reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

a macie jakis plan na zrzucenie pozniej?
ja juz sobie kombinuje pilates (na osiedlu jest taki fajny, pan w rajtuzkach prowadzi), moze aqua aerobic lub taniec brzucha :rofl2:
plany sa ambitne .....
a podobno jak sie cycem karmi to tak 2 kg miesiecznie samo ladnie schodzi
 
reklama
najwiecej zejdzie przy porodzie.. jak sie nam wiekszosc z basiorów straci.. potem tylko dobrze uciskac co flak nie zostanie jakiś.. :-D
chociaz ja z takim brzuchem to moge miec mało do uciskania.. ale kto wie jak mnie jeszcze wysadzi :-D
NO matko Boska to ja bede miala pozniej niezla opone na brzuchu ....hahahahahah

a tam ide jesc !
 
A na obiadek mial byc gzik ale bedzie kalafior z kartofelkami i sadzonym jajkiem i zupka -krem od wczoraj. Chyba juz ide ja skremowac... i sobie zjem)))
 
a macie jakis plan na zrzucenie pozniej?
ja juz sobie kombinuje pilates (na osiedlu jest taki fajny, pan w rajtuzkach prowadzi), moze aqua aerobic lub taniec brzucha :rofl2:
plany sa ambitne .....
a podobno jak sie cycem karmi to tak 2 kg miesiecznie samo ladnie schodzi
ja mam w planac wychowanie dziecka:-D
opieke nad mezem:-D
i obrone pracy magisterskiej:-D
dojdzie pewnie jeszcze troche stresu i nerwow w zwiazku z tym ze pod nami tescie:-D
po co mi cos jeszcze??:-D
 
Dzien dobry dogonilam was wiec moge cos skrobnac:tak:
kopciuszek2107 widze ze u ciebie wszystko ok po wizycie u gina a juz sie obawialam o twoja szyjke bo miałas sie oszczedzac ale ci to zbytnio nie wychodziło;-) ciagle cos robisz...
u mnie po wizycie równiez bez zmian szyjka trzyma kolejne 3 kilo do przodu a kolejna wizyta za miesiac no chyba zeby sie cos po drodze wydarzyło... ale jestem dobrej mysli
mea_osi trzymam kciuki jutro za ciebie
jeszcze was trochę poczytam i tez ide lulu

Tak super to nie jest bo robi sie rozwarcie ale moj gin wczoraj powiedzial ze narazie nie urodze:no::-Dpozatym mowi ze nie ma za bardzo jak zalozyc szewka:tak:nie wiem o co mu chodzilo ale widocznie mam malo miejsca:-Dod ostatniej wizyty za bardzo sie nie pogorszylo wiec to mnie cieszy:tak:A z oszczedzaniem to tez mi sie smiac chcialo jak gin powiedzial ze mam lezec tyle co ostatnio:-Dgdyby on wiedzial ile ja lezalam i ze bylam na weselisku:-D

Czesc Dziewczyny :-) i znów piątek i znów kochany piątek jak ja czekam na piątki bo zaczyna sie kolejny tydzien ciazy :) uwielbiam to i zaczynamy 31 tydzien ciąży =):-):-):-)i znów weekend wiecej czasu się spędzi z mężusiem wiec troche bede miala do podgonienia was po weekendzie . a pozatym chciałam was wypytac bo na wątku wyprawki nikt nic nie pisze jak tam z waszymi wyprawkami ??? czy juz macie komplet czy tylko najgłowniejszych rzeczy wam brakuje ... pozdrawiam wszystkie zycze z gory milego dzionka ...:-)

Ja nie mam za wiele ale po 15 ruszam na zakupy:tak::-)

Trzeba zadziałać dyplomatycznie:tak: U mnie np tesciowa oznajmiła ze na sobotę zaprosiła gości- rodzinke do nas na parapetówkę dp nowego domu, bo przeciez trzeba parapetówkę zrobić. Wkurzyłam się, bo powinna to wczesneij ze mna uzgodnić:tak: kiedy mi pasuje, czy mam siły przygotować itd. No ale powiedziałąm inaczej, że ok ale pod warunkiem, że to ona przygotuje jedzenie, w koncu ma byc 20 osób. I wiecie, na poczatku nic nei powiedziała ale na drugi dzien zadzwoniła i powiedziała, ze ona przygotuje jedzenie;-)

Ladny gest z jej strony;-)najwazniejsze ze pomorze:-)

A zapomialam wam napisac !!!

Jutka została wczoraj wypuszczona ze szpitala i pognala do swoich dziewczynek .Wkoncu mogla je zobaczyc,pisala ze sa sliczne i malutkie ale ,sa zdrowe ,czuja sie dobrze i maja dobre rokowania ! Wiec tylko trzymac za dziewczyny kciuki !!!!!!!

Trzymamy kciukaski i czekamy za wspanialymi wiadomosciami:tak:niech dziewczynki pieknie rosna,pelne zdrowka;-)

Z jakich firm kupujecie pierwsze ciuszki dla maluszków? Jakość i procent bawełny jest przeróżny. Słyszałam że Batyr i Ewa Klucze są w miarę.

U mnie w szpitalu maja tylko Batyra wiec uwazam ze to dobra firma:tak:
a ja dzis po wizycie usg,
córcia 29t2d waży sobie 1700 :):):)
i wiek wg usg + tydzien, czyli tak jakby tydzien wyprzedza wyliczenia i tym samym przesuwa nam sie termin porodu na 16 grudnia :)
:happy:

Piekna waga:-)

Co robicie dzisiaj na obiad ???????????????

ja jakos koncepcji dzisiaj nie mam !:confused2:

Ja robie mielone,buraczki czerwone i ziemniaczki:-)

a ja wam powiem żesta wszystkie grube jak wieloryby bo ja tylko 6kg do przodu :D :cool:
Nie badz taka madra:wściekła/y:jeszcze i ty mozesz zostac wielorybem:tak::-Dty szkapo:-Dladnie tak glodowac dziecie????:-D

MI TAK PO GŁOWIE CHODZILA SAŁATKA WARZYWANA OSTATNIO ZROBILAM CAŁA DUZA MISE TAKA OGROMNA I JUZ JEJ NIE MA :-D:-D:-D MĄŻ ZA NIEWIELE ZJADŁ ALE TAK TO JEST JAK SIE SIEDZI W DOMU TO I Z NUDOW SIE JEEEEE I JEEE


http://www.suwaczki.com/]



http://www.suwaczki.com/]


Ja dzisiaj tez robie:tak:
 
reklama
Oj mi smaka zrobilyscie ide do reala i kupie sobie cos na obiad chyba ten groszek z marchewka i ziemniaczki tak mniem mniam a salatka tez za mna chodzi ale ja sama jestem i nie umiem zrobic takiej porcji jak dla mnie a pozniej zjadam to wszystko a jestem jak beczka juz:(
Dola zlapalam bo moj tatus przyjechal do szpitala na chemie i ten szpital jest tak daleko ze nie dam rady tam codziennie jechac sama bo w 2 strony to mi zajmuje 4 godziny a te kolki mnie lapia i sie troche cykam codziennie tak forsowac ehh no ale jutro na pewno pojade i mu zupke zrobie bo moze tylko zmielone jesc a w szpitalu o tym zapominaja i glodny pozniej chodzi bo baba mu makaronu do zupy dorzuci i sie dusi bidulek. No nic tlumacze sobie ze to nie z lenistwa nie jade ale i tak mam wyrzuty:(((
 
Do góry