reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Witajcie, u nas nocka ciężka, cały czas przy cycu w końcu po 3 nad ranem się zdenerwowałam i dałam małemu butlę by przynajmniej 2 godz w spokoju pospać. Mój K rano ze skruchą zadzwonił, że przemyślał sprawę i będziemy jednak kupować prezenty, to ja rach-ciach pojechałam dzisiaj, żeby czasem się nie rozmyślił. Kupiłam wszystkim, kasę wydałam i tylko ja zła mama zapomniałam kupić coś naszemu małemu Bąbelkowi, ale co taki maluszek może dostać?? Dla niego i tak najważniejsza porcia mleczka:-)
 
reklama
Ja na chwilke wpadłam żeby sprawdzić czy któraś zdecydowała się wypakować;-)
Zaraz Młoda zje i ruszamy na trening aikido. Teraz lepiej żeby u mnie nic się nie działo, bo torba w domu leży, a my kawałek mamy do klubu.
 
kota to naprawdę super poród miałaś fajnieże tak sprawnie poszło mój oskar też główka 36 więc taż pożądnie mnie nacieli ale już nic nie czuje

mła u mnie było odwrotnie i dlatego ja się niepokoiłam już bo z usg na 1.12 a termin na 5 z @ i się sprawdziło że wiarygodniejszy był termin z usg bo 0skar urodził się duży i przenoszony więc jeśli dzidzia na usg jest mniejsza niz na termin z @ to napewno u ciebie to po świetach termin jest bardziej wiarygodny my sobie a Emilka sobie wyjdzie kiedy będzie chciała i tak ale ważne że tobie dobrze z tym to się liczy :-):-)
 
Dziś pierwszy raz zostałyśmy z Emilką same w domu :-D do tej pory zawsze był ze mną M albo mama, ale na razie siedzimy już parę godzin i dobrze nam idzie (bo mała śpi :-pale pewnie zaraz się obudzi bo to już będzie jej pora). Jutro czeka nas przygoda bo idziemy do pediatry :szok: Nie wiem czy to dobrze, że taki maluszek już wyjdzie na dwór, no ale chyba lekarze wiedzą co zalecają i skoro mieliśmy w 7 dobie iść na kontrolę żółtaczki tzn że może Emilka wyjść, opatulimy się ciepło i szybko śmigniemy.

Czas nam strasznie leci, dziś mija tydzień odkąd wylądowałam w szpitalu na porodówce.
 
Kota faktycznie poród ekspresowy! A co do tego pięknego zwrotu do poloznej to należało się, za cierpienia wszystkich mam :)

Ja wlasnie Odebrałam wyniki i jest nieciekawie- w moczu znów bakterie, białko, leukocyty i inne ustrojstwa!
W posiewie wyszło ze mam e-coli :(
Na 17 jadę do gina, więc zobaczymy co powie!
Ogólnie to jestem wściekła bo jeszcze na koniec ciąży musiało mi się coś przypaletac...
 
aha, dziewczyny, oczywiście nie zdążyłam zrobić posiewu z pochwy, i przed samym porodem pobrali mi wymaz, wynik mam na szczęscie negatywny.

Freiya, ja po kąpieli na chwilkę kładę małego na brzuszku, niech trenuje.
 
Mła- też sie zastanawiałam czy przypadkiem nie rodzisz :)

U mnie termin z usg był na 13.12, kolejny 15.12 a z OM na 19go czyli dzisiaj, ale jakoś sie nie zapowiada.
 
reklama
Do góry