reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Netka - mam nadzieję, że choć na trochę Ci się humor poprawił poprzez rodzeństwo:tak: P kiedy wraca?

No własnie Venus- chłopak?? Jak się czujesz?


Kurde, Bart wstał z takim odrywającym się kaszlem- nie wiem, czy to znaczy, że mu się pogarsza mimo antybiotyku? Poczekać , aż go wypije do końca, czy do lekarza znowu? Jakiś syrop na kaszel mu kupić? Nie mam doświadczenia w chorobach dziecięcych... na szczęście....
 
reklama
Milva ja mysle Ze jak Bartowi sie odrywa to lepiej Bo pewnie zaczyna sie oczyszczac. Pamietaj Ze kaszel moze sie newet utrzymac do 2-3 miesiecy. Jezeli temperatura jest w normie to bym skonczyla antybiotyk I dopiero potem poszla sprawdzic.

Netka wspolczuje problemow z P, my Mamy takie z ex Andrew i juz nie Wiem co robic z ta dziewucha no ale coz :-/ Fajnie ze siostra i brat umilili ci czas :)

Mamy dwojki dzieci...u mnie Tez wojna o wszystko, krzyki i przepychanki czasem. Teraz walcze z czasomierzem I kazdy ma tyle Samo czasu jak chca sie bawic ta sama zabawka i musza sie zamieniac jak czas minie.

Wogole Zuzia chyba mam problemy Ze sluchem :( ciagle musze Jej cos powtarzac. Czekam na skierowanie na badane sluchu.

U mnie duzo Zamian Wiec ciagle cos robie. Dwa tygodnie i koncze prace I zaczynam swoj interes :) nie moge sie doczekac! Kokosow nie bedzie ale bede robic to co lubie :)

Pozdrawiam wszystkich :*
 
Lysa - dzięki za info!!! No i trzymam kciuki za pozytywne Zmiany:tak:

Tz mi ciągle powtarza , że jakbyśmy mieli jeszcze jedno dziecko , to za dwa lata byłby spokój , bo by się ładnie z sobą bawili... widzę jednak po naszych parkach, że nie koniecznie to jest takie proste...

Postanowiłam zrobić dziś porządek w naszych szafach z ciuchami i powyrzucać wszystko czego nie miałam na sobie od roku , czas odświeżyć ten syf .
 
Hej.

Ahhh Swieta Swiet i po Swietach. U nas byla mega klotnia z P w sobote i juz myslala ze Swiat nie bedzie. Ale sie zrechabilitowal i na Sniadanie poszlismy do mojego brata i jego zony, bylo milo. A reszte Swiat w.domku. Ja w.niedziele wyszlam.z.kolezankami.do clubu wiec potanczylam.troszke;)

Milva hmmm mala roznica wieku ma.swoje.plusy jak i minusy. Ja mimo.tych klotni.dzieci nie wyobrazam.sobie miec dzieci z duza roznica wiekowa. A tak.ten.najgorszy okres przejda razem i.bedzie.juz z gorki;) zawsze mowilam ze.jak.dzieci to 2 lata roznicy miedzy nimi, wyszlo tak ze jest rok i jest ok;)
Cd choroby malego to mysle.ze nie.m.co leciec do lekarza, skonczcie antybiotyk a potem i tak pewnie macie kontrole. A na kaszel.ja polecam syrop.z cebuli;) ewentualnie flavamed, flegamine, pulneo.

Usypiam zaraz Fabianka, jakis obiad zrobie i. 15 umowilam.sie z kolezanka na.ploty na.placu zabaw;)
 
Ja świadomie nie chcialam mieć dzieci z mała różnica wieku- co było też związane z pracą i brakiem możliwości pozostawienia dwójki maluchów komuś.
Bardzo sobie chwalę taką różnicę wieku między dziewczynami jaką mam. Nie mowie że zawsze jest kolorowo, bo kłótnie bywają ostre.
 
Nikomu nie chce się pisać???

Wczoraj Bat padł mi spać o 18.30 po bardzo marudnym dniu. Na szczęście dospał do rana , a dziś lepszy humor miał i pojechaliśmy sobie na zakupy. Młodemu kupiłam buty, a sobie trochę kosmetyków w Rossmanie. Całe popołudnie niestety deszczowe.
 
Mnie dopadły jakieś skurcze brzucha i polozylam się. Nic nie mogę sobie poćwiczyć, bo mi niedobrze.
Dziewczyny śpią, ale Zu coś jest niewyraźna. Zmokła dzisiaj wracając ze spaceru i coś kaszle.
 
Hej.

Laski gdzie sie podziewacie??
co tu takie pustki?

U nas w.domu mokro, bo zabralam.sie.za.odpieluhowanie Fabiana. On.doskonale.rozumie.co to znaczu siku na.nocnik ale.robi mi chyba.na.zlosc.i wczoraj bylo 6;0 dla Fabiana czyli siku na.podloge i 2 razy kupa w majty;/ pampersa mial tylko na.spacerze i do spania w.dzien i na.noc. dzisiaj jest 4;1 takze.dla Fabiana. Juz.troche.sily.mi opadaja i jestem na.skraju zalozenia mu pampersa ale wiem ze z nim nie bedzie tak lajtowo.jak z.Marika ze.poprpstu zdjela pampersa i zaczela robic na nocnik. Nakgorsze jest to ze mlody siedzi na nocniku, wstanie i sika;/

Czekam z nircierpliwoscia na 28 kwietnia na wyniki do przedszkola.
 
reklama
Do góry