reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

A ja już po wizycie...

Maluszek ma się dobrze. Dostałam skierowanie na toxo i niestety delikatne tabletki na bakterie w moczu. Podobno nic groźnego. Duphaston dalej bez zmian 3 x 1.

Jestem trochę rozczarowana. Nie widziałam mojego maleństwa... Moja gin ma taki zwyczaj i nie pokazuje na początku, a zdjęć nie może robić. Ale zapisała mnie na to najważniejsze USG 30 maja i powiedziała, że tamto jest dokładne, wtedy pooglądamy, zrobimy foty i wszystko dokładnie wyliczymy, no i M też może być. Jakoś wytrzymam te 10 dni.
Potwierdziła też, że maluszek ma 11 tygodni. Dostałam poradnik dla młodej mamy i jakieś gratisy, no i przede wszystkim kartę ciąży. No to chyba na tyle. Najważniejsze, że maluszek jest dzielny.

Dzięki dziewczyny za wsparcie.
 
reklama
rozstępy rozstępami, ale używacie czegoś na cellulit?
ja przed ciążą się smarowałam termoaktywnym serum Clareny, ale odkąd mam w sobie kluskę, odstawiłam, bo jednak to dość silnie działający i mocno rozgrzewający kosmetyk no i mam problem, bo nie wiem, czy można używać kosmetyków antycellulitowych?
 
Ja dziś miałam potwornie koszmarny sen chociaż nie związany z ciążą brrr
Nereida- dobry jest krem Vichy ale i nie tani
Becia- super że wszystko ok :)
 
to tak jak ja mam wizytę 30 maja :tak:
becia84 gratki ..też się ciesze że masz bobaska zdrowego:)
a to moje focie
ta z 14.04-pierwsze USG
skanowanie0004.jpg

a to druga focia mojego małego Skarbka
z 05.05
skanowanie0005.jpg kawał bobasa :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Śliczne fotki. Kurczę też bym chciała takie mieć, no ale jeszcze tylko 10 dni...

Dużo nas w takim razie czeka do 30-tego... Fajnie będzie dużo opowiadania po powrotach z wizyt :)

Narobiłyście mi ochoty i kupiłam dzisiaj truskawki :) no i jeszcze arbuza. A co!
A na obiad wymyśliłam młode ziemniaczki z koperkiem i rybka mniam :)
 
Bobas super!!! :)

U Mnie na obiadek kopytka z sosikiem i kawałkami indyczka - od teściowej oczywiście :D
Ja osobiście opędziła bym zsiadłe mleko z ziemniaczkami i kiełbaską :-p
 
reklama
Niunia, śliczne foteczki!!!
Nereida, Ty to masz sny biedna..
Becia, super, że wszystko ok z maluszkiem:tak:
Ale mi smaka robicie..ale ja już po obiadku - miałam bigos z młodej kapusty z mięskiem z kurczaka..mniam mniam..:-) i od paru dni wcinam nektaryny..

edit:
właśnie zauważyłam, że to mój 1000 post:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry