reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
Chce mi sie ryczec! Moj wspanialy tesc na chrzciny postanowil sie zjawic tylko w kosciele,na przyjecie juz nie bo Lukasz mu powiedzial ze ma nie przychodzic z arleta... (tj baba z ktora zdradzal mame L przez 6 lat,a na koncu ja zostawil dla niej...) bo jak sie poczuje jego mama...i ten kutas postanowil tak sobie zrobic!!! A ja wiem,ze on probuje mnie ukarac,bo kto normalny po 4 latach mowi facetowi,ze ma dziecko!!! Doslownie wyc mi sie chce jak nie wiem...
 
matko dziewczyny... jakie to niesprawiedliwe, że na naszym forum jest tyle staraczek i mam od aniołków, a inni w taki sposób sie dzieci pozbywają.. . a do Madzi słów brak... a przecież mogła chodzić na studia z naszymi bajtlami, mogli się znać, bo rocznik ten sam...tak strasznie jakoś tak pusto sie robi, że aż chodzę co chwila do mikiego i sprawdzam czy naprawde grzecznie śpi...

Kota-udanych chrzcin życzę! Niech Wam Kubinek spokojnie calą msze prześpi! :)
 
Zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci prokuratura postawiła Katarzynie W., matce, półrocznej Magdy, której ciało znaleziono w piątek wieczorem w Sosnowcu.Kobieta przyznała się do zarzucanego jej czynu.Za ten czyn kobiecie grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.
 
Powinni jej postawić dodatkowy zarzut zbezczeszczenia zwłok :/ :(

Kota, udanej uroczystości! :*

Firanka, to Twój teść traci nie będąc z Wami na całej uroczystości, nie Wy. Nie wiem czym się przejmujesz ;) Serio. Dorosły facet zadecydował po swowjemu, więc szkoda Twoich nerwów. Zaakceptuj to.
I wierz mi, mam pewne doświadczenie w tym temacie (choć chodziło o mój ślub, a nie chrzest) więc wiem, jak to jest. A mimo wszystko radzę odpuścić i przestać się tym przejmować.
 
Ostatnia edycja:
dostanie zawiasy,zobaczycie...wyjedzie stad gdzies gnie nikt nie bedzie jej znal zmieni kolor wlosow i fryzure i tyle po niej sluch zaginie,jej maz na pewno z nia nie bedzie...
 
Straszna historia-brak słów na to co się stało.
ja wczoraj też zamówiłem sale na chrzest-robimy 11 marca. Teraz musze pomyslec co Młodej założyć...
 
reklama
ewka ja też 11 marca xD

Ja sadzę, że po sekcji dostanie zarzut zabójstwa.

Firanka, Mła ma rację to on traci, że go nie będzie. Widać, że taki z niego dziadek jak z koziej du.py trapka :-p
 
Do góry