyłam z internetem i w końcu się udało, będę więc z Wami na bieżąco :happy:

mam dostawać tylko luteinę i nospę na ten mój bolący i twardniejący brzuchol i dużo leżeć!!
zrobiono mi rano usg i pomierzono Aleksego i wychodzi na to że wysoki chłopak się z niego zapowiada-
dł kośći udowej 32,7albo 35,7mm z tych emocji zapomniałam :-p
obwód główki 49,9mm
wg tych pomiarów 20tydz 1dzień :-)

w piątek na usg spał i zasłaniał rączkami buźkę a dziś od rana szaleje u mamy w brzuszku, fika koziołki i non stop kopie :happy::-D

miłego dnia Wam życzę a ja kładę się i rozpoczynam seans filmowy, w końcu nadrobię zaległośći :tak:

co do mojego L4 to jestem od 12 tyg ale w ZUSie chodzi im chyba bardziej o to,że na zwolnienie poszłam właściwie zaraz po rozpoczęciu działalności- jakieś 2-3 mce po otwarciu firmy- i to z funduszy unijnych więc stąd ta kontrola...
no ale nic zrobić mi nie mogą bo wszystko jest legalne więc niech lepiej wypłacają należną kasę bo wyprawkę dla Aleksego trzeba zacząć robić!!


Kochana odpoczywaj sobie grzecznie w szpitalu
a co do synka faktycznie Aleksy jest dużym chłopcem
mój Aleks w 23 tygodniu miał Długość kości udowej 40,12 mm :-)
będziesz miała wysokiego chłopca ( i mase kobietek biegajacych za waszym Aleksym :-D)
 
Cześć dziewczynki,

melduję się po tygodniowym wypoczynku nad jeziorkiem. Pogoda dopisała, M. cztery razy dziennie moczył się w jeziorku, ja sobie darowałam, ale za to wygrzałam się na słoneczku.

Gratuluję nowych wieści dotyczących USG i płci!

Sergi do boju!!!!!! Fantastyczne wiadomości.

Przepraszam, że nie odpiszę wszystkim, ale zaległości miałam olbrzymie.

Już w tym tygodniu robię badanka i w piątek wizyta!!! Dziewczyny czy wy też macie już takie akcje z piersiami? Niemal codziennie wycieka mi kilka kropel siary. Nie mogę się ruszyć bez przynajmniej płatków kosmetycznych w biustonoszu. Narazie jeszcze nie używam wkładek laktacyjnych, bo na kilka kropel wystarczy płatek, ale stało się to codziennością.

Wy też macie jakieś takie poczucie, że powoli zbliżamy się do finiszu? Jakoś czas zaczął mi szybciej lecieć, tygodnie mijają jakoś prędzej niż na początku ciąży... Mam wrażenie że ten grudzień to już lada chwila...
 
becia co do siary ja nie mam takiego problemu i w pierwszej ciąży tez nie miałam
ale co do czasu to się z tobą zgadzam teraz zaczyna jakoś szaleńczo szybko lecieć ,rozmawiałam z moim M i właśnie wspominaliśmy sobie pierwsza wizyte u lekarza a tu już 23 tydzień :szok: jeszcze troszkę i będziemy sobie pisały relacje z porodówek hihihi
 
No ja jak ścisne brodawki to odrazu "puszczam soki", dlatego wole nie ściskać. Do tego są bardzo wrażliwe. No ale widocznie taka moja przypadłość.
 
Witajcie Kochaniutkie:-)
Ale dziś u mnie gorąco...ufff
Serg-podobno sny o tej ;-)"tematyce" to nie jest dziwna sprawa w ciąży-podobna się ma rzecz z tymi sadystycznymi:-D Pamiętam,że oglądałam kiedys taki program w którym psycholog i ktos tam jeszcze analizował sny ciężarnych:tak:A co do tego,ze walczysz tam gdzie nie łatwo to popieram i jestem z Ciebie dumna na kop im do d...:-D Co oni sobie myślą...
Agniesia kibicuje Julce bardzooo to kochana Królewna śliczna i bardzo dzielna,również Wy jako rodzice jesteście wspaniali. Niech malutka wraca do formy zdrówka i rozrabia jak tylko i korzysta z dzieciństwa w pełni:tak:A co do Natalki to super,że tak pieknie rośnie,a wszystkie parametry i badania są jak najlepiej faktycznie będzie sporą dziewczynką:tak:
anineczka- Gratuluję Synusia i bardzo dobrych wyników-jeszcze jeden Królewicz na naszej liście:-):tak:

