reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

O to też masz takiego sentymentalnego faceta?:-) ja nie wiem jak mój luby zareaguje na ruchy bo przy pierwszym USG miał łzy w oczach a potem dumny jak paw :laugh2:

mój, ze względu na swoją pracę, nie mógł być ze mną na żadnym USG. wpatrywał się jedynie godzinami w wydruki z maleństwem. mam wielką nadzieję, że pójdzie ze mną 11 sierpnia (przede wszystkim przez wzgląd na określenie płci)
 
reklama
Czesc dziewczyny:-)nie jestem w stanie nadrobic tego o czym pisałyscie:-(nie było mnie jakis czas bo mój braciszek jak juz wiecie przyjechał d Pl i mam nadal problemy z netem:wściekła/y:normalnie mam juz dosc.
U mnie nic sie nie zmieniło poza tym ze juz zaczynam delikatnie czuc maluszka,takie smyranie od srodka ale juz niedługo pewnie bedzie dawał czadu;-)
 
Czesc dziewczyny:-)nie jestem w stanie nadrobic tego o czym pisałyscie:-(nie było mnie jakis czas bo mój braciszek jak juz wiecie przyjechał d Pl i mam nadal problemy z netem:wściekła/y:normalnie mam juz dosc.
U mnie nic sie nie zmieniło poza tym ze juz zaczynam delikatnie czuc maluszka,takie smyranie od srodka ale juz niedługo pewnie bedzie dawał czadu;-)

moje właśnie daje czadu, aż brzuch mi skacze :-D
 
ja sie na chwile polozylam po obiadku i myslalam ze bol przejdzie a tu nic ... wzielam paracetamol moze troche mi ulzy ...

dalej się męczysz biedulko... spróbuj może wziąć prysznic. ja polecam masaż główki gorącą wodą, ale nie na każdego to działa. może letnia woda?
 
Rany, nigdy tego chyba nie nadrobie! Ale walcze dalej:-p


ja tez bede sosnowe mebelki szukac ale i komode i szafe mam juz upatrzona w IKEI a lozeczko bedzie tkie siateczkowe wiec bedzie uniwersalne

a do karmienia moj worek sako sie nada rewelacyjnie :)

Ha worek sako jest cudny i to bez dwoch zdan:-)
Tez rozgladam sie za mebelkami i chyba musze rowniez wybrac sie do ikei, bo te ich meble faktycznie funkcjonalne sa:tak:

Hej dziewczyny,
No rzeczywiscie duzo piszecie trudno nadrobic. Ja wlasnie po kapieli i troche nie moglam pisac bo Pani co przychodzi mi pomagac tak sie dzisiaj rozgadala ze nic przeczytac nawet nie moglam:-)
My zamierzamy zaczac meblowanie pokoiku dla chlopcow w sierpniu.Kolor juz mam chce na zołto i ewentualnie jakies niebieskie wstawki a mebelki tez juz upatrzyłam z BRW model Indiana. Tylko ciagle sie zastanawiam jak ja mam zrobic z łozeczkami bo nie ma takich dla bliźniat a podobno na poczayku powinny spac razem

Bliznieta wcale nie musza spac razem. Czytalam o tym duzo. Niby czuja sie razem lepiej, ale to nie do konca tak. Jedno dziecko budzi drugie, a to gdzies je uderzy, a to na siebie wpadna, a to -placza sobie prosto do ucha itp itd. Poza tym nawet jesli spia razem to bardzo krotko, bo w standardowym lozeczku bedzie im ciasno:tak:
Ja dla swoich pociech kupuje dwa lozeczka i takie rozwiazanie wydaje mi sie najrozsadniejsze;-)

Aaaaa i ja widzialam gdzies lozeczko dla blizniat, ale kurna nie wiem gdzie! Dam znac jak sobie przypomne:tak: Z tzm, ze bylo bardzo drogie:confused2:

Dobra moje panny
Z racji tego ze Admin nam odpisał w watku w naszym Albumie ze :

"Witajcie, od kiedy istnieją grupy społecznościowe nie zakładamy działów zamkniętych w albumie.
Któraś z Was może założyć grupę ( z opcją "na zaproszenie) i to ona bedzie miała piecze nad tym komu i kiedy dac lub zabrac dostęp.
Opiekę nad grupą można w dowolnym momencie przekazać innej użytkowniczce np na czas wyjazdy lub braku możliwości koordynowania grupą.

Pozdrawiam
"

Założyłam ja taka grupe i części z Was powysyłałam już zaproszenia;ktore wydaje mi sie musicie poakceptowac :):tak:.Grupa jest założona tylko na zaproszenie więc nikt inny oprócz osób zaproszonych nie będzie miał dostępu do tej grupy (czyli naszych wątków i fotek jakie powstana w tej grupie) Tam bo głównie o to chodziło będziemy mogły umieszczac nasze zdjęcia i tylko my je oglądać :) Chyba wsio dobrze zrozumiałam i dobrze Wam przekazałam ...jak nie to lejcie po dupie :-D:-D:-D

To jeszcze ja poprosze o zaproszenie:-p

oj wypluj kochana obyś nie musiała lezec w szpitalu, oby tylko te pare dni przy porodzie :) trzeba byc dobrej myśli

Tak, najwazniejsze to pozytywne myslenie:tak: Moze ominie nas dluzszy pobyt w szpitalu...

I taka poduszka jest tez fajna jesli macie juz dzieci lub jakichs malolatow w rodzinie co beda chcieli poprzytulac nowego czlonka rodziny. Zawsze to bezpieczniej zalozyc dziecku taka poduszke w pasie i polozyc niemowlaka. Nie ma obaw wtedy ,ze upusci albo scisnie za mocno :).
No i tatus moze ogladac mecz z dzieckiem :). A wstajac po piwo do lodowki nie musi dziecka przekladac tylko poduszke jedna reka przytrzyma. Druga ma wolna na piwo :)>

Tez juz upatrzylam sobie poduszke:-) Moim zdaniem super wynalazek:rofl2:

Ja wyznaje dokladnie te same ideologie. Dziecko nad ranem mozna do lozeczka wziasc i poprzytulac, pogilgotac i wycalowac. W nocy powinno spac w swoim lozeczku. Jesli natomiast bylaby taka koniecznosc ,ze musialoby spac z nami wtedy na 100% nie midzy rodzicami. Juz to ustalilismy. Nie ma takiej opcji co bym przestala obok siebie czuc ciepelko mojego partnera. Dzidzia bedzie smigala od jednego do drugiego, rano na przytulanki ale na bank nie stanie miedzy nami . To bardzo wazne zachowac wiez miedzy partnerami gdy na swiecie pojawia sie dzidzia- to oczywiscie moje zdanie. Wiele z Was sie pewnie ze mna nie zgodzi.

Oj ja sie zgadzam w 100%!:tak:
 
Hej dziewczyny.
Mam pytanie jestem w 18 tyg. i od kilku dni czuje w brzuchu (tak kilka razy dziennie) takie jakby bąbelki czy to mogą być pierwsze ruchy maleństwa?? Powiem szczerze, że nie mogę się ich doczekać a to moja pierwsza ciąża wiec nie wiem jak to wygląda:sorry:
 
Hej dziewczyny.
Mam pytanie jestem w 18 tyg. i od kilku dni czuje w brzuchu (tak kilka razy dziennie) takie jakby bąbelki czy to mogą być pierwsze ruchy maleństwa?? Powiem szczerze, że nie mogę się ich doczekać a to moja pierwsza ciąża wiec nie wiem jak to wygląda:sorry:

najprawdopodobniej dzidzia się wierci :tak:
 
reklama
Do góry