reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

My już oficjalnie jesteśmy odpieluchowane:-) Młoda pięknie woła nawet na podwórku jak ma pieluchomajtki, bo przezornie jej zakładam. :-) Także cieszę się bardzo. Przeczekam troszkę i zabieram sie za smoczka:cool2:
 
reklama
Jak ja nie lubię niedzieli.Nudy, nudy i jeszcze raz nudy.

Obiad zrobiony, P i K ucinają sobie właśnie drzemkę, a ja szukam wiatru w polu, bo nie mam co robić.
Zaraz włącze forum muratora, to nuda pójdzie precz.

Na zewnątrz dzisiaj zimno i wieje mocny wiatr, także spacer nie wchodzi dzisiaj w grę.

Miłego dnia. Pa
 
Hej

Aluś spi, ja po zumbie naładowana nową pozytywną energią:)
Jutro z rana wyruszam do przedszkola złożyć papiery, pozornie w piątek sciągłam ze strony internetowej, zeby juz na jutro mieć gotowe.
Dziewczyny, nie orientujecie sie moze, bo trzeba dać zaswiadczenie z pracy ze się pracuje.... Jak ja mam działalność gospodarczą to co mam dać???? Ogólnie zlalazłam na necie "zaswiadczenie o pracy" ale takie dla pracownika... No wypisałam sobie w nim , ze własna działalność, podbiłam pieczątkę, podpisałam się... Ale nie wiem czy to wystarczy.. Pieczątkę awaryjnie biorę ze sobą. Jak by co to na miejscu coś wypiszę, ewentualnie cos doniosę.. Bo chyba bez sensu brac papiery tj wpis do ewidencji gospodarczei itp??? W sumie w tym przedszkolu mnie znają, moje klientki tam pracują, najmłodsze dzieci co roku przychodzą do mnie oglądać zakład fryzjerski... Ale nie wiem kto jest dyrektorką i czy znam... No nic za 10 godzin bede wszystko wiedziała:)

Piękna pogoda dziś u nas była, byliśmy na długim spacerze. Wogóle odkryłam tak piękny plac zabaw u nas ze szok. Takie zabawki tam były ze az sama bym się chętnie pobawiła. A dzieciaków tłum;) Wybierzemy się w tygodniu, jak ludzie pracują to moze bedzie trochę luzniej :-)
 
I znów poniedziałek... dni pędzą jak szalone...
Wczoraj byłam z młodym całe popołudnie w sali zabaw, dawno nie byliśmy przez to oparzenie. Bart miał szał radości , ledwo go po 4 godzinach do domu wyciągnęłam;-)
U nas pogoda taka sobie, pochmurno już 3 dzień i deszcz pada, więc spacery po wiosce odpadają - błoto...
Muszę się zapisać do fryzjera!!!


aaa , no i próbuję z odpieluchowaniem- jak często małego wysadzać skoro nie woła?
 
Ostatnia edycja:
Ewka - gratualcje dla Zu :-)
Sosnowiczanka - ja też już zaczęłam wypełniać wniosek, od dziś jest nabór, Elenka pójdzie chyba do tego samego przedszkola, do którego ja chodziłam :-)
Milva - próbuj co 20-30min., Elenka na początku bardzo często sikała, a po napiciu się, to zazwyczaj właśnie po tych 20-30min. było pierwsze si

My mamy dwie pierwsze noce suche. Dziś E, się przebudziła w nocy, coś jej nie pasowało, a to chciała maskotkę, a to coś tam i w końcu zawołała siusiu, pielucha była sucha i taka już pozostała do rana :-)

ELenka powoli zdrowieje, ostatnie 4 dni były koszmarne, nie chciała nic jeść, była bardzo słaba, osowiała i marudna. Wczoraj wieczorem nastąpił przełom, zjadła trochę chlebka i sama upomniała się o wędlinę (ogólnie, to raczej nie je takich rzeczy
wink.gif
)
Dziś już zjadła normalne śniadanie no i pożegnaliśmy się biegunką, ufff.
Nadal jest osłabiona, dużo poleguje na kanapie, ale różnica jest spora :-) Ach ta jelitówka....
 
