reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Zauwazylam ,ze ruch tu mamy przed poludniem. Akurat dzis mialam wolne wiec moglam sie poudzielac :). Ja i tak moge posiedziec dluzej niz reszta (tak jak Martuska) bo u nas godzina wczesniej. Przy okazji - nie zwracajcie uwagi na moje literowki ale klawiature mam do kitu. Cos mi mowi ze to winny popkorn mojego syna. Chowa sie pod klawiszami :)
 
Zauwazylam ,ze ruch tu mamy przed poludniem. Akurat dzis mialam wolne wiec moglam sie poudzielac :). Ja i tak moge posiedziec dluzej niz reszta (tak jak Martuska) bo u nas godzina wczesniej. Przy okazji - nie zwracajcie uwagi na moje literowki ale klawiature mam do kitu. Cos mi mowi ze to winny popkorn mojego syna. Chowa sie pod klawiszami :)

To odkurz odkurzaczem!!!!:-D:-D:-D Ja tak robię!!!!! Bo u mnie też zawsze pełno na klawiaturce.....;-)
 
Większość kosmetyków można w ciąży spokojnie stosować, wystrzegając się jednak specyfików zawierających hormony (tj. balsamy anty-celulitowe, kremy p-zmarszczkowe), retinol i algi. Co do balsamów polecane są te specjalne dla kobiet w ciąży. lektura Jeśli chodzi o rozstępy ciążowe to uwaga - wiele firm namawia na kupowanie drogich kosmetyków mających jakoby zapobiegać rozstępom tworzącym się podczas ciąży, tymczasem nie ma udowodnionych badań naukowych :no:, że kremy te działają. Rozstępom zapobiegają masaże - wystarczy zwykła oliwka i kontrola wagi, aby gwałtownie nie tyć. A skłonności genetycznych niestety się nie przeskoczy, jedni je mają, inni nie. Na szczęście po ciąży bledną i znikają. :-D No to tyle mojego mądrzenia się. :sorry:
 
Witam z rana:tak:
Stoneczko masz rację, wcale nie trzeba uzywać drogich kosmetyków, wystarczy systematycznie się smarować nawet i oliwką no i uważać na wagę. Hehe po ciąży z Antosiem mam rozstępy po bokach bo wiecie, taka przejęta byłam i smarwałam bez przerwy brzuch, piersi, uda no ale o boczkach zapomniałam;-)no i kilka kreseczek jest na boczkach. Potwierdzeniem skuteczności smarwania jest to, ze w miejscach ktore smarwałam nie ma ani śladu;-)

a co do higieny to gin powiedział ze najlepiej zeby szarym mydłem się podmywać.

Emwu i ja literówki robię to kiedyś synek na klawiature soczek wylał, cud, że laptop wogóle działa.
Miłego dnia Dziewczyny! Szkoda ze musze leżeć, bo chętnie bym na spacer poszła.
 
Czesc dziewczyny jak tam samopoczucie z rana:-) u mnie słoneczko swieci i jest ładna pogoda a jak tam u was:-)
Emwu co do klawiatury to tak jak pisały dziewczyny dobrze jest odkurzaczem ja wyczyscic,:tak:
 
Dzien dobry . Nareszcie u nas sloneczko. Az sie chce wyjsc na spacerek.
Co do rozstepow to za pirwszym razem mialam ogromne szczescie . Nie mam ani jednego nie stosujac zadnego kremu ani oliwki tyle , ze jak zaszlam w pierwsza ciaze to mialam lat 19 :). teraz majac 33 skora juz nie taka i chyba czas wcierac jakies kremy. Poza tym tez uwazam , ze uwarunkowania genetyczne to najistotniejsza sprawa. Pocieszam sie tak bo mama moja nie ma rozstepow ani moja siostra tez mimo , ze urodzila pierwsze dzecko majac 36 lat.
Dochodzi kwestia rozmiaru brzcha ale przy pierwszej ciazy mialam brzuchol ogromny gdyz moj synus urodzil sie 4,600 kg i 61 cm dlugi. Wiadomo jednak ,ze kazda ciaza jest inna wiec to ze ostatnio nie mialam rozstepow wcale nie znaczy ze nie bede miec teraz. Czas wiec sie nacierac puki brzuszek nie zaczal rosnac.
 
reklama
cichutko licze, ze do Was dolacze...ach jak bardzo bym chciala...podczytuje tu regularnie...zamykalabym ten watek-koniec grudnia:-p...

spokojnych 9 m-cy!!!
 
Do góry