reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Hej mamuski, moj wspanialy syn pospal dzis do 6.30 normalnie szok.
Zawiozlam Melke dzis rowerkiem.
Cieplo sie robi to zaraz na dworek lecimy.
Dzis troszke sie zszokowalam bo jak zaprowadzilam Mel do przedszkola, to przyszli rodzice z synkiem, mlody ze smokiem, nie wiem ile maly mial, na pewno grupa maluchow ale no ale fakt, ze juz przedszkolak a ze smokiem go do takiej placowki dali. Troszke takie dziwne. Choc patrzac na przywiazanie Kacpra do smoka to wcale sie nie dziwie jak za rok tez do przedszkola go zaprowadze ze smokiem-he he:-D

MILVA ja swojej kupilam karte podarunkowa do H&M.



SOSNOWICZANKA odpoczywam bez niego, dziś corcia ze mna w łóżku spala.

NETKA rozwalasz mnie tymi swoimi postami:-D

AGALA zazdroszcze.
 
reklama
Hej Kochane! Ja już po pracy.. Adaś śpi! O 16:00 na angielski. Oglądam "Na wspólnej" i po prostu ta Ruda mnie tak wk... masakra. Musiałam wyłączyć bo wysiadam. Idę dokończyć obiad, bo już zaczyna mnie łapać głód. Buziaki;)
 
Milva moze daj jej kase kupi sobie to co bedzie chciec:)) albo moze liou???
Inka mysle ze podjelas dobra decyzje:D a moze uda sie z 2 dzidziusiem:p
Violet i jak z tymi ubrankami wystawiasz coś jeszcze bo nie wiem czy juz robić Ci przelew za te spodnie:pP

Moje dziecie wrescie zaczeło jesć bo juz tak schudla ze az sie bałam za to teraz nadrabia:)) w sobote mamy wesele w Lublinie i tak nam sie nie chce isc ze masakra ale to bliska rodzina wiec nie wypada:((
 
Jaka CISZA. Byłam po Mela, na rowerku tak jak rano, tak więc za mną dzis 12km rowerkowo i Skalpel II.
Mlody od rana chodzi i jeczy, no taki sie cycoch zrobil, ze ja nawet do lazienki sama wyjsc nie moge, a jak jechalam rano i potem to musiala go mama w pokoju zagadac czym a ja cichaczek ucieklam.
K do mnie dzwonil i wroci dopiero w sobobe raczej a w poniedzialek jedzie znowu na tydzien do Gdanska, a potem dalej nie wiadomo. Ale przynajmniej spokoj:-D.
Jedyne co to musi dzwonic do szefow czy bede mogla w piatek przyjechac do firmy i czy dadza mi jego wyplate, bo w piatek wyplata, ja na sobote mam zakupy zaplanowane bo juz swiatlo w lodowce sie pokazuje.
Po przedszkolu jak przyjechalismy to Kacper z babcia byl na dworku i zostalismy z Mel, mloda sie bawila i ma zwyczai wbiegania na zjezdzanie, no i robila to samo bez butow w rajstopkach, noga jej sie poslizgla, jak sie wywalila, policzkiem na bok zjezdzali, byl placz, lament i siniak widze ze sie tworzy, ech a tyle razy sie jej mowilo by nie wbiegala.

NASTAZJA super, ze jestes zadowolona z pracy.
 
Witam :-)
Melduję się nadal w dwupaku dzisiaj skończyłam 35 tydzień i walczę o kolejny chociaż może to głupio zabrzmi mam już dość. Leżenie mnie wykańcza jestem do niczego bo nic nie mogę zrobić i szkoda mi M no ale nic na to nie poradzę.
W piątek mam wizytę w szpitalu więc pewnie ustalą mi termin cesarki. No i jestem ciekawa czy coś posprawdzają.

Od poniedziałku M wrócił do pracy więc jestem sama z Maciejkiem ale jakoś daję radę dużo leżę młody się bawi czasem dokucza więc muszę za nim iść no ale to dziecko.
18 września przylatuję moja Mama i teściowa do pomocy i w odwiedziny ... szczerze powiem że się boję tych odwiedzin i że jak mały się urodzi to będzie mnie teściowa pouczać ale jednym uchem wpuszczę a drugim wypuszczę i już.