Kobietki!ja tylko na chwilkę.bo oglądam OSKARY. to moja coroczna tradycja. tylko wyjątkowo w tym roku nie oglądam na żywo, bo nie dałabym rady zarwać całej nocki.chyba się starzeję, ale se nagrałam. winko, chipsy i relaksik:-)
sosnowiczanka jesteś boska. ciuchy na poprawienie humoru to jest to! fotki narazie nie mam jak zrobić, ale na pewno jak tylko zrobię to się pochwalę. w pracy patrzyli dzisiaj na mnie jak na ufo! hehe. cułam się świetnie. nawet się wystroiłam w sukienkę i oko podmalowałąm.szał ciał. paaaaaaaaaaa
 
Hej:)

Tak więc złożyłam wniosek do przedszkola. Byłam z samego rana, Aluś jest pierwszy wpisany na listę póki co. Mam nadzieje ze "samotnych matek" nie bedzie za duzo (wiadomo, mają pierwszenstwo w przedszkolu).Miejsc dla najmniejszych dzieci jest 50, więc mysle ze sie zmiescimy. W okolicach majówki bedzie wiadomo które dziecko zostało przyjete a które nie. Jestem dobrej myśli, tym bardziej ze składałam papiery tylko do jednego przedszkola. Do tego przedszkola chodziła tez moja siostra, i poniekąd mogę powiedziec ze i ja, tyle ze to przedszkole znajdowało się kilka ulic dalej, dopiero później zostało przeniesione tu gdzie aktualnie się znajduje.

Agala dobrze ze Alenka juz lepiej się czuje...
Przy ostatnim zębie Alanek tez mi tak cztery dni wymiotował, miał biegunki, stan podgorączkowy... Koszmar, nic gorszego niż cierpiące dziecko. No, ale ciesze sie ze mamy juz wszystkie zęby i ten koszmar z ząbkowaniem juz się u nas zakonczył.

Izu zaczynam się bać twojej nowej fryzury :D

Dziewczyny doradzcie, ostatnio mój M zaraził się ode mnie siłownią, chodzi z kolegą 3 razy w tygodniu.I wczoraj wyskoczył mi z tekstem ze musi sobie kupić białko, ze niby tłuszcz spala czy coś tam i szybciej się chudnie... Kolezanka cos dzić mówiła o L-Karnitynie (chyba tak to nazwała) Co lepsze, co pomoze... Ma ktoś jakieś doswiadczenia z tego typu odżywkami...?
 
Sosnowiczanka - ciężko tak w ciemno dać wskazówki co do suplementów , bo to wszystko wiąże się z dietą, wyglądem itp. M robi masę, czy redukcję? Zapewne na siłowni powinien być jakiś trener- oby kumaty, to najlepiej powinien ocenić co jest i czy w ogóle potrzebne twojemu M.
No i pilnuj go , aby robił nogi!!!:-p
8740.jpg




U nas dziś piękna pogoda, potem pojedziemy na zakupy i spacer. Wczoraj młody zjadł całego kabanosa! To dla nas nowość, bo on mięsa nie tyka.
Z sikaniem kiepsko- totalnie nie woła, na razie więc ma pieluchę , ale traktuję ją jak majtki ( muszę kupić takie pieluchomajtki) , bo jak się go posadzi, to ładnie robi siku na kibelek. Kupa tylko w kącie;-)
 
reklama
Hej

Aluś dał mamie pospać do 9 :-)

Milva masę to moj M juz ma :D Raczej rzeźba by się przydała;) Z tymi odzywkami to ja myślałam o sobie :-D Tylko kompletnie sie na tym nie znam...
M chodzi z kolegą który cwiczy od lat, więc zna sie na rzeczy, Cwiczy wszystko, nogi, plecy tez. Bociek jest super, się uśmiałam:-D

Piękna pogoda u nas. Zaraz zjemy śniadanko i w nogi!!!
 
Do góry