reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2011

reklama
Milva to zależy jaki to naczyniak jak płaski czerwony to najprawdopodobniej zgninie do roku moja Zu też miała nad oczkiem do ok 4 m-ca życia i znikneło więc się nie martw
Mama Oskarka mój też mz czasem taki dni pręży się ulewa i niespokojny jest ale ja już wiem że kupki nie może zrobić u nas są właśnie takie objawy, może i twój Oskarek ma podobnie?????
Maxuell wyglądasz czarująco śliczne fotki i ta promieniejąca twoja buzia ślicznie bądz rudzielcem:-D:-D:-D
Phelania współczuje może alankowi dobrze zrobi ciepła herbatka z kopru , termoforek na brzuszek albo chusta u mnie to skutkowało
kota gdzie jesteś pomocy;-) z chustą potrzebuje mam przyszła wczoraj a dziś za próby się wziełam i średnio wychodzi a twój kubuś w tym twoim wiązaniu tak super wyglądał

chustę miałam taką kułkową zakładaną prościzna w obsłudze a tu jakaś czarna magia kawał materiału:rofl2:

Ja dziś po spacerku 30 min bo zimno choś niby -7 ale wiaterek dziś chłodniejszy brrrrr
jutro kolejna wizyta z Ozim i 2 usg mamy przez ciemiączkowe i mięśni szyji neurologa już za sobą mamy nawet nie opisywałam bo powiedziała że nie jest źle czekamuy na usg ale ona nie widzi tu jakiś dużych odchyleń więc jutro trzymajcie za nas kciuki!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Witam Was

I ja sie przyłączam do byłych rudzielców:-D, uwielbialam farbować sie na taki głęboki rudo-kasztanowo-miedziany kolor, długo mialam taki kolor, ale pewnego dnia zrobilam rewolucje i zafarboalam sie na jasny braz z blond pasemkami, a teraz obecnie mam jasny blond na calej głowie i mimo ze odrosty czesto trzeba robic to lubie ten moj kolor:tak:
Moje dziecko dzisiaj nocka dobra-od23.30 do prawie 7 spala-potem juz nie chciala- a w dzien jak zwykle przsypia na najwyzej pol godziny- i przez to niewyspanie to marudna jest ze hej, nic mi w domu nie pozwala zrobic

Aha-ja równiez jestem za komentowaniem zdjęc

Maxwell-fotki super, wygladasz tak promiennie i widać ze szczesliwa:-)
 
Ostatnia edycja:
maxuell nie wierzę!!! i tak ty na każdej fotce masz śliczną buzię z uśmiechem poprostu pozazdroszczę bo ja mam mało zdjęć z uśmiechem a po tobie widać że miła i sympatyczna i ciepła kobietka z ciebie :-D
 
:tak:masz racje Mła...dni biegną tak szybko...3 miesiące już mają szkraby Salsik ehh

W nocy BARTEK pobudki oczywiście co 2,5-3 godzi i krzyk , że głodny-nawet minute mu ciężko wytrzymać i poczekać złośnik:sorry2:

Mam pytanie, czy miała któraś z was do czynienia z naczyniakiem u dziecka? Bo małemu wyskoczył na klatce piersiowej malutki, lekarz nic nie powiedział ostatnio oczywiście, tylko piguła potem przy szczepieniu. I jak sobie weszłam w net , to jestem trochę przestraszona ...co z tym teraz dalej robić?
nie przejmuj sie i za duzo nie czytaj!
Kochana niektore naczyniaczki sie wchlaniaja w ciagu roku niektore do 5 lat nawet,takze obserwuj i kontroluj przy najblizszej wziycie u lekarza.


a u mnie dzieci spia i czekam bo jak sie obudza to jade do mamy ich zawiezc a ja na zakupy ale tylko spozywcze;/
pierwszy raz sama z dwoma musze sie wygmerac:)

spadam bo pewnie razem sie obudza i bedzie masakra:)
 
Gosia-no wlasnie mialam ci napisac i mi wypadlo z glowy, Ty sie kompletnie nie przejmuj tym ze maly kładzie głowke na prawa strone, ja mialam podobnie, tez bylismy u neurologa, pokazala Nam kilka ćwiczeń na nozki raczki malej i kazała Nam klasc malą raz na jeden boczek raz na drugi do spania, duzo na brzuszek i obecnie zlikwidowalismy ta mala asymetrie prawostonna, a mala uwielbia te drobne cwiczenia, smieje sie jak szalona,usg przezciemiaczkowe tez mielsimy wszystko bylo ok, poza malym drobiazgiem ktory na sie zarosnac szybko. A co do tego ze dziecko ciagniete za raczki do siadu ma ciagnac glowke to chyba za szybko, mi powiedziano ze to tak 3-4 miesiac
 
reklama
Phelania ale jak? mam odciągać i podawać mu moje mleko z butelki ????

Tylko pamiętaj, że przy zagęszczonym mleku mogą wystąpić zaparcia.

Dziękuję za informacje o naczyniakach!!- uspokoiłyście mnie:tak:

Też jestem za komentowaniem zdjęć , często jak oglądam, to się śmieję :-D
Maxwell - cudownie ci w tych rudych- wracaj do tego kolorku zdecydowanie:-D
 
Do góry