reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

NASTAZJA ale oglądałaś odcinek NA WSPÓLNEJ ten co dziś bedzie leciał?? Bo wczoraj rudej nie było.
Co do kolacji ja bym się ubrala jakoś elegancko ale bez przesady, jakas mala czarna czy cos takiego.

SOSNOWICZANKA Kacper śpi w nocy okolo 11 godzi, po 19 zasypia a budzi się o 6. 7,5 godz wydaje mi się ze to malo.

Dzieci śpią, ide tez do łóżka bo zimno w domu, ostatnio nawet szlafrok wygrzebalam z szafy i wieczorami i rano zakladam jak w pizamie jestem.
 
reklama
Dobry wieczór
Dzień zleciał nie wiem kiedy. Młody ogląda bajkę a ja muszę sie brać za pakowanie bo jedziemy w nocy nad morze, po rodziców M.
Laptopa nie biorę ale mam Was w iPhonie. Wiec będę czytać
 
To wasze dzieci spią dłuzej niz moje ;(Alan zasypia kolo polnocy ostatnim czasem a wstaje 7-8 ;((( Tyle ze w dzien potrafi jeszcze dobre 2 godz przespać, niekiedy dłużej nawet...

Zabcia to ja czekam na relacje, az nam zdasz jak jest po drugiej cesarce. Trzymam kciuki za ciebie, juz nie długo zostało... A na którego masz termin?

Inka miłej podróży!!!

Milva chyba epidemia przeziębienia na grudniówkach zapanowała!

Nastazja tez mnie ona wkurza! Wogóle to zawsze sie denerwuje jak widze przypadek rozbijania rodziny, szczególnie jak są tam dzieci... I nie ważne ze to tylko serial!!!
Nastazja mała czarna wydaje mi sie ze bedzie odpowiednia na kazdą okazje, no bo przeciesz nie dzinsy i T-shirt. Chociaz z twoją figurą to i w worku po kartoflach bedziesz wyglądała ekstra!

Jeszcze z pol goodziny i łobuza bede kąpać, oby usnął wczesniej niz wczoraj...
Wieczorem przed kąpielą dogrzewamy pokój, a coś mi sie zdaje ze jeszcze troszeczkę i trzeba będzie wogóle juz grzać!
 
Hej.
U nas dzisiaj wielki dzien, pierwszy dzien Mariki w przedszkolu a poszlo rewelacyjnie. Rano jak ja zaprowadzilam to od razu zostala, bez zadnego placzu, pożegnała się z mamusia pieknie powiedziala żebym poszla do domu do Fabiana, a jak P ja odbieral to był placz bo ona chce jeszcze zostac. Opowiadala mi jak Szla i trzymala weza( maskotke za która dzieci trzymaja jak wychodza na spacery) ze jadla sosik i miesko i zupe i pila soczek, ogolnie to chyba jest ok. Zobaczymy jak będzie jutro:)

Inka bardzo Madre przemyślenia. Naprawde kazde dziecko jest inne i widac ze dla młodego jeszcze ten czas spedzony z Topba jest bardzo wazny i jeszcze mu potrzebny. Ja widze po Fabianku ze jak chodzilam do pracy i on przez dwie godziny zostawal z moja mama to nie było to dobre posuniecie bo tez plakal itp., jak zostaje z P to jest ok., wydaje mi się ze wlasnie ze mna i z P czuje się bezpiecznie itp. Ale jak już jesteśmy w domu to wiem ze musze poswiecic moim dziecia 100% uagi coby nie czuly się odtracone. Wtedy bawimy się na podłodze, turlamy, tańczymy, biegamy, udaje konia, one wariuja z radości. Uwielbiam te chwile beztroskie po pracy.

Agala zazdroszcze wakacji i czekam na foty;)

Dorota u nass dzisiaj tez widziałam troszke dzieci ze smokiem ale wiesz co teraz ta najmlodsza grupa zaczyna się ok. 2,5 latek wiec właściwie to nie sa takie duze dzieci, a raczej wlasnie maluszki. W Mariki grupie jest chyba 5 dzieci które maja rzeczywiście ukończone 3 latka, reszta to poniżej. Najmlodsze dziecko ma 2 latka i 4 miesiace.

Milva najlepsze prezety jak dla mnie dla takiej osoby to albo pieniadze albo karty podarunkowe do jej ulubionych sklepow. Kupi sobie co będzie chciala. Jest jeszcze tak strona jak fajne prezenty czy jakos tyam i można kupic tam fajne rzeczy.

Malenstwo, przepraszam, calkiem zapomniałam. Jutro może uda mi się przejrzec Mariki ubranka to dam Ci znac.

