reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

daffi,,, Tobie kochana przynajmniej ktos wczoraj odpisal, mnie jakby nie bylo- po raz kolejny olano zupelnie..:-(. ale przemilcze...:-( mam dzis nieciekawy dzien i przeryczalabym caly wiec nawet takie drobnostki zle na mnie dzialaja:no::-(

Jejku Mataka , Daffi - mnie nie bylo i nie nadrabialam postow .
Co ominelam moje bidulki?
Przeciez ja nie ignorantka.
Widzicie , kazda juz szaleje z dzidziusiami albo wiciem gniazd i do tego wszystkie rozkojarzone.
cmok cmok cmok - nie smucic sie tu!
 
reklama
Jejku Mataka , Daffi - mnie nie bylo i nie nadrabialam postow .
Co ominelam moje bidulki?
Przeciez ja nie ignorantka.
Widzicie , kazda juz szaleje z dzidziusiami albo wiciem gniazd i do tego wszystkie rozkojarzone.
cmok cmok cmok - nie smucic sie tu!

Nio i ja się dołączam:tak:
kurcze aż mi głupio ale ja teraz naprawde nie mam czasu nadrabiac zaległości.... ech... :-(
 
Hej laseczki ja juz w domku wypiali mnie dzis o 13 w 2 dni zrobili 2 usg chyba z 10 razy ktg i 5 razy mnie badali ginekologicznie az mi sie szyjka z 1,5 na 1 cm skrocila i rozwarcie male zrobilo rano az mnie bolalo jak mnie znow badali wkurzona bylam. Z niuniusem wszystko ok wazy niby 3500 kg. MOje cisnienie ok 120/80 sie trzyma tylko hemoglobina spadla z 13 na 7 w 3 tyg to w ogole mozliwe ??? Ide jutro sobie prywatnie badanie zrobic bo cos tam bylo pomazane moze sie pomylili bo plytek mialam 388 no i mnie ta hemoglobina zmartwila ale jakby co buraki w ruch i zelazo zapisze i bedzie git.:) Ciesze sie ze juz w domku jestem juz nie moglam wylezec takie wyra niewygodne ze az mi sie plakac chcialo tak plery bolaly i siniaki na biodrach normalnie odcisniete mam metalowe czesci od lozka bo materace cienizna a w domu nigdy nie mialam z tym problemu spie i nic mnie nie boli hihi. Juz bym chciala urodzic a tak tam musze jeszcze wracac ale jeszcze troche dam rade. Buziolki kochane poczytam was troszke.
 
Emwu niezłe badanie... czyli mają ginki swoje metody :-) życzę szybkiej akcji w takim razie :-)

Ja też właśnie wróciłam od mojej gin. Daje mi jeszcze tydzień maksymalnie. Szyjka jeszcze zamknięta, ale miękka. Jutro mija termin z OM. No, zobaczymy, szykuję się na przyszły tydzień.
Najlepsze jest to, że Mały waży ok. 3700 g wg pomiarów z usg; po macaniu brzucha pani doktor stwierdziła, że jest to bardzo prawdopodobne. Czyli może być dość duży... no cóż, damy radę :-) mam nadzieję...
 
Hej laseczki ja juz w domku wypiali mnie dzis o 13 w 2 dni zrobili 2 usg chyba z 10 razy ktg i 5 razy mnie badali ginekologicznie az mi sie szyjka z 1,5 na 1 cm skrocila i rozwarcie male zrobilo rano az mnie bolalo jak mnie znow badali wkurzona bylam. Z niuniusem wszystko ok wazy niby 3500 kg. MOje cisnienie ok 120/80 sie trzyma tylko hemoglobina spadla z 13 na 7 w 3 tyg to w ogole mozliwe ??? Ide jutro sobie prywatnie badanie zrobic bo cos tam bylo pomazane moze sie pomylili bo plytek mialam 388 no i mnie ta hemoglobina zmartwila ale jakby co buraki w ruch i zelazo zapisze i bedzie git.:) Ciesze sie ze juz w domku jestem juz nie moglam wylezec takie wyra niewygodne ze az mi sie plakac chcialo tak plery bolaly i siniaki na biodrach normalnie odcisniete mam metalowe czesci od lozka bo materace cienizna a w domu nigdy nie mialam z tym problemu spie i nic mnie nie boli hihi. Juz bym chciala urodzic a tak tam musze jeszcze wracac ale jeszcze troche dam rade. Buziolki kochane poczytam was troszke.
super, ze Cie do domku wypuscili :)
 
reklama
A ja popijam obrzydliwy sok z buraka niby na krew oby byla pomylka z ta Hb:) No i w koncu sie najadlam zamowilismy pizze giganta hihi bo w szpitalu prawie nic nie jadlam bo baleron ciagle byl albo serek topiony przeterminowany jakis hihi
 
Do góry