reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Cześć Dziewczynki!
nareszcie Was nadrobiłam:)
23marta oj to niefajnie, oby szybko minęło.
kopciuszku cieszę się, że po wizycie pomyślne wieści.
Asia ja walczę z opryszczką już 3 tygodnie, już mi się trzy razy w tym samym miejscu zrobiła. Co dziadostwo stłumię to znowu się pojawia mam dość!!!
madziara ładnie waży twoja panienka:)
Moja teściowa odkąd wie o ciąży, to ma straszny problem: chce kupić jakieś ubranko, ale nie może, bo nie zna płci. Straszne prawda? Mojej mamie jakoś to nie przeszkadza w kupowaniu.
Ja też nie wiem co zrobić na obiad, ale coś tam wymyślę. Ja tak średnio raz w tygodniu mam dostarczany jakiś obiadek od babci:)
Gogana jaka tam z Ciebie babcia, patrząc na zdjęcia daję Ci kilka lat mniej.
Ja we wrześniu skończyłam 26:) A według tego kalendarza wagi ważę idealnie. W 32 tyg. ważyła mnie ginka i było 59,3 czyli tak jak trzeba.
wika chyba Pauluś jest w Twoim wieku.
 
reklama
Do góry