reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

No i ja bawię się w robienie swoich wędlin:-) wiecie że to proste:-)
Robię łopatkę, w środek zawijam miesko mielone, wkładam w pończochę (wymytą rzecz jasna) i gotuję, po wyciagnięciu przygniatam pzrez jakiś czas i mam swoją wędlinkę.
Szynki też próbowałam ale za suche są, można spróbować z pieczoną np w rękawie.
Kupuję tez golonkę ku radości mojego męża, ja gotuję bardzo długo i czerwone mięsko można smiało dzieciom podać.
Robiłam też swoje konserwy, świetna sprawa, przyprawia sie odpowiednio mięsko mielone i wekuje w słoikach:-)

ja mam tez dostęp do wędlin swojej roboty, mamy taką masarnię, nawet grama wody w tych wędlinach nie ma, więc często kupuje dzieciom polędwiczkę wędzoną. Przepyszna;-)

Kiedyś widziałąm w LIDLU fajne wędlinki odtłuszczone podajrze z PEK-a, takie troche konserwowe ale nie najgorszej jakości.

Ja cały czas daje masełko roslinne ale jak okaże sie że Piotr toleruje nabiała to zaczne naturalne masło podawać bo jest najlepsze dla maluszków.
no ja podaje zwykle maselko:) ja robie szynke,karkowke,schab,to najczesciej i czesto sa promocje na to :) Ale nastepnym razem zrobie ta lopatke z mieskiem mielonym:) Alan bedzie mial cos nowego:) u mnie rowniez jest masarnia gdzie sprzedaja takie "domowe" wedlinki:) dogie sa i tylko czasami tam kupie bo bardziej oplaca mi sie zrobic:)


witam sie i ja:) kurtcze Alan tak spi niespokojnie w nocy ze nie moge wyjsc do lazienki bo sie budzi i drze sie:/ nie wiem co mu jest ale szczerze wkurza mnie to juz...nawet z boku na bok przekrecic sie nie moge by sie nie obdzil.
 
reklama
Witam u nas o dziwo nocka przespana od 22 do 8 chociaż wieczorem był horror tylko na stojąco się nie prężył, ja dalej główkuję co mu może być może jakiś pasożyt albo jakaś bakteria w jelitach czy to od dróg moczowych. Myslę i myślę o 14 USG potem wizyta w pediatry napiszę wieczorkiem czy coś nowego się dowiedziałam. Mnie brzuch pobolewa ale to chyba już ze stresu.
 
Witam u nas o dziwo nocka przespana od 22 do 8 chociaż wieczorem był horror tylko na stojąco się nie prężył, ja dalej główkuję co mu może być może jakiś pasożyt albo jakaś bakteria w jelitach czy to od dróg moczowych. Myslę i myślę o 14 USG potem wizyta w pediatry napiszę wieczorkiem czy coś nowego się dowiedziałam. Mnie brzuch pobolewa ale to chyba już ze stresu.

trzymam kciuki za trafna diagnoze. Niech Michałkowi szybko przechodzi.
 
Witam sie TU i ja:-D
Kurcze to moja straszna mleczara jest bo je 100 ml zupki i raz 60 ml kaszki i reszte to mleko:szok:ale zaczynam jej dawać troszkę innego jedzenia, może faktycznie chlebek spróbuję bo lubi. Wczoraj dałam jej troszkę kinder czekolady i mała spryciula mi sporo ugryzła i nie chciała oddać:-Dtak szybko gryzła zebym jej nie zabrała:-D
 
witam sie i ja:) kurtcze Alan tak spi niespokojnie w nocy ze nie moge wyjsc do lazienki bo sie budzi i drze sie:/ nie wiem co mu jest ale szczerze wkurza mnie to juz...nawet z boku na bok przekrecic sie nie moge by sie nie obdzil.
ja tak miałam przez 3 tygodnie jak zębiska szły..

Witam u nas o dziwo nocka przespana od 22 do 8 chociaż wieczorem był horror tylko na stojąco się nie prężył, ja dalej główkuję co mu może być może jakiś pasożyt albo jakaś bakteria w jelitach czy to od dróg moczowych. Myslę i myślę o 14 USG potem wizyta w pediatry napiszę wieczorkiem czy coś nowego się dowiedziałam. Mnie brzuch pobolewa ale to chyba już ze stresu.
mogą być i pasożyty..jak w USG nic nie wyjdzie to poproś o skierowanie żeby zobaczyć czy to nie robale jakieś..
 
reklama
Do góry