reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2011

Mi Emu też się zawsze podobały i może w końcu sobie zafunduję:-)
Tylko trzeba kupić oryginały bo podróby strasznie się krzywią i to mi sie wtedy nie podoba, jak dziewczyna ma takie koślawe buty.
 
reklama
AanetaW, myślałam sobie wczoraj co u Ciebie słychać :) gratuluję ząbka! i nad morze weź koniecznie cieplutką kurtkę, która nie przepuszcza wiatru, jednak tam zawsze wieje silny i chłodny wiatr.

Nikuss, my daliśmy kopertę przed mszą, ponieważ świadkowie i tak musieli iść wtedy do księdza podpisać jakieś papiery, było z głowy ;) Co do Emu, mam oryginalne i nie brałam mniejszych, tylko te w moim rozmiarze i są ok. Wg mnie rozmiarówkę mają standardową.

Mła, dzięki :* mam ciemne brązowe te buty.
 
Mła- to ja poprosze:) Zreszta przyda sie w naszym przepisowym watku:)

Kota- orginalne wlasnie to inna bajka a podrobki maja pewnie ciulowy material dlatego sie wyciagaja i koslawia:p
 
U nas też pogoda krasna ;)Hahaha
Szkoda, że niedługo jesień i to wszystko się popsuje... deszcz-nienawidzę!! Już wolę mróz.
Nikuś ja dawałam kopertę dzień wcześniej, po mszy wieczornej, na której była spowiedź i dałam 50zł. U nas jest co łaska, można nie dać wcale. No a na obiad nie powiem Ci co mogłabyś podać, bo sama nie robię niczego wykwintnego w domu, mięcho i ziemniaki -to wszystko. I za to mąż i tak musi być mi wdzięczny ;)):-DNo ale Mła chyba dobrze kuchcikuje, bo widziałam na odpowiednim wątku, że sypie przepisami jak z rękawa ;) Sugeruj się trochę jej pomysłami. No a z ciast, oprócz, że z pudełka, to robiłam jeszcze chlebek Koty no i robię takiego, 3 bita na zimno ;) Koszt ciasta to 10zł, pół blachy znika w ciągu 30 minut-w tym ja obrabiam większość:-D
 
Hej :*

Dzisiaj wstałam na gotowe, P posprzatał pokoj i kuchnie, ubrał dzieci, uczesał Marike, zamiotł i zmył podloge a jak sie obudzilam to mowi do mnie "Kochanie nie zdarzyłem zrobić Ci sniadania bo już musze wychodzić do pracy" Kochany moj, nie wiem kiedy on to wszystko zrobil :)

Netka to mnie podbudowalas bo Fabian nie chce jesc prawie wogole no ale spoko moze sie przekona.

Oj Nikuss wspolczuje zgubienia sukienki :(

Jeszcze cd butów to ja uzywane to kupuje tylko teraz Fabiankow dopoki nie chodzi bo juz Marika ma wszystkie nowe i Fabianek jak zacznie chodzic tez bedzie mial tylko nowe.

My tez mamy dla Fabianka buciki Emu ale zdaje sobie sprawe ze nie beda to buciki na cala zime bo pzniej Fabianek bedzie stal/chodzil i w emu go nie puszcze ale na poczatki do wozka czy cos moga byc :) Akurat te tez mamy uzywki :)

My dla Mariki musimy kupic buty i kombinezon, a dla Fabianka wlasciwie mamy wszystko z tym ze kombinezon jednoczesciowy wiec nie wiem jak sie bedzie sprawdzal, ale mam tez zimowa kurteczke.

Freyia gdzie jest ten smyk wyprzedażowy??

Freyia emila jest duza ale z buzinki to widac ze to jeszcze mała dziewczynka. No ale na dwulatka to wogle nie wyglada:p

Netka Fabian tez nie ma zębów jeszcze. Ale ja nie schizuje Marice prwsze wyszly jak miala 11 miesiecy wiec pewnie u Fabianka bedzie podobnie :)

Nikus ja na imprezy na poczatek robie zupe, pozniej drugie danie ( kotlety schabowe, dewolaje, karkowke, jakies duszone mieso, surówka, ziemniaczki) pozniej jakies przekaski ( koreczki, parówki w ciescie francuzkim, sledziki, sałatka zwykle warzywna, z tunczyka i owocowa) talerz wedlin i serów,jakies warzywka w stylu ogorek, pomidor, pieczarki marynowane itp ciasta, owoce, ciasteczka. Wszystkiego nie jest jakos mega duzo ale zawsze cos stoi na stole. No i wiadomo kawka, herbatka, tort
 
Chlebek bananowy Koty to już tradycja:-) Moja Kamisia już go prawie sama robi. W piątek wieczorem szybko zrobiłyśmy go razem i w sobotę na wycieczkę był jak ta lala.
 
Emilko, Kalinko najlepszego dla Was na te 8 mcy!!

U nas noc z 2 pobudkami a od rana płacz :-( czyżby zęby??
Poki co to mnie boli ząb, wyrasta znów 8 (potrafi tak co 1.5-2mce) i mam gębę opuchnietą i przez to zero ochoty na cokolwiek. Już nie mogę się doczekać aż wyjdzie całkiem i ją usune, a właściwie wszystkie cztery!
 
Ostatnia edycja:
Net-ka, ja poproszę o przepis na tego 3bita :tak:
Violett, przeczytałam menu, które nam zaserwowałaś i tak cholernie głośno mi teraz burczu w brzuchu!!! eh, a mam w pracy tylko jabłko i sałatkę z pomidorów i ogróków zielonych :/
 
reklama
Violett w smyku tym dużym w al. jerozolimskich na 3 piętrze jest zawsze wyprzedaż :) i to spora, kupiłam już tam parę rzeczy :)
no właśnie Emilka jest duża ale malutka ;) Porównaj nawet z Mariką, różnicy "wielkości" nie ma między nimi dużej, ale na pierwszy rzut oka widać które dziecko jest rok starsze! Dwuletnie dziecko chodzi, mówi i wygląda zupełnie inaczej niż takie małe, nawet jeśi jest duże ;)

Ja też jestem głodna :( A mam tylko bułkę i kaszkę taką słodką chwilkę :(
 
Do góry