Przepraszam że tak tylko o sobie ale nie czytałam tylko wpadłam napisać co u mnie.
 
Żabciu - a myślałam dziś o Tobie, jak sobie radzisz:tak: Dobrze, że będziesz miała potem do pomocy kogoś, choć wiem, że i nerwów to Ci przyniesie, ale staraj się nie przejmować, tylko korzystać z dodatkowych rąk ile się da!

Dorotar- a ty na razie pracy nie będziesz szukać?
 
Hej :)

U nas po staremu, ja zakatarzona, Aluś na szczescie zdrowy.
Smiać mi sie chce, bo moje dziecko wygrzebało gdzieś zmoczka i chodzi z nim po pokoju i gryzie ;) Piątki rosną jak nic. A śmiesznie z tym smokiem wygląda ze szok :-)
Pogoda troszkę ładniejsza poszłam dziś z Alankiem na spacer i o 13 mi usnął, szok. Moze chociaż troszkę wczesniej pojdzie spac dzięki temu, bo ostatnio z usypianiem jest cięzko.
Dziewczyny ile godzin w nocy spią wasze dzieci? Bo wydaje mi sie ze Alan spi krótko, bo dziś np spał tylko 7,5 godz.

Dorotar moj Aluś bez smokowy, i jak patrzę jak sie bawi smokiem to az smiać mi sie chce, faktycznie większe dzieci ze smoczkiem jakoś tak niebardzo juz wyglądają ;)

Nastazja która Ruda z Na wspolnej cie tak wkurzyła ;)?

Zabcia Mamusia i Tesciowa??? Wow, wspolczuje ;))) No ale jak bedziesz miala pomoc to moze odpocząć bedziesz miała troszkę czasu tez... A przy Maciusiu tez miałaś cesarkę?

Inka no pewno ze nardobicie! Biedny Aleksy, cieszę się ze teraz nie bedzie musiał się stresować a i ty dzięki temu psychicznie bądziesz się lepiej czuła!

Agala super ze Elenka tak dobrze odnajduje sie w żłobku!
Trzymam kciuki za wakacje!!!

Milva ja mojej siostrze na 18-stkę, co prawda 3 lata temu to było, kupiłam komplet bizuterii srebrnej, tj łańcuszek z zawieszką i kolczyki do kompletu. Chodzi do dzis;)
 
Sosnowiczanka- ta nowa lola Andrzeja - Jagoda! Ja jestem bardzo tolerancyjna, ale to co dziś zobaczyłam - porażka!

Byłam z mamą i Adasiem na spacerze, zakupach i placu zabaw. Teraz Adi wykąpany bawi się z dziadkiem, ja zaraz sobie zjem kolację i kładziemy łobuza spać. Dziś M. dostał zaproszenie na urodziny szefa oczywiście z osobą towarzyszącą. O dziwo mama powiedziała że mamy isć :szok: Ciekawe jak Adaś zaśnie sam? Ale mimo, że nikogo tam nie znam, to chyba pójdziemy, trochę się rozerwać w końcu. Tylko jak zapytałam M. jakie stroje obowiązują stwierdził że normalnie na luzie, ale coś mi się nie wydaje. Jakbyście się ubrały na takie urodziny w restauracji, najpierw jest kolacja, potem impreza, ma być 70 osób.
 
reklama
malenstwo - u nas też z jedzeniem był dramat, ale po tych wszystkich perypetiach ząbkowo-brzuszkowych, E. w końcu odzyskała apetyt. Od kilku dni aż sama się upomina "am am". A też wychudła trochę, taki chuderlaczek z łopatkami i kręgosłupikiem na wierzchu ;-)

Sosnowiczanka - mi też dziwnie dzieci ze smokiem wyglądają, bo E. też bezsmoczkowa i też nieraz wygrzebie smoka i gryzie go zamiast ssać ;-)
Elenka w nocy śpi około 11h, chodzi spać po 20 i wstaje około 7:30, często trzeba ja ostatnio budzić, ale dłuzej niż do 8:30 nie pośpi, no ale np. dziś zbudziła się p2rzed 6, ale na szczęscie bardzo rzadko to się ostatnio zdarza :-) w dzień śpi różnie, w żłobku od około 40min do 1h, w domu, dobre 1,5h pośpi.
 
Do góry