Zabcia super ze jeszcze w dwupaku, poczekaj jeszcze tydzień przynajmniejJ U mjnie Fabianek z 36 tyg i jest wszystko ok.:) ObyMacius był grzeczniutki i dal Ci lezec jak najwięcej, chociaż wiem po sobie ze ciezko z malym dzieckiem i ciaza zagrozona.

Sosnowiczka u mnie Fabianek spi ostatnio około 8-9 h, w dzien spi około 3 h.

Nastazja ja kiedys oglądałam Na Wspolnej, ale teraz mnie btak wkurza ten serial ze nawet nie wlaczam i nie ogladam powtorek. Ta Olka Zieminska narkomanka, ten Andrzej ma kochanke, i jeszcze nie wiadomo co, cuda na kiju się tam dzieja normalnie.
Cd ubrania to ja bym założyła jakas sukienke, mala czarna lub po prostu taka wmiare obcisla do kolana i buty na obcasie, wlosy umodelowala, lekki make-up i tyle.

Inka spokojnej podrozy.




Dzieciaki padly, ja tez jakas zmeczona jestem wiec zjem tylko kukurydze bo sie gotuje i klade sie spac. Przed 7 pobodka.
 
A gala to mam nadzieję, że urlop się uda!
Maleństwo jak się nie chce iść to znaczy, że będzie wesoło!
Dorota Melka mały Szogun ;)
Milva może lilou?
Nastazja a co się wydarzyło-ominęłam odcinek. Założyłabym małą czarną, bo ona jest dobra na wszystko!
Sosnowiczanka różnie Nina śpi haha-ja zdecydowanie mogę dłużej ale u niej 10 h to norma. czasami 11 i więcej.Nie liczę drzemki w dzień, bo to + 1-2h.
Inka szerokiej drogi!

U nas nic nowego ;)więcej na grupie... a tu napiszę, że jutro Nina idzie 1 raz do żłobka. Z opóźnieniem ale idzie. Na 3h ;))ją puszczam.
 
Nie napiszę dzisiaj wiele, ale chciałam odpowiedzieć na posta Inki. U nas od kilku tygodni Ema nie dopuszcza M do usypiania ani do karmienia w nocy. Tylko mama, i płacze przeraźliwie nawet wtedy kiedy jestem, ale M siedzi na krześle, bo to "mama, siedzieć!", a "tata, nie!". W nocy to samo. Ostatnio byłam w służbowych rozjazdach i jednego wieczoru widziałyśmy się krótko, a drugiego nie doczekała się na mnie w ogóle. Tamtej nocy nie dała mi spać. Co pół godziny alarm z płaczem, rzucaniem się po łóżeczku itd. Miałam tam być, siedzieć i warować. Wisiałam przy niej prawie całą noc.
Sądzę, że te nasze dzieciaki bardzo mocno odczuwają naszą nieobecność, zmianę w porządku dnia i stąd taka ich nadmierna reakcja. Oby z czasem się to unormowało, bo i mi czasem nerwy puszczają, jak Mi Ema wali bez powodu nogami w szczeble i wyje, choć ma wszystko. A wystarczy wtedy jakieś zaklęcie (za każdym razem inne, trudno trafić ;)) i potrafi się uspokoić w sekundę i zasnąć. Z reguły mówię wtedy o Zuzi (sąsiadce), że jak usłyszy płacz to się przestraszy, albo że Kuba już śpi i nigdy w łóżeczku nie płacze, itp. Dużo u nas ostatnio tego płaczu bez powodu, w dzień też. Zbliża się chyba bunt dwulatka. Nawet mój M trzęsie portkami... ;)
 
Sosnowiczanka termin mam na 9 października.
Na pewno napiszę jak jest po 2 cesarce, a co planujesz rodzeństwo dla Alanka :-)

Violet super że masz tak dzielną córę. Widziałam zdjęcie na fb cudownie wyglądała mała przedszkolaczka :-)

Czekam aż Maćko uśnie leży obok mnie na materacu w salonie a K jak wróci z pracy to go na górę zaniesie jak co dzień żebym się nie męczyła.
 
reklama
Inka szerokiej drogi!
Żabciu leż i zaciskaj nogi jeszcze. Mama i teściowa to niezła bomba, ale korzystaj z dodatkowych rąk do pomocy.

Ja mam dzisiaj zebranie popołudniu w szkole, wiec pierwsze wydawanie kasy się zacznie. Musze popytać o te zajęcia z migowego, żeby zapisać Kamę, głównie też żeby nie siedziała bezczynnie w świetlicy.

Ja mam dzisiaj kryzys, bo Zulka w nocy nie spała. Obudziła sie i potem nie potrafiła zasnać, a ja musiałam czuwać.
 
Do góry