reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
Ale super wieści przyniósł dzisiejszy dzionek- no to dalej dziewczynki......na porodówkę:rofl2: Też już bym chciała ale nie pcham się do kolejki:-)
mamcia ja w połogu brałam tylko prysznic, bo nie mogłam moczyć zbytnio szwów po zszyciu krocza. Babka , która przychodziła z przychodni do nas oglądać Kami badała też mnie i powiedziała mi kiedy mogę się moczyć, a tak to w ciągu dnia do podmywania stosowałam tantum rosa i szybko mi się ładnie wszystko zagoiło.
 
dziewczyny a co z nasza Salsik ? ktoś ma jakieś wieści? i co u Pyszczka ??
mam nadzieję, że u nich wszystko dobrze i że brak czasu powoduje że ich tu brak!!

w ogóle się zastanawiałam ile potrwa nam "ogarnięcie się" z maleństwem w domu! bo widzę, że nasze mamusie póki co milczą no ale wiadomo mają BARDZO WAŻNE POWODY :tak::-):happy:
 
Córa zabrała lapka a mąż mnie zgania ze stacjonarnego kompa więc ja się już muszę na dziś żegnać:tak:

Dobranoc kobietki, spokojnej nocy życzę bez wstawania na siusiu;-)
 
Hehe, o CC raczej nic nie wiem żebym miała mieć, ale powiem szczerze, że chyba bym nie protestowała, bo póki co to kiepsko się czuję i nie wiem skąd brać te siły na dłuuugi pewnie i męczący porod.
Tak poza tym to i tak o 7:00 rano jeszcze wiedząc że idę do szpitala z nerwów bym nic nie zjadła więc na czczo będę jak nic! Nie musieli mnie nawet o to prosić. :eek:

Czekam na mame, bo musze z nia porozmawiać poważnie.. Zaczyna mnie boleć głowa. :baffled:
 
Rojku, śliczne to Twoje Anielątko, tylko coś mu łobuz z buzi wygląda! To imięto tak trochę pod prąd i na przekór ;))) Słodka jest! :)

MamoOskarka,
czy Ty chcesz, żeby niektórym wysadziło pęcherze??? ;))))
 
Witam Kochane

Ja na chwileczke, mala dała Nam dzisiaj popalić-całą noc prawie nie spała od 1 do 7:szok:, i caly czas albo ja lulałam albo dawałam cyca, dzisiaj w dzien tez jakos nerwowo spi a mnie dopadł chyba baby blues-plakalam z bezsilnosci poł dnia, w nocy prawie nie spimy, dobrze ze mama przyjechala bo bym nie wyrobiła, a taka była grzeczna jak wychodzilam ze szpitala

Jutro mamy pierwsza wizyte u pedriatry, mam tyle pytan, czuje sie taka zielona, czasami az mnie to przeraza.

Rojku, Izu ciesze sie ze wasze maluszki sa juz z Wami

Aha, moje kochane taka mała dygresja-najlepsza dieta na swiecie to karmienie piersia i opieka nad dzieckiem, w ciazy przytyłam 11 kg- jak wychodzilam ze szpitala wazylam 7,5 kg mniej a dzisiaj juz waze 11,5 kg mniej.:-)
 
Aga, współczuję. Mam nadzieję, że mała szybko złapie jakiś sensowy rytm i da Ci wytchnąć. Staraj się wychodzić na jakies malutkie zakupy, albo krótki spacer. Powinno Ci to pomóc podtrzymać jako-tako znośny nastrój...

Mam nadzieję, że u mnie z wagą będzie podobnie. Twój post napawa mnie optymizmem ;)
 
reklama
szybko jakoś dziś nasze mamusie poszły spać więc pewnie od rana będzie ruch jak na centralnym...
oby nowy dzień przyniósł nowe wieści :-)

dobranoc!!
 
Do góry