reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

hejka!
wydawalo mi sie, ze bede miec mnostwo czasu dla siebie jak przyjade do rodzicow....:-D a tak naprawde mam go mniej....:szok: stad tez rzadko sie udzielam...
Spoznione najlepsze zyczenia dla Maluszkow - Agapy, Frei, Zabci i dla dzisiejszego Solenizanta - Benia!:-)
Poszalalam juz troszke w sklepach - oczywiscie wszystko dla Malego:baffled:
Przepraszam, ze tylko tak o sobie, ale ciagle jest cos do zrobienia i nadazam z czytaniem.... Mam nadzieje, ze wszystkie grudniaczki sa juz zdrowe (na czele z Kasia....) i mamusie tez:tak:
Moze do weekendu jakos sie ogarne - mam taka nadzieje:zawstydzona/y:
Jedzenie mnie zgubi - moja Mama gotuje i jem bez opamietania... az boje sie wejsc na wage:szok: A to jeszcze 3 tygodnie na domowym wikcie:-p
 
reklama
nie było mnie jeden dzień a stęskniłam sie za Wami jakbym Was wieki nie czytała:) Dziś nadrobiłam:)
Krzyś ochrzczony. Chrztu udzielał ten sam ksiądz co nam ślubu - strasznie sympatyczny, jak to znajomi stwierdzili taki co to można z nim konie kraść i napić się wódki;) Krzyś w Kościele był grzeczny - tylko sie rozglądał za lampami i nie zapłakał ani razu mimo ze była to pora jego karmienia (wytrzymał) i że boi się ostatnio obcych. Potem mieliśmy grill w kasynie wojskowym gdzie mieliśmy wesele i było super - luźno, śmiesznie, zielono w około i teren zamknięty więc nikt obcy się nie kręcił. Strasznie się bałam że będzie płakał podczas mszy ale sie udało. Kumpek który miał kamerkę wpadł na pomysł żeby każdy złożył do kamery Krzysiowi życzenia - wyszło super! Płakałam jak dzika!
mocje ogromne. dziś próbuje sie pozbierać po tym wszystkim.
 
Cześć dziewczyny :)

Kupinosia biedna Kasiula, dopiero ją dopatrzyłam na wątku zdjęciowym! Ale mimo ospy wygląda wesoło na zdjęciach, dzielna!

Pyszczek super że uroczystość się udała :)


Ja jutro idę do pracy :-( Czasami co prawda zostawiałam Emilkę z moją mamą nawet na kilka godzin, ale jak sobie pomyślę, że teraz codziennie będę pół dnia bez niej to mi strasznie smutno. Emilka marudzi, dziś zrobiła już dwie kupy, a właściwie jedną rzadką kupkę, a drugi raz to prawie sama woda była, pewnie ząb. Okropnie to ząbkowanie idzie.
M jest na urlopie do 25 i na razie będzie siedział z Emilą jak ja będę w pracy ale aż się o nią boję, niby wiem, że on umie przebrać, przewinąć, nakarmić itp. ale wiem też że często robi coś bezmyślnie, nie zwróci uwagi czy coś...

Dziś się baliśmy, że zepsuł się nam komputer, ale chyba tylko załapał jakiegoś wirusa i format dysku pomógł.

Dziewczyny czy to prawda, że po ciąży, mimo że byłam kilka miesięcy na zwolnieniu nie muszę robić badań kontrolnych tylko spokojnie iść jutro do pracy, a po prostu potem zrobić okresowe?
 
Hej:)
Juz po pracy... Wreszcie.
Dorotar czy do ciebie tez jacyś nawiedzeni klienci przychodzą???
Dzis mialam fajną sytuacje :-D Stoję sobie, nakladam baleyage klientce, w zasadzie juz koncze, wchodzi starsza pani (na moje oko ok 70 lat) i siada, czeka na strzyzenie. Przygląda sie jak klientkę robie, i po chwili pyta: jaki kolor pasemek pani robi? No to mowie : brązowe i jasne. -A zrobi mi pani dwa pasemka brązowe na grzywce jesli pani farby zostanie ?:baffled:
Zrobilam, ostrzygłam. Pytanie: Czy ja bede cos za te pasemka placic? :confused::cool::eek:

Pyszczek fajnie ze wy juz po chrzcinach. Oby do niedzieli i my tez bedziemy po.

Dziewczyny mam pytanie: Ile placilyscie za chrzest? W srode sie wybieram do ksiedza zaplacic i sie zastanawiam ile dac .

Papayka
jedz, jedz, nie zaluj sobie, bo wnioskuje ze to same pysznosci :-)

Miozami ja dppiero co pozbylam sie chodzika na allegro :-D

Dorotar
Lody z McDonaldsa są rewelacyjne:)
 
Hej Wam dziewczynki :-)
Dawno mnie nie było ale podczytuje Was stale.
U nas Mlody smarkaty i przez to uziemiona w domu jestem. Do tego zęby idą chyba na dobre bo noce są straszne, płacze co chwile więc go nawet nie odkładam do łóżeczko bo jestem zmęczona tym ciągłym wstawaniem. Oby w końcu to przeszło!

Najlepszego dla wczorajszych solenizantów i dzisiejszych! H
 
Kupinosia widziałam zdjęcia Małej z ospą. Ale ją wysypało. Mam nadzieję, że szybko się ta męczarnia skończy u Was!!! 3mam kciuki by dzielnie Kasia to zniosła. No i siły dla Ciebie!
 
Freiya, nieprawda, niestety. Każda nieobecność spowodowana chorobą trwającą dłużej niż 30 dni wymaga badań kontrolnych. Skoro byłaś przed porodem na chorobowym, badania muszą być zrobione od początku.

Izi, dzięki :* Póki co, Poznań przyjechał do mnie - 2 dziewczyny które dla nas tam pracuję były w sobotę w Rzeszowie. W związku z tym i ja byłam w pracy :/ Szef chyba mnie oszczędzi i nie będzie na razie do Was wysyłał. Ale cały czas pamiętam o Tobie i Asience :)

Kupinosia, normalnie serce się ściska na widok Kasi :( Ale swoją drogą strasznie już duża i samodzielna dziewczynka z niej!

Pyszczek, gratuluję udanej ceremonii!

Co do wstawania, to wstajemy codziennie między 4:30 a 5:30. Niby wcześnie, ale i tak musze wstać o 5 żeby się wyrobić przed pracą i zanieść małą do teściowej, więc w sumie się cieszę, że nie muszę budzić Miśki.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ale wystarczy zrobić te badania w pierwszym dniu pracy? Bo zaczynam od jutra a badań nie ma, problem polega na tym że dyrektorka która wystawia skierowania jest na urlopie i nikt nie wie co ze mna zrobic
 
Do góry