reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
Czesc brzucholki wieczorowa pora :-) wiedze, ze rozpakowywanie pojdzie dzis w piorunujacym tempie :-D

Kota ja tez zostane na dyzurze bo watpie, ze u mnie cos ruszy a ziemie dzis q ogrodzie kopalam, wkladalam choinke do doniczki :szok: nosilam Zuzie po schodach, sciagalam roznosci ze strychu na drabinie wiec rece w gorze i troszke tylko brzuch mi sie stawia i tyle :no: moje dziecie sie zawzielo i da mi troche poczekac :baffled:

Dzis odwiedzilam moja kolezanke, ta ktore tak dlugk rodzila :tak: jej malutka jest przecudna! Taki malutki zolwik i ma cala glowke w czarnych slodkich wloskach :szok::-D no sliczna ma ta czuprynke, nie moglam sie napatrzec. Zuzia tak srednio jak mialam Emilke na rekach wiec cos czuje, ze latwo nie odda mamy mlodszemu bratu :no::baffled:

Zjadlam bigosik, czekoladki i popijam herbatke czekajac na final angielskiego x factor, mama przysnela z boku a Zuzia juz od 19 spi bo paskudek maly znow nie chcial po poludniu isc na drzemke :wściekła/y:

Choinka juz stoi i powiem wam, ze jest cudna i idealna :tak: jak na zakup w ciemno jestem mega zadowolona a jak pieknie pachnie :happy2:

Violett, Agapa i Milva jezeli macie ochote to powodzenia dzis w nocy :tak:Phelania widze, ze postanowilas wyprzedzic kolejke i zostawilas mnie i agape w tyle...no ladnie :-D
 
Venus- oj ja to myślę, że nie będę się krępować, gorzej moja Córcia :) już drogę ma otwartą, brakuje jeszcze ok 7cm, wyprawka jest, pościel ubrana itd, a Ona sobie siedzi skubaniucha :)

Łysa - dawaj fotkę choinki :D
 
Dagne nie ubrana jeszcze ale tak sie prezentuje w swojej naturalnej urodzie :-)
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    26,4 KB · Wyświetleń: 46
Łysa - piękna... :) taka równa, rozłożysta :) jak ubierzesz, to czekam na fotki w pełnej krasie :D zazdroszczę żywej... ja co roku mam żywą, ale teraz będzie sztuczna.
 
dziewczyny i ja przyłączam się do dyżuru :-)
u mnie jednak wyszło zmęczenie i nerwy stąd te dziwne objawy! do terminu ponad 2 tyg więc wiem, że doczekam!!
przede mną jest wiele innych chętnych do rozpakowania więc ja się nie wcinam i grzecznie czekam w kolejce!!

wróciłam właśnie od mamy i oglądam VoP, zabiorę się pewnie za robienie jakiś kartek albo ozdób i wieczór w samotności jakoś zleci!!

a dzisiejsza data tak bardzo mi się podobała :tak:, no ale nic, widocznie jeszcze nie teraz :-)

miłego wieczoru
 
reklama
Do góry