reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Hej :*

Dzieciaczki sobie spiochaja a ja wpadalm na chwile i chyba sama sie poloze zaraz bo przez ten okres tak mnie brzuch napierdziela ze szok. A leci ze mnie jak z fontanny doslownie i taka slaa jestem;/

Ale zeby poprawic sobie humor, zostawilam dzieci rano P i skoczylam z mama na zakupy i kupoilam sobie spudnice taka ktora juz dawno chcialam a ciagle cos a jak juz mialam kase to kupowalam cos dziecia:p Wiec jestem zadowolona :)

Rojku - :*

Łysa ja sie nie obrazam, zreszta potrafie przyjac krytyke wobec mojej osoby :) I tak na dobra sprawe to krytyka w moja strone zawsze mi daje do myslenia czy rzeczywiscie postapilam tak jak powinnam :)

Łysa cd katarku to pisalam kiedys o tym inhalatorze, kupilas go czy nie?? Moze da sie wyporzyczyc gdzies u was taki sprzecior?? U mnie teraz Fabianek ma katarek ale inhalujemy sie 3 razy dziennie - ostatni raz przed spaniem i super jest bo nic mu nie zalega w nosku gdzies daleko tylko ladnie wszystko sie rozrzedza.

phelania sytrasznie mi przykro z powodu pieska :( Wiem co czujesz bo sama sie borykam z tym problemem, musze isc uspic psa ale jakos odwagi, checi nie mama bo jest mi z tym strasnzie zle "(


Dorota wiesz co ja nadal nie uwazam ze na Ciebie naskoczylysmy. Sorry ale zadna z nas nie wypowiedziala sie jakas jestes matka, zadna z nas Cie nie obrazila i kazda w swoich postach chciala Ci zasugerowac ze smarowanie dzieci kremem nie jest dla naszego widzimisie tylko dla dobra naszych dzieci. Tylko ze problem w tym ze Ty wogole nie potrafisz odbierac krytyki na swoj temat.. Jak ktos zwroci Ci uwage na temat dzieci od razu sie unosisz i zaczyna sie awantura ale Ty jak zwrasza komus uwage to myslisz ze jest ok. Wiec przepraszam bardzo ale jezeli sama poczuwasz sie do pisania uwag na temat rozwoju, wychowania dzieci to powinnas potrafic takie uwagi tez przyjmowac pod swoim adresem..

Milva a moze przestaw łozeczko?? Moze jej miejsce nie pasuje??

Phelania masz zakaz na czytanie takich bzdur w internecie!!! Idz na spokojnie do lekarza, pewnie sie okaze ze maly przeszedl jakas infekcje i dlatego te wyniki nie sa takie jak powinny byc.


Maxwell baaardzo duzo zdrowka dla Martusi :)


Duze buziaki dla dzisiejszych solenizantów!
 
reklama
Malenstwo no to jak wiem ze Alan trafi w "dobre ręce tesciowej" to juz sie o niego nie boje :-D
Gratulujemy drugiego ząbka :)

Violett
łączę się w bólu, tez mi sie przytrafiło @, u mnie na szczescie bez wiekszych bolesci.
 
VIOLETT dobrze, że wy potraficie. To już nie chodzi o sprawę kremu i Kacpra tylko o wasze głupie komentarze i wyśmiewanie się, ze mnie że typu, że zaraz ktoś poleci do opieki społecznej itp., dobrze wiecie o jakie komentarze chodzi, najlepiej z kogoś się wysmiewać za plecami.
 
Violett bo niestety niektórym ciężko się śmiać jak żarty dotyczą ich samych. A o ile mi wiadomo to publicznie ciężko coś pisać za plecami ;)

Niestety zgadzam się z większością dziewczyn, żadna z nas nie jest idealna, każda popełnia błędy i dobrze że możemy nawzajem się przed błędami ostrzegać. Sztuka polega jednak na tym żeby nie tylko wytykać innym co robią źle ale i przyjąć uwagi innych. Gdybyśmy wszystkie wyszły z założenia "to moje dziecko i moja sprawa więc się odczepcie" to możemy od razu forum zamykać bo już chyba tylko przepisami byśmy się wymieniały.
 
A VIOLET co do mojej Amelki i tej bakterii E COLI, wyszło to z badania posiewu moczu, leczyliśmy się antybiotykiem w domu i po kuracji antybiotykowej jeszcze raz był posiew moczu tylko u nas były inne objawy ale u każdego ta sama choroba może się różnie obiawiać.
 
Najlepszego dla Solenizantek i Solenizantow!
Zdrowka dla cierpiacych Maluszkow!
Niestety nie zdazylam nadrobic ostatnich kilku stron.... Pakuje sie, idzie mi to jak krew z nosa... jutro lecimy do PL... a ja jakos nawet sie niespecjalnie ciesze... moze to przez ten upal....?
Milego wieczotu!
 
Papayka, no to czekamy w kraju :D Udanej podróży i dużo cierpliwości dla Igorka :)

Maxwell, współczuję przeżyć szpitalnych. Po raz kolejny okazuje się, że intuicja matki nie zawodzi. Oby Martusia szybko wróciła do formy, bo kto grudniaczkom pokaże jaki jest następny etap rozwoju? :)

Violett, dla Twojej Mariczki również dużo zdrówka! Niech jej jak najszybciej przejdzie, bo szkoda lata :)


Zamieściłam przepis na tagiatelle z tuńczykiem. Jeśli lubicie tuńczyka, to polubicie i tę kombinację :) Ale tak naprawdę to uzależniające jest oryginalne spaghetti po bolońsku. Nie wiem czy kiedyś gotowałyście bez tych gotowych sosów z torebek. Jeśli nie, a macie ochotę, wkleję Wam przepis. W ciągu ostatnich miesięcy to danie zrobiło na mnie chyba największe wrażenie, choć wydawało mi się, że znam je od lat ;)
 
Maleństwo, gratuluję drugiego ząbka:-)
Ja się już śmieję, że małej gibis zamówię:-p:-p:-D
Violett, pokaż fotę w spódnicy:-p
Papayka - spokojnego lotu, no i udanego pobytu w PL..może pogoda zluzuje;-)
Mła, dawaj dawaj..poczytałam przepisy, które już dałaś - super..ja, jak robię spaghetti, to wstyd przyznać, ale daję sos ze słoika:zawstydzona/y::zawstydzona/y: Mój czasami ma wenę i sam robi sos z pomidorów i czegoś tam jeszcze..on w ogóle ma "smykałkę" do włoskich dań..
 
reklama
Mła-zgadzam się, jak Tz zaczął robić sos do spaghetti sam, to jest to moje ulubione danie.Z sosem słoikowym nie byłam w stanie jeść, za ciężkie.

Volett- pomyślałam też o tym, że może łóżeczko stoi źle i zrobiłam dziś przemeblowanie w sypialni;-)
 
Do góry