reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

no ładnie, wszystkie mi się dziś wypakujcie i zostanę sama z brzucholkiem na posterunku :-D


chyba pełnia działa :tak:
chyba nie zostaniesz sama:):):):)
Dagne nie ubrana jeszcze ale tak sie prezentuje w swojej naturalnej urodzie :-)

Kochana masz najpiekniejsza choinke jaka widzialam w tym roku!!poprostu jak malowana,taaka rowniutka..super..ja tez chce taka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mojM dzis wrocil z firmowej wigili,a ja wrocilam od Tesciow...patryczka im zostawilam do jutra...aha i spakowalam prezenty:):p


zmykam spac dobranoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PS, Asko jak jeszcze bedziesz wrzucac takie słodkosci to kurierem do poznania od razu wyslij!!!!!:*
 
reklama
Dziekuje za mile slowa odnosnie choineczki :tak:;-) strasznie poprawila mi humor i tak jak mi sie nie chcialo juz to jeszce ja ubralam i dopiero teraz skonczylam :-D zaraz wstawie fotke ;-) widocznie na tej plantacji choinek docinaja je jak rosna i moze dlatego sa takie pelne i w sumie bez wiekszych odchylen itd. Ja weszlam na strone internetowa, podalam jaki typ drzewka chce i jaka wysokosc a oni na drugi dzien przywiezli mi zawiniete zwloki :-D tak wiec choinki na oczy nie widzialam, dlatego tak sie ucieszylam, ze jest pelna bo takie wlasnie bardzo lubie :tak:

Widac, ze pelnia jeszcze nie ruszyla pelna para i jestem ciekawa czy jak sie niedlugo obudze to czy ktoras doda cos na sygnale ;-) trzymam kciuki i mysle, ze moze Violett sie niedlugo obudzi ;-)

Spokojnej nocki!
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    36,7 KB · Wyświetleń: 45
Ostatnia edycja:
ja dopiero skończyłam robić aniołki i miałam jeszcze wziąć się za kartki ale chyba sobie odpuszczę i spróbuję zasnąć!

ciekawe czy któraś z mam właśnie rodzi?? niby pełnia a jakoś to na nas nie działa...

lysa a choinka wyszła Ci piękna!! bardzo gustowna!! takie właśnie mi się bardzo podobają!!
 
A ja jeszcze nie spię. Skurcze mnie łapią co 4 min. Wzięłam się za pranie i jak chodziłam było ok, a teraz znowu to samo . Niby jestem już doświadczona a niewiem co mam robić. W końcu to już termin. Poczekam jeszcze i zobaczymy.
 
Violett, ale ja właśnie o takiej położnej mówię! Tylko że do niej powinnaś się zapisać (a jeśli jesteś zapisana od czasów Mariki) to zgłosić, że spodziewasz się Fabiana, jeszcze w ciąży. Ona ma obowiązek udzielania Ci porad już na tym etapie - również telefonicznych.

Łysa,
wyszło super!

Klariss milczy, a ja obstawiam, że jest już po.... :)

Prawdę mówiąc po poełni spodziewałam się czegoś więcej. Jest zdecydowanie przereklamowana....
 
Ciesze sie ze choinka sie podoba ale o boziu chyba sama sobie krzywde nia wczoraj zrobilam :-( okazuje sie, ze kopaniem ziemi ponaciagalam sobie miesnie...poldupkow!!!!! Normalnie tylka nie moge podniesc z lozka bo bol miesni jest okropny. Ciagnie mi sie az na uda :-( skurcze tez zaczely dokuczac wiec dzis jak nigdy modle sie, zeby nie zaczac rodzic bo nie dam rady :-( Ide wziasc prysznic i rozmasowac ale czarno to dzis widze.

Agapa, Phelania, Violett i Klariss dajcie znac jak mozecie czy rozpakowywanie sie udalo.

Zmykam i milej niedzieli zycze. Buziaki
 
reklama
Dzień dobry. :-)

Mało zaglądam przez weekend bo mój M jest całą sobotę i niedzielę w pracy, a ja nie chcę być sama w domu i przesiaduję u rodziców, a tam siłą rzeczy nie siedzę na komputerze. Wracam do domu tylko na noc i teraz mam chwilę na net dopóki się nie zabiorę do mamy znów. Ale w miarę możliwości postaram się przekazywać wiadomości od Violett, trzymajmy kciuki żeby szybko przytulała już Fabianka :tak:

Pełnia minęła a tu nie ma całej bandy dzieciaczków? :-D
 
Do góry