A ja się dziś nie powstrzymałam i zaczęłam oglądać malutkie rzeczy od siostry-dostałam je po jej córeczce są takie śliczne i słodkie...
Mąż z synkiem się pospali,a ja mam chwilkę żeby pobuszować w neciku;-)
Buziam Was wszystkie proszę ode mnie pogłaskać brzuszki:-)
 
Inka, odpoczywaj sobie.. W sumie to ci nawet zazdroszczę, ja bym chętnie odpoczęła z dala od domu przez parę dni. Nawet w szpitalu. Mój Adaś też ma długie nóżki, pani doktor powiedziała, że będzie wysoki po tatusiu.. ;) Ahhh, ci nasi mężczyźni chyba się na coś przydali, będą przystojniaki z naszych chłopców..
Becia, ze mnie cieknie już od paru tygodni i nie wiem czy to już tak do końca będzie czy nie?
Anineczka, gratuluję kolejnego chłopczyka.. :) Ahhh sami faceci obok ciebie, pozazdrościć.

Ja zjadłam obiad, kawałek sernika i musiałam się położyć. Spaliśmy krótko, ale od razu lepiej. Jeszcze u mnie tak parno, teraz lunął deszcz, burza niezła.. może te powietrze się trochę poprawi, bo nawet mój królik śpi cały dzień :eek:
A teraz dzwonił tatuś, że też się kładzie na godzinę.
 
Sergi walcz i nie odpuszczaj im ani funcika =)

Właśnie zjadłam obiadek i odpoczywam tzn. odpoczywam odkąd wróciliśmy z giełdy M ugotował obiadek więc ja mogę poleniuchować. Tak się nałaziłam na tych giełdach bo byłam na 3 że nogi to mi odpadały ale chociaż kupiłam troszkę ciekawych rzeczy =)

Mi siara nie cieknie nic nawet jak ścisnę sutki =/ Moja Kruszynka kopnęła dzisiaj tylko ze 2 razy i cisza nie wiem czego tak mało ostatnio kopie.
Idę zdrzemnę się z 30 minut bo jestem taka pełna po jedzeniu że się ruszać nie mogę =)

Pozdrówka =)
 
reklama
Moje kochane dawno mnie tu nie było,bo też czasu mi brakuje...robiłam w czwartek test obciążenia glukozą 75g co za ohyda..no i dziś na usg wyszło,że Natalka waży już 714g :szok: całkiem dużo patrząc na wiek ciąży.Juleńka robi postępy po udarze,zajrzyjcie na bloga,są fotki i filmik jak zaczyna znów chodzić pozdrawiam was :)
bloog o kochanej Julci z wadą serca - bloog.pl
Kochana życzę dużo zdrowia dla Julki a dla was sił do przezwycięzania przeciwności losu.

Witajcie Mamuśki,

Niedziela jak niedziela dzien "leniwca":-) trzeba odpoczac caly tydzien remont .
U mnie jak narazie cisza całkowita Alan nie daje znaku o sobie:-(kurcze zaczynam sie martwic,teraz im jest wiekszy powinnam go bardziej czuc a tu nic:szok:
Nie wiem co dzis bede robila bo M nie kazał sie budzic, do 17 :confused2:jakos nie mam dzis weny na pisanie.
Mam pytanie do was w nocy zaczelam sie strasznie pocic nabardziej przy szyi,nawet jak jestem odkryta czy to normalne? wy tez tak macie?
Milej Niedzieli..

ja się pocę jak mysz, ciągle jestem mokra.


Dziś walczę z jakąś kolką. Wzięlam no-spę forte ale nie pomogło. Boję się żeby to tylko nie była ta nerkowa, bo u nas kładą do szpitala
 
Do góry