reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2011

łysa wielkie dzięki za poradę gdzie zadzwonić itd.

Jak Benio ??

papayka troszkę przybladło ale dopiero raz posmarowałam hydrokortizonem za troszkę mu posmaruję drugi raz.

tofika najlepszego dla Twojej Lenki :-)

SOSNOWICZANKA wspaniałe wiadomości tak się cieszę że Alanek jest zdrowy :-)

My dzisiaj dospaliśmy do prawie 9 nocka była nawet ok pozatym że mojego syna o 3.30 dopadł głód i musiał zjeść mleko ale i tak ładnie pospał bo po 20 poszedł spać a przed 21 zjadł.
Teraz malutki szaleję koło mnie na sofie a ja produkuję już 30 min tego posta.
Ale dzisiaj przymulona pogoda wrrrrr.

Miłego dnia :-)
 
reklama
Sosnowiczanka - wspaniale!!! cieszymy sie razem z Wami!:tak:
Zabcia, a zmienilas cos w diecie Maciusia od wczoraj?
Lysa, dobrze, ze to nic powaznego, ale szkoda meczarni Benia....
Ankubator, gratuluje zaradnego M i grzecznego Maluszka!;-)
Violett - madrze prawi twoj M....:tak:
Czy smarujecie maluszki kremem z filtrem po calosci, tzn tam gdzie ma odkryte gdy idziecie na spacer w upalna/sloneczna pogode?
 
Papayka, ja tylko odkryte. A teściowa ciągle mówi do małej "Kiedy Ty się opalisz?" I chyba nie żartuje ;p ;)

Izi, Nadunia wygląda super w tej chustce a'la pin-up girl :D
I robię dzisiaj Twój ryż po arabsku :)
 
łysa jak na razie nie dzwoniłam bo mam nadzieję że przejdzie po smarowaniu Hydrokortizonem w razie jak się nasili to biorę za tel i dzwonie.

papayka nie dawałam mu dzisiaj kaszki manny i od razu natłuściłam skórę żeby ślina ściekała i się nie zatrzymywała na ciele.

Mój syn uciął sobie drzemkę całe 25 minut a teraz zjadł i się bawi pojemniczkiem po deserku :-)
 
Izi, ryż bardzo smaczny. M właśnie wcina :) Dodałam świeżą bazylię, trochę cukru, soli i chili, bo to jego smaki. Porządziłam się też i do Twojego przepisu wkleiłam fotkę ;) (strona 10 w przepisach) Może inne Grudniówki też się skuszą.
Podałam mu to z kotletami z młodej kapusty i kaszy manny w sosie koperkowym. M tylko wzdycha z zadowolenia nad talerzem :D
 
Ostatnia edycja:
dzięki dziewczyny za odpowiedz, poki co nic wiecej dalej nei wiem, dowiedziałam się tylko ze maja pobierać wycinek, ale na usg się okazalo ze guz jest spory, też pocieszam się że mozna macicę usunąć, no ale zobaczymy co pokazą dalsze badania. Mam obawy że moja teściowa- bo o niej mowa, może nie mieć mega optymistycznej chęci na leczenie, bo kiedys jak rozmaiwałysmy o chorobach to mowila ze ona wolałaby nie wiedziec i nie chodzi dlatego po lekarzach i ze juz dzieci wychowała a jej córka czeka na nią w niebie. Hm...
Mam nadzzieję że jednak będzie wszystko ok.
Sosnowiczanka bosko!!!! gratuluję i cieszę się niezmiernie że już po strachu i jest mały zdrowy:)
Mła to jeszcze dodaj przepis kochana na te kotlety bo brzmią intrygująco:)
 
hej laski ile wy dzis postow naprodokowalyscie:)
Izi sliczna czapeczka a jeszcze sliczniejsza corunia:)
lysa zdrowka dla malego
zabcia my tez mamy krostki ale to pod broda kolo szji i sa to potowki a moze maly czyms sobie obtarl??
Sosnowiaczanka tak sie ciesze ze alanek caly i zdrowy i ze wrociliscie wrescie do domku:) a teraz sobie wypocznij bo Ci sie nalezy
Papayka ja tez smaruje tylko odkryte miejsca alee podobnie jak kota nie zawsze:)
asko u mnie w rodzinie byly 2 przypadki guzow macicy jeden skonczyl sie tak ze wycieli macice i obylo sie bez chemi a 2 niestety skonczyl sie przezutami i smiercia takze to wlasnie zalezy od rodzaju guza.
Violet moj A tez nie ma nic przeciwko moim rozstepa ale to niestety ja nie moge na nie patrzec bo mnie obrzydzaja:((
Sto lat dla Lenki

a u nas noc tragiczna najpierw mala poszla spac po 19 i myslalam ze do 12 chociaz pospi a potem jedzonko i dalej ale nie moja mala miala inne plany obudzila sie o 21 i za zadne skarby spac isc nie chciala dopiero o 12 poszla spac i tak sie budzila z 1-1,5 h adzis z niej taka maruda ze masakra sprzedalam ja na chwile babci bo juz nie wyrabiam:((
 
reklama
Do góry