reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Venus, poproszę;-):-) Uwielbiam wędzone rybki..
Sosnowiczanka:* A z tymi sklepami, to ostatnio mam podobnie..jakoś nigdy nie umiem nic dla siebie znaleźć i wychodzę z CH z reklamówkami, ale ciuchów dla dziewczynek:eek::tak:
Kupinosia, biedna Kasieńka..buziaczki dla niej:*:*:*, ale przynajmniej ospę będziecie miały za sobą..
Milva, super, gratki dla Bartusia:-)
Nikuss, to super, że już lepiej:-) a z "mocną" głową - skąd ja to znam:p
 
reklama
Hej :*

Ja dzisiaj odpoczelam od dzieci bo pojechalam po 12 z sis i mama na zakupy i wrocilam do domu po 18:p A P zajmowal sie dzieciaczkami :)
Kupilam sobie boossskie buty:) Fakt na wesele ktore mamy w sobote ale tak mi sie podobaja ze szok, a obcas jaki wysoki:) hehe

Sosnowiczka
a zabierasz mu piers po kazdym ugryzieniu?? Alanek wkoncu zalapie ze nie wolno grysc :)
2707 to ja poprosze przepis na ciasto do pizzy takie dobre:)
Pheleania wspolczuje takich pobudek.

U mnie dzieci wstaja roznie, tzn Marika to tak 7-8 i zwykle przed 8 budzi sie juz Fabianek bo Marika nie potrafi sie zachowywac cicho,ale czasami sie zdarza ze mloda pospi dluzej to i Fbian spi dluzej.

Nikuss pwnie juz pupka Lenki ok ale ja polecam jednak wietrzenie, przemywanie woda przegotowana i zasypywanie maka ziemniaczana, ja zadnych kremom nie uzywam do pup dzieci bo kiedys jak Marika dostala odparzenia posmarowalam jej sudocremem i zrobila sie masakra wiec treaz tylko woda i maka i pupinki super:) Jak tylk iwdze ze robi sie czerwonawa to zasypuje i przy nst zmieniae pieluszki juz pupinka rozowiutka:)

Maxwel
dziekuje, dzisiaj lepszy humorek ale i zakupy zaliczne wiec jak ma nie byc dobry :?)
Venus suuper!!! Gratuluje:)
Kupinosia - wspolczuje. Oby szybko ospa przeszla. Trzymam kciuki:*

Dzieciaki spia juz od 21, a ja zjadlam kolacje, ogladam przepis na zycie i zaraz lece spac bo jestem jakas zmeczona.

oo Fabian steka juz..
 
maxwell, Sosnowiczanka, maleństwo razem z Maciusiem dziękujęmy =*

venus gratuluję ząbka :-)

Kupinosia biedna Kasiulka oby szybko was opuściła ta ospa

U nas dzień fajnie spędzony pojechaliśmy na car boot no ale nic nie było tylko miałam z M ubaw jak mył wózek w kałuży bo wjechał w owczą kupę na łące. W drodze powrotnej dostałam okropnych boleści bo wczoraj dostałam @ także test niepotrzebnie robiłam.
Później przyjechaliśmy do domciu wzięłam no-spa M zrobił obiadek (bo ja powiedziałam że nie gotuję i dotrzymuję słowa do jutra bo coś upichcę)i pojechaliśmy do centrum stamtąd poszliśmy do kebaba tzn jego właściciela od którego wynajmowaliśmy wcześniej mieszkanko i posiedzieliśmy ponad 1.30 h pośmialiśmy się wypiliśmy kawkę było miło bo Isa mówił każdemu że Maciuś to jego kebabowy chłopiec i każdemu kto go znał przedstawiał Maciulka (bo to jego oczko w głowie).
Do domku dotarliśmy po 18 pobawiłam się z Maciulkiem popstrykałam zdjęcia zjadł i padł i smacznie sobie śpi.
 
Maxwell ale Młoda juz pieknie stoi:) jak Wy z nia cwiczycie;) HEHE AKROBATKA ŚLICZNA!!!

Kupiniosia ale wysyp niezły bieduleczka :*

Phelania 4-5?????o my gothhh...A w nocy sie budzi?o ktorej zasypia?

Venus gratulujemy ząbka:) wzruszenie jest co??:) u mnie tez było...

Żabcia dla Maciusia buziolki,zdrówka i bezbolesnych ząbków;)

A u mnie M dzis wrocil na 4 dni i pijemy piwko,a mi sie juz wesoło robi heheheh,uroki długiego niepicia alkoholu;)

Spadam do nieo żeby sie nie sadził:)

Dobranoc..
 
Cześć dziewczyny, my nadal jestesmy u mojej mamy i jest fajnie:-) , ale niedługo trzeba będzie wracać...
Pozdrawiamy Was serdecznie.
 
Hej;-)
Myśmy właśnie zawiozły z Marysią Martę do żłobka i teraz śniadankujemy:tak:
Potem idziemy na zakupy;-):-)
Violett, to pochwal się bucikami!!!
Żabcia, to tak zawsze, najpierw się stresujesz, robisz test - a jak stres odejdzie, przychodzi @:tak: A kebabowy chłopiec - nieźle:-D:-D
Izi, no właśnie nie ćwiczymy:-:)sorry2: Jakby to ode mnie zależało, to mogłaby jeszcze leżeć, bo teraz jest jeszcze bardziej absorbująca:zawstydzona/y::sorry2:
Tofika, relaksuj się, ile możesz;-)
Buziaczki dla Benia Lysej na te 7 m-cy!!!:*:*:*
 
Hej!

My tez juz nie spimy ;( Pogoda paskudna, chetnie bym sie jeszcze polozyla, ale Alan ma inne plany ... Buszuje po dywanie.

Lysa
buziaczki dla Benia :*

Maxwell udanych zakupów !!!

Kupinosia
Malutka faktycznie niezle wysypana, mam nadzieje ze szybko choróbsko przejdzie.

Violett najbardziej mnie gryzie jak juz przestaje ssać, to zaczyna mnie przygrzać, mam wrazenie jakby złośliwie to robił :baffled:
 
reklama
Ja właśnie jadłam na śniadanko świeże rybki:D Rodzice wrócili z wakacji,a my dzisiaj wracamy do domku:( Ja wolałabym zostać, ale M. musi zająć się firmą..
Sosnowiczanka współczuję:/
Maxwell jak Ci jest z tym, że Martusia już nie jest cały czas z Tobą? Ja miałabym chyba z tym problem:(
Żabcia Maciuś jest bardzo towarzyski jak widać :)
Kupinosia trzymajcie się dzielnie ;)

Mikołaj obudził się o 22 i walczyliśmy do 1 w nocy. Potem i tak co chwilkę pobudka:( Także ząbki dają nam popalić:/
 
Do góry